EU szerver statisztikák

Összes játékosszám: 3329885

Aktív játékosok száma: 983667

Követett klánok: 86444

Aktív klánok száma: 75816

EU szerver tank statisztikák

Tank neveTípusNemzetTierJátékosØ CsatákØ SebzésØ XPGyőzelmekØ WN8
Object 279 early 10236853453113165,60%2899,93
Chimera 8802251936103460,42%2238,97
T-22 medium 102073180255390761,12%2403,06
Object 907 1025198267251387957,88%2225,23
IS-5 (Object 730) 813052185162786458,72%2153,69
Chieftain/T95 8789096144685756,17%2168,28
KV-4 Kreslavskiy 8175863151984257,40%2009,66
AMX M4 mle. 51927287112189383053,80%1675,49
121B 10478464233481354,36%2114,60
T95E6 10671379235680154,12%1947,41
VK 72.01 (K) 1015163153237380055,69%2042,73
M60 109827128238979954,95%2160,25
Object 260 1026981107228779954,69%1993,05
IS-3A 810466476126379451,62%1506,43
Object 430983271141176878452,96%1522,95
Object 252U 844140142134378353,93%1401,25
Type 5 Heavy1078363137209777451,64%1477,97
50TP Tyszkiewicza937816110170377451,98%1478,70
WZ-111 model 5A106045195220577352,05%1686,96
Progetto M40 mod. 651024492132222877251,47%1661,16
60TP Lewandowskiego102829878209276951,11%1423,88
Object 252U Defender 8105205130130576853,30%1332,96
Object 705960155100165076652,10%1474,45
Prototipo Standard B936731141177676551,51%1604,91
T26E5 Patriot 867603177113376252,16%1357,48
Object 430U1073434102211876152,26%1595,06
Object 705A104200185201975650,91%1462,43
T 55A 910470793167975453,64%1764,73
Rheinmetall Skorpion 8563150175254,14%1758,75
Object 430 Version II965898204153875152,62%1639,67
Object 4301035126160191375151,42%1681,19
AMX M4 mle. 54101540579195374949,89%1524,29
VK 168.01 (P) 81485174750,00%688,71
WZ-111 871014369125874552,09%1571,59
Caernarvon Action X 87631261111274350,47%1244,85
Centurion Mk. 5/1 RAAC 84393355104174350,99%1249,84
T-44-122 74799116974160,09%1704,91
Škoda T 509124721241172673951,69%1611,57
Object 268 Version 4106098898222673854,04%1521,35
AMX 13 57 72485111883473753,97%1538,72
Strv 81 899124973646,99%1475,24
WZ-111 Alpine Tiger 8914834111273449,87%1256,68
T-44-100 853990254119573352,45%1615,11
Emil II981149161159273151,51%1502,11
Kranvagn1041217101194073150,32%1570,66
Object 277107479356198873050,09%1435,14
AMX M4 1949 Liberte 852755199113572951,12%1229,12
50TP prototyp 85747885120772651,74%1264,36
WZ-111 model 1-49140869237159572551,14%1550,02
SU-130PM 87211478146472451,32%1400,96
KV-220-2 Beta Test 5689469572255,29%2012,84
K-91101165946181972049,35%1439,17
WZ-111G FT913298158184871950,79%1532,15
Pz.Kpfw. VII104947975185171650,38%1307,26
1131073406153189271550,22%1598,09
M6A2E1 82395996113671249,98%1352,21
T23E3 71392487101171055,10%1912,33
Super Conqueror1011435576194370850,33%1415,31
Chrysler K GF 829626115110070651,31%1220,18
TVP T 50/511091281262202470550,80%1654,69
M48A5 Patton1086627218194070550,68%1624,69
STB-11053372225192370451,25%1699,87
Tortoise9122158226162370450,55%1444,37
T26E5 87142676102270451,41%1156,15
Type 59 8102903884105870351,50%1455,96
Progetto M35 mod. 46 8157372150123070051,24%1363,96
M46 Patton9130833238147470050,90%1487,51
Emil I8146088149126470051,44%1384,55
Conqueror9190695236154369949,69%1447,48
Chrysler K 8570333105269850,80%1090,62
AMX 50 Foch985301215161769750,52%1528,34
T25 Pilot Number 1 8107030187109969750,61%1445,42
IS-2M 7181123100469652,24%1194,51
Excalibur 6750813102369656,87%1815,21
Mäuschen955103117146169650,98%1236,38
Type 61977876239153569650,48%1590,55
Maus10136739191176569650,51%1373,89
53TP Markowskiego86087787117969550,27%1287,91
Object 2631039264210214169151,15%1682,03
Object 14010205338304182068950,75%1552,29
T959130619240169268951,81%1448,49
Somua SM 88575852120268751,40%1096,85
IS-6 B 87969131111168649,70%1199,50
Object 263952235105165768551,51%1411,49
AMX 30 1er prototype989718216152368550,87%1513,97
FCM 50 t 8100927297111868450,41%1401,92
Centurion Mk. 7/19151790251145968350,00%1451,98
WZ-113G FT10643463203368348,08%1423,18
T54E19258506236153868150,05%1467,41
T57 Heavy Tank10189169294202668049,60%1574,57
WZ-132-11020083113147367749,61%1699,71
T-100 LT1055547146128367750,52%1528,20
M46 Patton KR 85824915197667750,23%1225,68
FV215b 1086712171183167749,12%1495,27
T110E31089234240208467750,94%1528,82
E 509203870281142967750,16%1395,04
112 872587214100867648,99%1141,91
E 50 Ausf. M10135269274186067550,40%1548,62
P.44 Pantera86335399112467450,05%1365,16
Strv 103B1058461173216167350,17%1505,50
T95E2 81759645110067252,28%1457,36
AMX 30 B1042488117180167149,40%1520,89
Centurion Action X10104941213183167049,75%1539,81
AMX 50 Foch (155) 1056757294217067050,30%1646,53
Type 4 Heavy9140077194139067050,23%1302,24
T-54 first prototype 814987823096166950,55%1196,91
KV-5 876817464106366850,28%1240,38
T110E510245244294179466749,91%1481,22
AMX 50 B10125983268199866749,76%1634,36
T-62A10151503294170866649,78%1483,49
FV4004 Conway965609155164366649,51%1460,48
1211063804209179966649,13%1524,00
LT-432 8583995181266652,47%1293,94
IS-410168668205176366649,18%1447,76
Primo Victoria 83995410390066649,27%1078,10
ST-I9184333261142566550,13%1335,11
T-549375069368128866450,13%1366,02
WZ-120-1G FT 8118220109118966451,63%1136,91
VK 45.02 (P) Ausf. B9186011251140466249,72%1343,57
VK 100.01 (P)8129421123108266251,42%1144,78
Bat.-Châtillon 25 t10233929465177666150,50%1530,03
Strv 103-0999050194173266049,81%1459,53
IS-2 77041210999466053,58%1268,02
FV4202 816470516496365750,02%1177,98
SU-122-54958504184151365749,51%1491,02
STA-2 86060813596865649,33%1236,55
Object 7049210384290184765650,88%1523,90
WZ-1209111226244128665649,36%1326,72
AT 158166276170119265550,78%1310,77
Panzer 58 Mutz 86434814795965549,75%1215,04
AMX 13 1051055199145152965449,72%1641,90
Lorraine 40 t 8145024151120065251,43%1266,21
AMX 50 1209203253221152665249,03%1456,89
FV4005 Stage II1045914218205565049,50%1435,02
Kanonenjagdpanzer 105 82302362116765049,53%1126,96
T-54 ltwt.915858728397764750,85%1454,10
AMX M4 mle. 49 8501906997464649,98%1019,90
1108209050177109164650,21%1291,95
FV217 Badger108568742179964549,10%1223,45
STG 82085465105864449,83%1162,06
VK 168.01 Mauerbrecher 8312827497664149,53%986,48
AMX 50 Foch B104683643190764149,95%1361,98
Schwarzpanzer 58 8134599289064148,38%1115,17
T26E3 Eagle 7 7310151188963952,97%1177,46
Leopard 110106091255173663948,59%1437,55
E 10010320252327171463849,21%1335,68
Bat.-Châtillon 25 t AP9291886229132763748,85%1368,68
T-34-3 89376726499063648,93%1243,21
AMX 13 57 GF 74623720462363651,68%1262,14
Panzer 58 82574163540,00%724,58
WZ-132A949228142104463349,28%1493,01
IS-710466567314165163348,77%1342,20
ISU-130 822106127863253,39%1497,21
O-Ho8215001143107363250,44%1161,01
Caernarvon8259778176103863248,93%1189,88
M1039350867282135563148,80%1301,33
STG Guard 826846108103463149,74%1126,60
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
T698277459197105463050,25%1357,66
Charioteer8101786161121762950,19%1330,49
STA-18134330192104162949,85%1402,44
M26 Pershing8214203185101162850,47%1339,00
59-Patton 8338707881862748,16%1007,91
Object 4168136920169105962650,69%1382,52
Waffenträger auf E 10010112507322211662648,69%1498,26
T110E410176885279194362348,70%1421,34
E 759473886346133162249,10%1238,94
AMX 50 1008338487244121062149,91%1356,21
Cromwell B 615508918469962055,16%1374,48
Object 26810122996243203561848,81%1502,81
FV215b (183) 1099033358187861848,30%1381,34
Jagdtiger9316736291161761749,21%1354,06
AMX Canon d'assaut 105 83501281110461649,46%1069,74
XM551 Sheridan1037886112129761648,26%1374,80
T309264329322155161549,27%1333,64
T26E4 SuperPershing 833230438191661549,26%1124,95
FV201 (A45) 7271575778761550,76%1074,64
Leopard Prototyp A9173757254127461548,11%1216,76
Löwe 836744640798361248,91%1058,59
45TP Habicha7855856993260950,50%1217,26
Waffenträger auf Pz. IV9256347286159560948,53%1346,95
AMX Chasseur de chars 819387327293860949,23%1203,28
Rhm.-Borsig Waffenträger8351229398140060849,65%1409,34
Rheinmetall Panzerwagen1027181100113360746,92%1269,47
leKpz M 41 90 mm GF 810009124175460750,35%1286,57
KV-220-2 51330795353060657,83%1154,74
Type 62 76148929260060650,67%1333,34
SU-1018153613150111960449,60%1285,88
IS-2728066116095960450,87%1296,20
T288195193150119760450,01%1276,74
T328511926206103660349,99%1195,31
P.43 ter7881727484360350,96%1293,43
T34 B 8988814897060348,68%1048,73
Jagdpanzer E 10010214369340191360249,04%1385,35
IS-6 8255766304101760151,41%1093,21
AT 7723147811495660152,87%1254,29
M4A3E8 Thunderbolt VII 6384066663960051,97%1199,91
IS-M81359347393459949,80%982,41
LTTB820566516168059850,84%1260,95
T-109631955318129759848,64%1200,76
AMX AC mle. 488133639188116359749,05%1334,16
Object 257924432668127759749,13%1004,17
Spähpanzer Ru 251915970429882859549,55%1220,02
O-Ni733589512893959552,05%1187,95
E 25 726677831589759550,95%1313,82
T92 8634538858459449,57%969,80
Centurion Mk. I825890617892659349,85%1194,00
WZ-111-1G FT827407120111459148,68%1144,30
VK 45.02 (P) Ausf. A8255808190100259148,36%1152,65
AMX 65 t8603637691659048,00%1002,84
WZ-132817702325875659050,19%1283,60
T-34-2810841017786758948,41%1175,90
AMX 13 90938237239078958850,23%1154,77
KV-2 (R) 6266396675658753,24%1242,30
VK 45.03 7475088987758450,93%1086,62
T28 Concept 72914785496958353,29%1406,11
Conqueror Gun Carriage1045470378169458350,96%1424,90
Panther mit 8,8 cm L/71 810535220982958246,88%990,77
Panther II829282318193058149,69%1204,42
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 821668724297858148,15%1060,81
ELC EVEN 90 89074910166158051,62%1102,50
TVP VTU Koncept816887513690358048,26%1180,93
AT 15A 75528313780157951,19%1116,21
KV-122 7143366182557849,81%1056,94
Strv S1 8152683194118557850,20%1092,92
FV3805964078277133857849,79%1339,28
Indien-Panzer820131919193257648,05%1174,65
T49920493433181157549,56%1145,10
T-34-85 Rudy 69289518171657453,60%1333,85
M56 Scorpion 76633211286557450,24%1157,18
T-44843333024985157349,72%1134,00
ISU-122S 74231612090557150,86%1206,60
T-34-1718420615380357150,95%1273,69
SU-122-44 717793629396257052,73%1328,55
T29771183329095456951,20%1195,70
212A9104510300148556949,75%1455,31
IS-38927462431106156849,87%1176,79
Kanonenjagdpanzer 82310312083356745,49%898,70
M53/M559141759426136256650,39%1342,02
T34 8382914597101656649,74%1143,64
Grille 1510164592246189756648,45%1322,65
A-44720346110579156550,69%1268,53
Black Prince735510713377956549,80%1036,29
Object 2611069689470168456449,95%1538,37
T20729872914180356451,17%1231,41
UDES 038175418169112756248,62%1137,48
Type 5 Chi-Ri719030813980856248,93%1297,77
Panther/M10 78837818172955949,78%1136,23
Leo718170910978255649,90%1198,43
Tiger 131 6460987768855551,12%1175,72
M41 Walker Bulldog832643925363655550,10%1142,87
M4A1 Revalorisé 82011169390755549,87%956,06
T-34-2G FT7450368891555450,70%1253,76
T28 Prototype8376653240110555449,01%1155,48
Bat.-Châtillon 155 581079431494149655449,12%1352,53
KV-4833902619791555149,31%1031,54
WZ-131725834016357355149,07%1117,45
G.W. E 1001093045391160655048,74%1411,87
Pudel 6675039263655052,03%1142,77
SU-100M1724406210790154951,10%1281,32
Challenger71441249785854849,26%1131,60
M40/M438243262296120054850,57%1321,25
leKpz M 41 90 mm 8358135668854750,02%1106,06
T92 HMC1088965372157454448,85%1379,69
Konštrukta T-34/100727095112378354349,47%1212,82
ISU-1528351716317121554349,42%1255,83
Jagdpanther II8234523276114454348,65%1154,61
Tiger II868129430396554248,09%1070,10
M4A3E8 Fury 65597410657054251,41%1139,76
Bat.-Châtillon 155 559111793342122854148,64%1227,92
G.W. Tiger9166260300135754048,49%1330,19
Ferdinand8299040298115954049,21%1170,87
LTG7672038863853950,28%1198,95
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426148153853,03%1087,21
Tiger (P)749466819982653649,78%1065,76
FV2078110010213101153549,37%1180,23
Sherman VC Firefly 6100243265653450,59%1119,39
SU-14-28127360250116953350,04%1297,50
AMX M4 mle. 45738623413183753348,75%1127,44
Rheinmetall Skorpion G 8433367240105953250,15%991,35
T71 DA737571321157953150,00%1140,51
Heavy Tank No. VI 61809748569053050,88%1209,99
Panther739807718673352949,95%1132,05
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3219468928152763,19%1254,82
Lorraine 155 mle. 518196543251107852649,23%1202,17
Comet743655614067452248,69%1052,64
Krupp-Steyr Waffenträger 7519909481252048,94%1027,72
Churchill III 538034214641752051,18%916,16
Loza's M4-A2 Sherman 682732352051948,97%951,35
AC 4 Experimental 6260625963651850,82%1133,15
T-43755172414667851349,93%1080,77
Spähpanzer SP I C723729813362551248,80%1111,15
Strv m/42-57 Alt A.2 61341489564251250,76%1136,28
KV-3751369814381350449,54%1010,05
VK 30.02 (D)728033915264250348,72%965,84
Škoda T 40 611757713963450250,00%1211,68
SU-76I 3118615742450161,69%1643,52
AMX AC mle. 46718167512182749949,35%1171,30
T-34-85M 636726514566149751,21%1094,15
AMX 13 75763765014950449148,82%972,28
Tiger I781841730678049148,85%950,21
G.W. Tiger (P)823489124899349148,65%1110,92
P.43 bis61501095959848950,20%1101,68
IS7108448024877348749,20%996,25
Type 64 627281119348148551,13%1187,10
Bat.-Châtillon 12 t832377410061148548,67%952,43
Aufklärungspanzer Panther710457211542948347,93%849,92
Achilles61208787964048249,86%1166,85
HWK 128957137159848148,77%882,27
Strv 7462733878760447949,68%1115,46
T25 AT718165515282247750,04%1094,68
O-I651189014866647651,56%1080,62
Ikv 90 Typ B723516210477447548,00%1050,08
M12735412819588347449,82%1130,42
Škoda T 25639217812358047349,48%1127,27
Type 58642469414255847049,44%1120,24
A-4362592319952347050,02%1049,89
Type 4 Chi-To628056510258546948,72%1125,41
Pz.Kpfw. V/IV 5396620738546950,23%850,50
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5139886446646850,92%1270,50
T71 CMCD7510336950046648,66%933,32
Sturer Emil742695914079546347,10%1059,95
Lorraine 155 mle. 50729258417284246148,77%1031,63
T25/2759859217273646148,70%997,34
Crusader 5.5-in. SP718142213776346049,51%1095,80
G.W. Panther748263629092645949,60%1118,82
T37649088314243345850,50%1151,40
Sherman Firefly611579911058945749,22%1089,79
SU-152749773318579445749,34%1091,08
WZ-131G FT6755046566045650,16%1141,68
M4A3E2 Sherman Jumbo637717413653245250,37%1003,43
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68378917754645249,38%1037,81
KV-4 KTTS 81368945133,33%484,90
VK 30.02 (M)63450249855545148,35%1039,69
KV-13729622810049944848,55%710,63
Cromwell671436324352044650,71%1001,27
Jagdpanther759498323278744649,14%1012,96
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41747026434944555,97%965,61
ARL 44651732015461544248,74%1066,10
SU-100Y 616950420163944051,79%1087,21
S-51722868518682944049,63%959,50
40TP Habicha61261584754244049,25%961,32
T-28E with F-30 41167894242343955,87%1242,42
AT 863556669452943951,65%928,03
T14 516019613539743750,46%863,33
Matilda IV 51762498839943652,92%1029,08
SU-14-179415222174443549,45%1000,28
TOG II* 63255989063343450,16%1013,11
M4 Improved 5753361435743452,43%953,30
M4A3E8 Sherman624823114549343250,37%932,26
Turán III prototípus 5842021840543150,75%1009,59
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5135472437442850,11%1027,96
Churchill VII655432410052942848,29%880,33
Dicker Max 629777717263542849,89%1102,76
Nashorn652639210667242847,82%1138,97
59-16635421810832842748,56%830,78
105 leFH18B2 517010915355542454,19%1172,59
Ram II 55493910338342153,45%1048,77
KV-2664403116958642051,65%963,59
M44642276818164241950,58%1052,48
SU-100667649517263241751,03%1126,31
AMX 13 F3 AM639015014468641749,52%978,01
Pz.Kpfw. T 25 534523815740141451,58%1043,35
Excelsior 52279208239041350,56%804,78
T-34 shielded 51367432342741250,71%1112,89
T2163905339831241048,70%778,91
M36 Jackson628148314760441050,86%1040,35
MT-25641247412728240950,30%752,14
Ikv 65 Alt II63647138259840848,96%1025,82
BT-SV 392794927440855,87%1308,94
O-I Experimental55909719350840751,11%930,15
T-150678649716553840650,03%864,81
M6662390615653740548,77%860,68
T-34-85669303425950240450,14%930,64
SU-85I 5488528847840350,92%1138,06
Type 3 Chi-Nu Kai 52449809441140350,61%1103,67
KV-856114960633156540349,96%904,50
VK 30.01 (D)627101813045140148,39%792,67
AMX 12 t689183513135640049,01%896,67
M18 Hellcat690392929155539551,09%933,44
VK 28.01644028411229639148,70%744,31
VK 36.01 (H)684116120149339149,17%802,36
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31648829628139057,13%1121,84
AC 1 Sentinel 4883361628338952,32%1063,60
VK 30.01 (P)663979515347238848,17%804,15
FV304631422220257838651,12%1000,15
ARL V3962662679754838547,74%980,65
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25857613225338455,85%1187,22
SU-8619972317767338249,64%909,96
M24 Chaffee56083089927737950,61%907,33
S35 CA53213488451537851,52%1168,51
Hummel666038118767737648,78%963,73
Matilda Black Prince 51630276938137251,47%951,44
P.4352105123835236649,92%942,52
AT 255266777338636652,51%919,71
Sherman III51596477337036450,42%979,54
BDR G1 B55976009842436349,18%857,86
Strv m/4253507445336835849,25%974,36
M4 Sherman566805413737535751,26%944,32
T-50-2 64356001235135549,98%781,01
Valentine II 42843673323635551,40%806,48
KV-1S558636310838735150,42%726,71
VK 30.01 (H)562410211639335048,33%745,43
Jagdpanzer IV682722314148634947,87%797,14
T1 Heavy Tank579792812438434849,37%755,42
FCM 36 Pak 40 31615649331234457,02%1077,35
Škoda T 2454889486735334348,68%950,13
Churchill I583866210037034148,81%717,74
Type 3 Chi-Nu54381977233934049,10%915,27
KV-15155482023039533950,28%774,51
Type T-3457189129934333949,15%923,52
Großtraktor - Krupp 3370562521133853,58%853,76
Archer51787654440233749,52%882,80
A-32 4245616419433452,44%615,17
25TP KSUST II51681573430633149,44%753,07
Churchill Gun Carrier6739997441132747,48%651,00
M4A2E4 Sherman 52664710329332650,83%749,39
AMX ELC bis598545514423532450,08%695,12
60G FT51112013939832249,47%854,19
StuG IV 55433823539132148,19%945,98
M10 Wolverine549966312138732050,65%850,94
T67587545119636632051,50%753,91
Pz.Sfl. IVc56820078541831947,70%912,97
M41 HMC563860810045931549,17%667,08
T-127 32994345222131454,20%881,99
Bishop53933027540131151,93%868,67
Renault G15828906929131147,94%711,15
Pz.Kpfw. T 15 31247655417831054,71%861,45
M755541938524730949,07%836,08
M22 Locust 31228306918430353,36%856,60
T2 Light Tank 22114457313630352,23%791,54
VK 16.02 Leopard57724169218830249,04%538,13
Type 5 Ke-Ho42206114624730151,43%893,50
Ikv 10355067605332430048,49%733,62
T-345108184813428729949,65%711,49
MTLS-1G14 33354411622829850,49%988,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5106752619329529649,21%684,17
P26/4042923872526729450,17%807,46
Grille582457313844029249,92%895,11
SU-85588537811137329149,71%801,03
Marder 38T48897534930729050,78%763,90
Crusader58571087924828948,33%625,64
SU-76G FT41472833032428851,30%771,80
Lago44813373222428249,55%714,08
AMX 13 105 AM mle. 5053694428438927947,78%757,85
Pz.Kpfw. III/IV562197414526027947,94%632,49
Type 1 Chi-He44660583922427649,62%731,76
Matilda49336798725227451,84%685,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C310334159314127451,36%627,32
M5A1 Stuart48972655117227349,55%615,08
Tetrarch 28329521917727154,47%1100,61
StuG III Ausf. G5115946015933527049,14%673,06
T-5056177919012726750,33%312,66
SU-122A52244957832226448,44%632,30
T4046562996827226351,45%641,65
Alecto46123545024426149,76%628,10
Valentine44661303821326049,89%827,26
MKA 2348282519026050,74%867,83
ST vz. 3946139053120225949,06%639,35
Grant42268002622625449,27%716,03
M5 Stuart410533355111525149,08%372,50
Pz.Kpfw. II Luchs411269407314125051,01%439,77
M8A149749985523225050,15%562,07
L6/402112733513525050,33%717,12
SARL 4241465593221624949,15%659,57
Sexton I 3291814719624952,99%812,52
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2795300118124949,37%387,12
B147447554118324847,91%535,59
Covenanter411726465716824849,09%588,36
SU-85B49054106726024750,76%595,84
M15/4233346231221024750,15%725,60
Sav m/4346562442921024748,93%535,48
T-29 38134192121924550,22%892,87
Somua S3532072561917524551,81%628,96
Type 95 Heavy46590823119724247,61%599,14
T-8043007505016424249,02%556,94
14TP42410352115224249,02%549,19
L-60 2768972109424148,64%514,67
StuG III Ausf. B42542574222024049,35%543,84
M14/412285556516123851,07%755,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43038974919423848,65%539,07
M223681711313023650,43%646,16
AMX 105 AM mle. 4743891205125623549,81%801,48
Strv m/382615056712723549,25%619,26
Durchbruchswagen 246495654317723547,41%443,88
Stuart I-IV32989301414623449,52%569,61
VK 20.01 (D)42030064115123248,39%409,51
Strv fm/2111122016511923150,15%772,88
Strv m/40L35616851515223049,63%519,67
Type 98 Ke-Ni32916381816022950,20%656,17
Somua SAu 4044417753620722848,85%504,94
T-45 24250401814122751,19%779,05
Type 97 Chi-Ha36066272016322650,13%565,40
AMX 40411055223814322548,68%562,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410290336611422548,43%311,84
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4140636610722722449,83%525,64
Renault R352187655811622352,01%591,89
Birch Gun44565724121322349,13%692,52
Pz.Kpfw. II Ausf. G35988542711922250,33%454,46
Pz.Sfl. IVb45026895524322150,14%679,64
M2 Light Tank213157053111822051,89%548,63
Pz.Kpfw. III Ausf. J47571427513521948,90%350,25
4TP1450225310521849,71%662,31
Valentine AT37437582519621850,17%597,64
M3 Lee413415575618221648,46%544,03
7TP2306386514721650,22%668,50
SU-544915605925621349,49%582,38
T-7034786172314521349,08%539,27
M3 Stuart312040562712221349,18%491,72
Cruiser Mk. IV312139362814621349,65%491,82
Cruiser Mk. II35815962415521350,32%591,08
T-28416586397617121349,09%450,06
FCM 362348815610621249,36%546,39
M3G FT31828671520321250,03%609,12
A-2048747255810721148,08%313,07
10TP32832871015021149,12%575,97
Pz.Kpfw. II216805973310721050,70%500,47
Ikv 7237394211616721049,43%470,38
BT-7 artillery 35921763714220750,16%665,17
LT vz. 352820336712320549,52%645,53
Type 2597 Chi-Ha39747372214520550,20%487,66
43 M. Toldi III 37494551411220548,66%539,32
T82 HMC4847703519320449,10%537,43
M3747454755223320448,91%706,19
LT vz. 3837862891813020348,99%502,68
LTP 310227502714220349,35%609,58
Renault Otsu1153411779520249,79%623,72
Type 89 I-Go/Chi-Ro2714695712620249,15%613,78
Hotchkiss H3529697331211019951,00%520,76
AMX 38312068751610119849,58%389,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33809272213719749,09%460,28
Chi-Ni2719381910819748,46%536,70
D238726731812419349,52%440,29
Renault UE 5735857742115719150,00%446,72
T-602653322129819150,25%474,84
Leichttraktor12581642279719150,68%563,50
Sturmpanzer II45930125222019048,70%615,96
Marder II315546004516819050,72%416,61
Type 95 Ha-Go2405009911318948,71%558,44
Kolohousenka11196098610418950,39%649,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E313636104011218749,14%384,83
Pz.Kpfw. I2103259197218747,11%347,43
Cruiser Mk. III213702523011418550,57%500,74
Fiat 30001544517310318449,35%608,22
M7 Priest37900614019718448,74%498,33
T2 Medium Tank215655261710518448,99%487,74
SU-76M310769442815718248,56%393,35
TKS z n.k.m. 20 mm 2511187610118249,47%578,58
Pz.Kpfw. 38 (t)312713393912018249,80%360,70
Light Mk. VIC 2727093188818249,49%488,58
M2 Medium Tank315213133411618148,95%371,31
Type 91 Heavy37349291512218046,97%369,91
T-46317963223611817948,30%435,29
BT-2211445413110717750,17%525,67
Lorraine 39L AM36441952317817749,94%543,74
T1 Cunningham12363872288317650,32%543,99
Vickers Medium Mk. III310007022212117648,21%386,22
T56 GMC313939242713517548,83%337,63
Type 97 Te-Ke 25227051210717449,42%571,20
Pvlvv fm/42274274267917248,06%309,23
BT-731005098389817247,57%361,19
Cruiser Mk. I27167091211917148,58%501,31
M3 Light 32142453510717147,60%445,31
T3 HMC215726234412517051,19%486,92
Vickers Mk. E Type B211177611210416949,22%456,32
Pz.Kpfw. 35 (t)21468285259716649,37%427,98
T-26217924071510716549,15%477,67
SU-2637281824116416450,89%380,18
T-26G FT2192458611716450,91%454,72
T1E6 2700476188416449,49%430,34
Wespe38195313315316248,78%469,92
D1297384177816247,27%346,33
Sexton II36445942212216149,06%439,11
T7 Combat Car 2972292177216149,89%377,84
MS-112348841148015850,59%464,83
T18 HMC31290941310215749,11%374,67
Panzerjäger I216829191811815650,10%399,62
Vickers Medium Mk. I12184663138415449,38%460,08
Universal Carrier 2-pdr29341131210815148,13%390,11
Renault NC-311148353677214649,18%406,90
Renault FT AC27235161010814348,08%357,65
Renault FT 75 BS27598261111614250,70%627,88
Renault FT1190241176214248,54%364,31
AT-1211829861310613848,87%351,92
Vickers Medium Mk. II21158434128313747,43%328,25
Sturmpanzer I Bison38326952112013648,78%326,29
SU-1829417951411213249,32%623,54
Loyd Gun Carriage2790446108113049,51%472,14
T1 HMC21212969189112249,20%442,75
G.Pz. Mk. VI (e)2100115994510047,40%249,03

Utolsó frissítés: 2019-01-15 04:41

Cookies help delivering this services. Tudj meg többet  Close