EU szerver statisztikák

Összes játékosszám: 4761871

Aktív játékosok száma: 869352

Követett klánok: 131328

Aktív klánok száma: 110866

Anzeigen

EU szerver tank statisztikák

Tank neveTípusNemzetTierJátékosØ CsatákØ SebzésØ XPGyőzelmekØ WN8
T95/FV4201 Chieftain 10212253202922.0594858,47%2259,94
Carro da Combattimento 45 t 107070832823.0393857,22%2236,18
T95E6 109045972473.3783554,99%2222,34
Object 907 10420902882509.4089457,30%2201,01
Kampfpanzer 50 t 9306511312250.3798957,75%2116,67
Concept 1B 919511662479.95103758,82%2116,32
VK 72.01 (K) 10221991642573.7084456,38%2102,15
Object 279 early 10193841903004.36101160,39%2090,14
Škoda T 45 72228341416.1892957,80%2022,77
Object 260 10611461412345.9482354,23%2013,80
Chimera 836106611838.9794356,99%2012,29
KV-220-2 Beta Test 571105691.8671455,80%1973,85
Charlemagne 82088481962.64100158,86%1968,43
SU-76I 3360493596.6764260,15%1946,60
Jagdtiger (H) 8321792.6784960,00%1936,67
ISU-130 8631121519.3275355,54%1885,70
Chieftain/T95 816797591307.3981255,08%1881,55
AMBT 819910101509.4181050,95%1855,05
T23E3 723619611000.6071054,89%1842,07
T 55A 91787401211714.8577953,30%1772,01
T-44-85 7111048.00861100,00%1743,45
T-22 medium 1012096751979.0381755,73%1712,78
VK 100.01 (P) Ausf. B 81161519.6976437,50%1698,61
Object 43010349921591911.6575051,41%1696,44
Object 26310392442092139.3569151,14%1687,17
EMIL 1951 8456751011501.0880853,19%1680,02
Object 268 Version V 107380132175.4672950,87%1666,83
T-44-122 7471111179.0074760,03%1644,98
T-44-100 8827992801211.5274352,58%1619,40
Object 274a 874599961311.4080451,27%1582,69
Pz.Kpfw. V/IV 525650119844.5381157,07%1580,69
AMX M4 mle. 519878571021729.4579752,49%1566,99
WZ-111 8772413751244.3274151,91%1558,64
VK 65.01 (H) 513805.0052233,33%1553,54
WZ-111 Qilin 1010106351980.1476750,26%1551,72
Vz. 551078891712261.4980251,14%1546,75
AMX 50 B101999692181924.6766449,48%1546,20
WZ-111 model 5A10135696971952.5472750,59%1530,10
Object 777 Version II 10111710.001239100,00%1524,82
AltProto AMX 30 823451441332.4883152,50%1523,22
Excalibur 69655531926.0762753,59%1522,25
STB-1102032581701868.8472050,86%1517,97
CS-52 LIS 81120431251331.2775851,28%1509,70
TNH T Vz. 51993391691724.3881650,90%1509,07
113101103101301796.6370249,81%1504,40
IS-5 (Object 730) 854455891232.7571554,23%1494,70
Waffenträger auf E 100101130233212113.5662548,67%1491,03
SU-122-549586591841511.1465649,49%1490,70
T25 Pilot Number 1 81097812091089.7869550,39%1486,26
IS-2M 719941291176.8573652,79%1484,30
WZ-111 model 1-492205152061524.7671850,65%1484,28
Type 59 G 812255601224.4779551,65%1483,75
T95E2 818620511090.9067151,84%1483,42
AMX 50 Foch (155) 10951962212017.0765250,14%1482,61
T57 Heavy Tank102785882431916.3967349,28%1482,02
AMX 13 57 712502199751.7270653,28%1474,24
Type 59 81172648531070.3471051,37%1473,64
Type 6192122521491494.5471049,94%1473,12
E 50 Ausf. M102142242241786.4067749,98%1468,55
M54 Renegade 81242921171408.9079853,27%1467,52
AMX 50 Foch91367631761628.1870550,49%1466,19
Object 430 Version II91035991701407.7671251,37%1465,55
Object 252U 8833691771349.6777152,84%1465,20
TVP T 50/51102336502311810.8167349,77%1465,09
Kranvagn10200112951973.3573850,22%1463,87
Bat.-Châtillon 25 t103249494051696.1165350,21%1462,05
CS-59990653801520.7975049,61%1461,01
Emil II92707851241623.9275251,05%1460,55
CS-631079301611832.3973451,42%1453,27
A-32 4505599446.6455553,24%1451,56
M48A5 Patton101914501631770.7968550,00%1448,61
Kampfpanzer 07 RH 850607801159.0075351,19%1447,73
AMX 30 1er prototype91437111961447.8167750,41%1444,52
Object 140103390792551711.8668250,27%1443,94
M60 1059009831782.7968651,08%1437,58
Object 43093032841401574.6574251,13%1436,12
AMX 13 105101373351401277.8462749,06%1435,36
ASTRON Rex 105 mm 832106401437.9082552,40%1435,36
121101059411671737.9567248,91%1434,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 82228562081278.9774752,94%1434,69
Object 70493014942541747.1464550,36%1430,07
WZ-111G FT9507961351706.9469950,32%1429,61
Strv K 941287531590.5380249,64%1422,25
Object 430U102589541251815.9870650,34%1421,60
BT-SV 31384247329.0845356,03%1421,17
UDES 15/1610111427751829.8970949,97%1421,11
SU-130PM 82068102991422.0170150,85%1420,27
Object 268 Version 4101768031141964.9971152,47%1419,60
Progetto M40 mod. 65102102721861876.5669349,62%1418,16
Object 252U Defender 81725371941315.3575252,39%1415,83
CS-44714491848957.0466050,98%1411,03
T110E5103144882621739.3566649,53%1407,31
T28 Concept 741038357959.8358553,08%1406,83
Škoda T 5092898301921515.1069250,36%1405,96
Type 62 7105441198625.3161450,82%1404,94
AMX 50 12092880631891483.5865248,75%1401,94
T-54 ltwt.9229250245935.8764450,54%1400,18
T54E193534052031483.1567549,75%1397,38
Char Futur 4 9238443891687.5275050,90%1395,56
Tortoise92029531941633.5673451,02%1394,55
UDES 169160175951450.1871749,65%1394,25
KV-4 Kreslavskiy 811606491230.5472951,49%1392,59
FCM 50 t 81072212951100.2167950,25%1390,62
Leopard 1102682342221783.2864848,80%1389,23
IS-4102334121791736.0568048,97%1386,02
Centurion Action X101857091821687.0265649,05%1385,97
Object 7059194155951513.5274050,75%1385,37
IS-3A 81564071351311.9279252,21%1384,78
Conqueror93715291891513.3371449,71%1384,37
E 5093169702361436.8269150,09%1383,74
T110E3102026061741930.6167650,72%1381,90
WZ-132-11048288921201.4663848,76%1381,80
E 75 TS 8145307751260.9874651,32%1381,28
Super Conqueror102825481141834.1570549,50%1380,63
T-34-85 Rudy 670263193727.4658453,38%1379,16
Object 705A101604231061836.0671449,42%1375,72
Strv 103-092501911631596.4963849,19%1373,43
Object 268101933872131914.3460948,49%1371,81
IS-2 shielded 7150959491073.7864051,23%1371,52
T9592525572011647.4571151,86%1369,94
Bisonte C45 8140007841332.2680651,31%1369,91
Lansen C 8121870941195.5473651,19%1366,53
Strv 103B101785911681917.8963849,59%1365,40
TL-1 LPC 839698611121.3170049,93%1363,42
LT-432 8219972130764.7765651,52%1363,20
Rhm.-Borsig Waffenträger84949283541343.9060049,40%1362,46
Object 26391753071051561.6069050,44%1360,43
Kunze Panzer 977900441543.5474149,58%1358,96
122 TM 8137307611322.7176051,73%1358,60
T95/Chieftain 102781595.2463054,84%1356,92
Object 777 Version II 9104804411568.1978150,77%1356,03
AMX 13 57 GF 758793211659.3765951,98%1355,80
Prototipo Standard B92655871521511.1169449,28%1355,66
Progetto C50 mod. 66976825901491.1174949,37%1355,38
Rinoceronte1051215531864.6671948,79%1354,80
AE Phase I 9257044681574.0475050,53%1354,77
Object 703 Version II 81919031001281.7279552,25%1350,57
212A91760272511431.0060049,79%1350,45
GSOR 1008 8140097941386.0972351,14%1350,03
M4A3E8 Thunderbolt VII 67735566700.2563751,95%1348,03
M46 Patton92395091811363.3968550,19%1341,07
T77 857041521307.9172650,38%1340,20
Object 277103234841111769.3768749,02%1339,96
KV-2 (R) 648985119819.4762853,87%1339,57
Škoda T 56 8140993541541.4583853,16%1339,44
121B 1073944591758.4970449,82%1339,24
Emil I83701231121220.4769250,24%1338,11
Object 261101467953641540.8459949,84%1337,88
60TP Lewandowskiego102218291261907.3771149,65%1336,82
Rheinmetall Skorpion 8683032491335.8067650,33%1336,50
T-34-85 Rudy 641307177718.3758152,61%1336,16
FV215b (183) 101402973531818.5061548,56%1335,23
leKpz M 41 90 mm GF 8128469235745.5759950,21%1335,07
E 25 7312738333903.7960151,17%1334,44
Centurion Mk. 7/192624852111368.4467549,41%1333,45
SU-100M1739911993934.2457951,25%1333,02
WZ-132A989885131928.2062148,73%1330,99
Progetto M35 mod. 46 83958482711206.2368351,15%1330,55
Object 244 61410634861.0268853,60%1325,81
Bat.-Châtillon 25 t AP94064292021287.9863548,56%1325,69
T110E4102964502381835.7562448,66%1324,64
VK 45.02 (P) Ausf. B92493072201384.2166949,63%1320,45
Maus102296851571708.4070050,35%1320,38
FV4004 Conway91970751271507.5764348,80%1319,02
SU-85I 57158573551.9645050,98%1317,51
AMX M4 mle. 541050522741717.5070448,53%1315,42
K-911053896661661.0368648,46%1313,89
AMX 30 B1092206931599.6164248,58%1313,46
M6A2E1 845115901130.3570850,22%1312,79
Type 5 Heavy101322941361816.4072050,61%1311,87
Škoda T 27 893889731091.4866349,33%1307,46
AMX 50 10084475372131173.0361749,56%1307,40
Waffenträger auf Pz. IV93774092641554.3260948,41%1305,24
STA-182918431301003.3963349,34%1304,86
UDES 14 Alt 58229251821089.0865449,44%1302,11
Chrysler K GF 8100900941160.5870250,81%1301,83
IS-7106040232951612.6563648,66%1301,14
IS-3-II9152990931454.6272950,11%1300,59
T-5495128503161244.4866149,74%1300,24
Panhard EBR 75 (FL 10) 8121355184757.6164252,23%1299,54
Jagdpanzer E 100103492922921813.4060349,19%1298,73
50TP Tyszkiewicza92343321091474.6771850,04%1295,23
ST-I92548862241394.7967449,88%1295,19
AMX 50 Foch B1094688671793.3264649,29%1294,54
Panzer 58 82110451015.2068648,66%1292,66
T-62A102365862221544.9563849,20%1291,81
E 100104391502861679.1764649,00%1290,46
FV215b 101350201331646.3664948,42%1289,91
Manticore1038851901136.0268151,10%1286,49
Conqueror Gun Carriage101136982671532.7059950,56%1285,86
T3094130092941509.6662449,10%1285,22
T-34-3 81059472721015.6764648,99%1284,77
Progetto CC55 mod. 548114924711219.1471649,34%1282,77
T-28E with F-30 412858150447.6445855,88%1279,03
Type 64 6418723185510.9350251,29%1277,46
T-100 LT101487521511075.9165249,68%1276,98
Jagdtiger94632962471537.8661548,97%1276,17
T78 611815946871.5062553,27%1275,35
Schwarzpanzer 58 84325679994.8265748,86%1273,59
IS-2 710158593977.1864753,14%1272,65
Object 4168195559144993.8660850,04%1271,62
WZ-113G FT1029299621809.3064948,18%1268,80
G.W. Tiger92611422621318.2456348,68%1268,05
T26E5 Patriot 81791221491065.9271350,78%1266,90
Type 5 Chi-Ri7329472103800.7157448,92%1265,88
T-34-2G FT710952480912.5356250,36%1265,10
Tiger 131 69960169716.1656151,14%1264,95
IS-27371406142938.4360250,64%1264,80
Type 98 Ke-Ni Otsu 313281.6747266,67%1263,11
Grille 15102702522661792.1657148,46%1261,50
G.W. E 100101689773441489.4056948,96%1261,28
T-34-17244333134798.6557850,79%1259,91
P.44 Pantera83407241141043.7662548,10%1258,97
Pz.Kpfw. VII10108556751717.5769249,41%1258,85
Matilda LVT 4347934557.5659851,81%1256,17
WZ-1328229561240723.8158149,86%1256,16
T2883111011261187.5462750,14%1254,01
50TP prototyp 8186378831186.0169551,59%1253,65
Caernarvon Action X 8207912911074.5672050,22%1250,47
M40/M4384258602411142.5956750,36%1249,91
T92 HMC101894112931479.4156548,95%1248,77
T34 B 8538391041098.6761349,05%1248,77
WZ-12091618892031233.2765248,91%1245,07
King Tiger (Captured) 722167230965.2865851,32%1244,65
Panther/M10 7200325124792.6758349,91%1242,25
Strv m/42-57 Alt A.2 621341394692.7553850,91%1241,54
TNH 105/10008125471481126.5470448,53%1240,91
M53/M5592828763511298.0059450,14%1240,20
Leopard Prototyp A93611662151384.9064948,50%1239,24
ST-II1086174431709.4170749,05%1236,26
LTG716635075612.9955950,03%1234,72
M10394333132591306.2862848,54%1231,65
P.43 ter735895068804.2658650,16%1230,96
STA-2 8134939100974.6865149,38%1230,01
M4A1 FL 10 611699725774.7761651,45%1229,94
Turtle Mk. I 844861431188.1572251,33%1229,81
Vz. 44-1714849233985.7569350,74%1229,21
KV-5 8946224111059.1267650,17%1229,20
SU-10183087261281101.5661049,33%1229,05
K-91-PT 955301271469.6672348,45%1228,24
SU-14-282304481991140.0556750,01%1226,51
AMX AC mle. 4882062601571106.2258848,75%1225,13
M46 Patton KR 868121150958.3966749,77%1224,43
T698410237159981.5760949,71%1221,61
T42 814660331037.7567948,84%1219,09
A-44726294295763.7555750,46%1214,69
105 leFH18B2 5207484183593.9843953,80%1214,56
Škoda T 40 6150302127631.0550449,98%1214,43
Mäuschen9156607991389.2069250,11%1214,35
53TP Markowskiego8305835971114.5566148,47%1213,17
E 7596302123121328.5663549,00%1211,92
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 323386099339.5743656,27%1209,57
ISU-152K 8128531751211.6365049,56%1208,44
AMX Chasseur de chars 8204176278924.9860549,09%1207,80
GSOR3301 AVR FS93267077828.7867650,26%1207,34
Spähpanzer Ru 2519188349295811.9959749,33%1206,40
TS-5 8193486911228.1770852,57%1205,61
Lorraine 40 t 82777561381098.4461950,67%1205,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51372422626.8261252,11%1203,43
VK 100.01 (P)82948231171093.6267150,70%1203,14
M56 Scorpion 719158781877.7657650,15%1202,01
M26 Pershing8333872148940.2161149,67%1201,11
T-1097974332971286.2460948,61%1200,39
Leo743140297779.2256449,86%1199,07
KV-220-2 517167363580.4462956,54%1196,52
AT 15A 7107738100840.5861151,48%1194,86
Pudel 611926898655.6655651,68%1194,35
11082880311541036.9463449,68%1193,48
FV217 Badger10152532611706.8365349,09%1192,26
VK 75.01 (K) 8104844661122.3469749,91%1192,24
SU-122-44 7285783210876.5953152,45%1190,82
M4-85 5309234566.6758650,42%1190,80
AT 1582463731381115.1464550,39%1190,67
T297872381278944.0457451,09%1190,10
LTTB8283602148647.5058750,15%1189,85
Charioteer82655971341113.4059949,18%1189,13
Type 4 Heavy92200321791279.7364749,58%1186,93
Caernarvon84585551391056.7865448,99%1186,67
Sherman VC Firefly 612424729709.0856050,53%1186,54
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32851199336.3158762,76%1185,41
AT 7732009398914.5459752,62%1184,63
Heavy Tank No. VI 634299060690.4252150,98%1183,67
AMX 13 909452086371801.3859350,10%1180,65
Centurion Mk. 5/1 RAAC 820406656972.3866850,30%1180,02
STG Guard 81028051161070.7760648,95%1179,52
B.U.G.I.618241037716.0452549,77%1178,86
Cromwell B 6319787113623.6255254,65%1177,79
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 267725133270.3740456,23%1173,53
Panzer 58 Mutz 8120078116933.9863649,34%1173,20
FV380591284912051222.7360349,32%1172,65
KV-1 shielded 5368694650.6370050,75%1171,86
45TP Habicha733891370899.3660149,70%1171,84
WZ-131G FT615128763676.5146249,91%1170,61
IS-6 B 855728901159.5568050,19%1168,46
Carro d'assalto P.88713378941902.3264449,71%1168,19
112 81455671431047.7668249,19%1167,32
O-Ni7455543122909.2258851,71%1164,71
Somua SM 8261039631202.6068350,90%1162,45
ISU-15284870332821148.8853649,14%1162,40
T499269326320813.0558449,54%1160,89
CS-53813478369934.7861146,25%1160,64
T-34 shielded 522878336457.5043350,70%1159,94
FV4202 8250452163925.4964449,54%1157,30
Challenger729893281874.4755449,68%1155,22
T207473687117763.8555650,70%1155,14
T376565110137428.0945350,36%1150,55
SU-100Y 6268868164685.9646951,47%1150,22
Bofors Tornvagn 8106290161189.5574050,28%1148,55
Panther II8416268157910.8357848,96%1148,39
XM551 Sheridan10901481071070.5659147,81%1147,52
HWK 30 89686177690.9659049,33%1146,26
LHMTV85486365657.8062849,65%1146,07
Konštrukta T-34/1007422953105744.7553649,15%1145,48
Bretagne Panther 619529334675.3755951,29%1145,12
T71 DA7441242203575.1852649,95%1144,75
M-IV-Y 888999131217.6975450,83%1144,44
Bat.-Châtillon 155 58101364404111318.1356448,88%1143,21
Pz.Kpfw. 35 R 2182033386.9456551,42%1142,87
Indien-Panzer8365046143932.5359047,76%1142,29
WZ-1317321270150567.0254948,96%1141,23
S35 CA540176477510.4737251,24%1140,64
FV4005 Stage II101824162271636.7358548,54%1140,13
Type 4 Chi-To642973781596.7548048,62%1135,85
M4A3E8 Fury 665648105567.8454251,09%1135,52
Panhard EBR 909166869108781.8365750,16%1134,52
Panhard EBR 105101519742241016.9164350,22%1134,01
Panther7544661164731.7953949,75%1133,93
T-54 first prototype 8303417165921.7264750,24%1132,23
P.43 bis648926664622.9049549,60%1131,30
T26E5 813215279980.6868450,35%1131,25
IS-3811868233861028.6857049,65%1130,96
T3286236381921000.0059849,63%1129,13
Strv 74652401272610.9948149,24%1127,39
AMX M4 mle. 49 Liberté 81837691231018.2666149,89%1127,26
Ram II 58264980412.6044353,23%1125,91
Škoda T 256615342111587.8248249,41%1125,69
T34 8419758581998.3356149,61%1121,98
Centurion Mk. I8394418154885.3558849,17%1120,38
Lorraine 155 mle. 5182903942241018.2154349,06%1118,41
AMX M4 mle. 457498505120837.3154148,69%1118,20
WZ-111-1G FT8829021131075.6657847,83%1117,30
ISU-122S 713470552848.0049950,61%1116,20
T28 Prototype85306732121068.2955748,74%1112,81
Krupp-Steyr Waffenträger 711801981837.6752648,89%1112,35
T26E4 SuperPershing 8423884347915.8162349,16%1110,05
DS PZInż518878621522.1941249,52%1109,34
STG 86818587998.0760448,07%1109,23
VK 45.02 (P) Ausf. A8325557170978.2159148,17%1108,09
AMX M4 mle. 49 8125607891007.9865549,28%1108,08
T-448667294222848.7457649,09%1107,78
VK 45.03 76075799869.3258650,54%1104,92
T-34-28160022147850.1359048,00%1104,61
Type 3 Chi-Nu Kai 526293994410.2040350,59%1104,60
AMX AC mle. 467247747105798.9249549,14%1102,63
SU-1006872939159628.0641950,82%1101,20
AC 4 Experimental 64903451613.7350350,26%1100,05
Bat.-Châtillon 155 5591816042871143.3456248,41%1098,92
G.W. Tiger (P)8376820227997.7451948,81%1098,78
Spähpanzer SP I C7304813126593.6650748,51%1096,20
Chrysler K 836153411040.2568249,83%1095,90
Type 586544257128553.7546949,27%1092,40
Jagdpanther II82992782521085.2453048,36%1091,74
UDES 0383773301501067.1354348,06%1089,74
A46 67916121386.1144848,99%1089,09
FV201 (A45) 75595452793.4161149,73%1087,19
Tetrarch 292913419177.7927254,33%1086,45
Ferdinand84140912551092.0753548,98%1081,91
T25 AT7269916127822.1249249,86%1081,10
M41 Walker Bulldog8384111237609.1754749,76%1078,27
WZ-120-1G FT 82806691101093.7361750,93%1077,91
FCM 36 Pak 40 3182517103329.8335856,63%1077,73
Nashorn670291197648.7241747,71%1077,16
leKpz M 41 90 mm 86543772629.9552949,34%1076,57
O-I6668081142655.3147251,40%1073,67
O-Ho8312367132996.7160749,64%1073,22
T-437768525128674.9952049,65%1072,66
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 421905965384.4947455,17%1069,94
T-103 849991771124.9463648,89%1069,69
FV2078194253169952.1056149,02%1069,32
Turán III prototípus 511041723426.3343551,02%1068,64
M41D 84758837625.8456948,62%1064,98
WZ-111 Alpine Tiger 847526511030.8369448,83%1063,70
VK 30.02 (D)7437005123693.5854248,86%1062,00
G.W. Panther7658067267883.8447649,58%1061,86
Achilles626665062603.4945949,43%1061,79
VK 30.02 (M)656033185572.0946748,52%1061,70
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 618000696567.9845949,41%1061,68
Object 25794173481041232.3461848,80%1061,09
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 57326234462.5742749,15%1058,87
Pz.Kpfw. T 25 5391300153399.8341651,51%1054,37
M36 Jackson6392052132618.6642350,60%1051,47
Pz.Kpfw. III Ausf. K 59373113400.8644950,52%1051,33
M10 RBFM 540377077528.7543050,10%1051,14
Sherman Firefly6147494105569.0744849,03%1050,30
AC 1 Sentinel 49550818287.6539352,21%1050,09
M127566000163840.6649949,72%1049,98
ARL 446651260140612.9944548,65%1049,54
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8241170241965.8358048,06%1049,30
Pz.Kpfw. M 15 3132613318.0847748,79%1049,10
VK 168.01 (P) 83460646979.3162748,73%1048,72
M446691628187656.1144650,44%1048,08
VK 168.01 Mauerbrecher 813307934981.9760349,26%1042,63
TOG II* 637297187645.1445150,14%1040,67
Loza's M4-A2 Sherman 61353231553.6854048,82%1040,54
Matilda IV 520078288399.7043652,58%1038,49
Dicker Max 6466183128610.4041549,87%1038,47
Tiger (P)7657274180808.0953849,59%1038,46
Löwe 8555283334968.7961148,99%1036,06
IS-6 8338362258973.6159251,15%1035,47
Tiger II8867833276954.0954947,92%1033,38
T-34 with L-11 41974826318.7044748,70%1031,06
Comet7576556129663.7352348,57%1030,34
Strv S1 83719701671085.0653549,78%1029,37
SU-1527674970161766.8245449,20%1029,17
Ikv 65 Alt II655542476597.3140648,69%1026,44
Crusader 5.5-in. SP7269684120735.0547949,32%1026,29
AMX Canon d'assaut 105 8150033631057.6057749,18%1026,11
Kanonenjagdpanzer 105 8147956641058.9658249,11%1024,19
Caliban 8107036211047.1071050,08%1023,41
Rheinmetall Panzerwagen1056652101937.9458246,53%1022,15
M4A1 Revalorisé 8244436106915.7856249,78%1022,13
ELC EVEN 90 8329269121579.6556051,10%1020,46
A-43631467896515.4046549,66%1020,45
Matilda Black Prince 523693656408.8940451,17%1019,96
Panther mit 8,8 cm L/71 8120644211839.3958446,68%1016,97
AMX 13 757817264140513.6249648,73%1013,67
KV-37727694128813.1352049,50%1012,91
TVP VTU Koncept8294616109813.7455247,47%1009,29
Ikv 90 Typ B741494289749.5547047,84%1008,63
M22 Locust 317152258225.6434653,19%1007,12
IS-M829604577934.7659948,53%1004,36
P.43553274336378.5437649,77%1003,78
Sturer Emil7567916127770.0946047,17%1003,03
M4 Improved 511074918383.6944051,78%1001,77
Strv m/42558156745378.5436149,18%996,10
M48A2 Räumpanzer 83086430859.2365148,29%993,49
T25/27754043163736.1846748,57%991,85
M4A3E2 Sherman Jumbo6448253137525.2445050,27%991,41
MTLS-1G14 335826923238.5431150,93%989,94
Lorraine 155 mle. 507393029157819.6748148,78%988,57
59-Patton 84477780795.5861447,45%988,06
KV-48420471181897.1055348,99%985,81
Black Prince7510692112758.3356949,56%985,58
Cromwell6898984225512.5744450,48%979,86
Jagdpanther7752166214768.3544648,99%978,91
T71 CMCD711781069489.6749348,35%978,02
IS-2-II829267971940.4959647,78%971,67
Bat.-Châtillon 12 t8506280121588.2650048,15%970,72
T-34-85M 6814031126624.8848751,14%970,20
T26E3 Eagle 7 710040324730.0953050,29%969,13
ARL V39634174389548.3639047,76%968,81
IS71396762225755.2349049,07%968,04
Hotchkiss EBR734463675477.2550449,16%966,76
KV-26896814172593.6742751,38%963,75
Tiger I71023104286785.4650248,81%962,28
Sherman III519287271364.1535950,28%960,36
Panhard AML Lynx 6x6826317399580.2355048,00%958,17
Strv 81 83364513817.2263348,17%954,30
Škoda T 24568109458357.0134448,57%949,92
AMX 13 F3 AM6507294136670.6342749,50%946,94
AMX 65 t812878274875.9057746,82%945,35
AMX 12 t61096873128372.5340749,10%945,32
Pz.Kpfw. T 15 316464847205.3233954,30%945,24
AT 8645768788542.5345251,60%943,76
StuG IV 569656934396.1232648,21%943,53
Type 3 Chi-Nu562593661349.4734348,97%933,69
HWK 12813918286585.1750148,30%932,39
40TP Habicha639644448534.4943648,35%931,58
T-34-856975234226507.7941449,84%930,75
Churchill III 5449306141430.4753950,97%928,14
T-29 3109061329249.1727449,76%927,87
S-517343205160809.3047249,58%926,31
T14 5219307114431.9646950,43%924,99
Hummel6865136171656.4538648,74%924,50
SU-14-17154136178709.0844849,38%919,51
M4A1 Sherman5908257121367.9235050,96%917,35
T-45 261545416181.4627351,06%917,11
Type T-34585631194343.1233849,08%914,96
M24 Chaffee570615196276.8137350,48%911,37
Primo Victoria 812667753775.3762148,65%908,51
T92 817633578530.0555148,67%905,56
M18 Hellcat61100965272548.9239450,84%904,58
O-I Experimental568456089488.5639950,96%904,02
FV3046421351175544.2937050,69%903,60
Großtraktor - Krupp 35835423233.4635552,47%900,66
Kanonenjagdpanzer 823388128826.5556545,51%896,48
Aufklärungspanzer Panther 7117042109446.2349147,93%896,16
60G FT518940237426.1432748,81%895,59
Pz.Sfl. IVc577458483413.3831547,75%894,41
T-127 339288349228.5232053,90%893,87
Convert. Medium Tank T3 32062174299.4239949,32%891,31
59-166428131104341.5443048,56%890,43
Valentine368998734241.8326850,08%889,21
AT 2568624165380.7535952,17%885,99
Churchill VII674614689530.7843748,18%877,10
Type 5 Ke-Ho424956746246.5229851,38%875,32
A43 BP prototype 617630.4343514,29%873,81
GSR 3301 Setter79198844416.5951048,23%870,86
M4A3E8 Sherman6385074119473.7642349,76%868,05
P26/40462659725310.4631150,33%864,88
BDR G1 B572574393434.9436949,30%860,42
KV-8561347560309550.9639849,79%859,76
Excelsior 533583576419.7444650,33%858,49
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 597285514.0456053,44%855,76
Grille51075408125431.8729649,80%854,43
T-15061029853147538.0941249,86%854,17
M10 Wolverine5676442107394.6032350,42%853,57
MKA 260474117206.0828050,26%845,40
SU-86294648156639.3939349,44%842,89
Valentine II 434575234244.3436351,36%840,34
Valiant 545033810411.7445249,53%839,20
Archer523688741386.0332649,30%835,67
KV-122 710183541680.5846648,01%834,41
M48A2/T54E2/T123E6 10141278.7565050,00%830,27
MT-256530874115302.0641550,17%829,36
VK 30.01 (P)6848172140482.9739748,14%828,89
Rheinmetall Skorpion G 8979100194886.5747949,93%824,87
M66761569146522.9940248,57%823,42
Panhard AMD 178B649691356318.6639548,95%822,53
BT-5324887612249.6425148,32%813,99
VK 36.01 (H)61043856186502.9540049,07%811,83
M7562329684241.2930548,92%810,34
Bishop550759869385.5430051,66%809,94
Pz.Sfl. IC 44992858296.9532248,62%806,59
T2 Light Tank 224558473150.2131752,13%803,89
Jagdpanzer IV61017963134490.9535447,87%802,64
Sexton I 312950322231.4126653,09%799,61
BT-7 artillery 394158835213.6127450,12%799,29
VK 30.01 (D)6340063123453.2340648,35%797,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 633903810411.4442049,95%796,60
T21643829297317.7740948,67%795,95
SU-8551098924102375.3729149,52%794,81
AMX 105 AM mle. 47446198449253.0523149,79%790,21
KV-151986980207401.4134450,13%781,03
Type 1 Chi-He460937336241.1927949,44%772,97
Lago472651729246.2228549,24%771,29
Super Hellcat 7115216247610.2443948,84%771,24
VK 28.016534307109300.8339048,54%768,70
T6751020630200368.7531951,32%766,74
M24E2 Super Chaffee 665380714335.1440748,23%763,73
T-116 359905514194.8026449,11%761,73
T6 Medium420893924367.5029849,36%760,55
T-50-2 6107564833319.8336649,75%759,21
SU-76G FT424354232358.7329251,54%754,94
FV1066 Senlac 87359423480.7550848,50%752,06
Marder 38T4101731552304.9828650,79%746,43
T1 Heavy Tank51018046113385.1934749,17%744,63
M4A2E4 Sherman 529537102291.3732450,75%743,97
KV-1S683224998396.4136249,90%741,97
AMX ELC bis51308350131241.3032150,00%741,67
VK 30.01 (H)5884486100392.9234948,35%738,15
Ikv 103569518150329.9429948,32%734,43
Strv fm/21114883675122.3322349,89%733,29
Churchill I5105391992376.4534648,71%725,66
Matilda4122374283269.6227951,66%725,38
AM 39 Gendron-Somua 21138256161.6229649,66%724,58
Tiger II (H) 7417696.6057452,24%717,86
M14/4125408976181.3123851,08%714,97
T-3451382448123289.1730149,46%713,20
AMX 13 105 AM mle. 50546159977376.6827347,57%712,40
M15/42364400113238.4025649,54%712,11
25TP KSUST II542898534303.7232948,78%708,93
KV-137331007101498.0244848,50%707,24
Renault G1510215967289.2930948,04%700,80
Grant426528526223.9925249,14%697,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51353168179300.5029849,17%695,70
M37487232151231.1020248,87%694,41
Birch Gun452283441209.9721949,04%676,34
Pz.Sfl. IVb461267753241.4221850,07%674,53
StuG III Ausf. G51463641145336.8927049,01%671,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3126678392147.6427351,12%658,81
ST vz. 39480221529211.8226149,01%656,59
SARL 42417236032214.0424849,15%651,26
Type 97 Te-Ke 269819211132.9320649,18%648,12
Cruiser Mk. II280454022164.0621250,20%640,69
4TP19510165122.4522049,24%639,83
Type 98 Ke-Ni333286919158.4222550,08%637,35
Churchill Gun Carrier69022369408.4932647,41%637,11
Pz.Kpfw. III/IV5723903139263.0628247,93%629,13
T40475392669270.7426051,36%624,63
Cavalier57661220313.2731347,69%623,70
Sturmpanzer II471139551221.7219148,80%623,13
AMR 35 24079177143.9921449,02%621,95
Renault FT 75 BS288359310113.7414050,70%620,14
Somua S35332605119209.3025050,95%618,09
M5A1 Stuart4106594350179.6627349,68%614,70
SU-182113339514110.6613149,35%612,96
M2244017214128.7923350,36%611,90
LT vz. 35210176367127.1120349,31%611,12
Alecto468859550242.5425849,67%607,13
Crusader699753678245.1428848,19%606,18
Valentine AT494417425207.2021749,83%606,07
Renault Otsu11931180797.5720049,63%605,01
M41 HMC589663385429.8231248,96%602,90
Object 257 (P) 1026874.3040963,64%601,44
Strv m/3828498917133.5122949,10%597,30
LTP 3118409126139.6020149,11%594,22
Kolohousenka114975346107.1518750,29%592,65
Fiat 300019374774114.0418449,22%592,20
7TP26415066157.2420950,01%591,51
StuG III Ausf. B447965638249.1923749,01%590,02
SU-85B4105956366259.3824550,60%581,22
M2 Light Tank2169159232131.1122351,63%580,54
TKS z n.k.m. 20 mm 28078209120.6021548,86%576,58
Type 95 Heavy475495931193.9923947,45%576,40
M8A14124408653244.0425150,04%575,99
Type 95 Ha-Go25307599120.7918848,45%572,00
Cruiser Mk. I1101332111128.2117348,50%571,08
SU-122A534500563303.2125748,04%570,85
14TP458655222166.1024548,17%566,92
VK 16.02 Leopard593220891197.2230349,11%566,35
Leichttraktor1337813625100.9818950,46%563,63
AMX 404140845736147.6122648,54%562,13
Strv m/40L383204315175.1723149,40%561,25
T-70367731121155.8321548,93%559,49
T-80439822747164.2924248,88%559,13
Type 97 Chi-Ha376373619171.8522649,99%558,38
Covenanter5134906257166.6324648,99%557,80
BT-22147097829114.4017849,96%556,96
M3G FT323508116202.4420949,57%556,95
Type 89 I-Go/Chi-Ro28427297123.7019949,11%552,88
L6/4021665997137.7624650,23%551,02
SU-5459027857244.2220749,36%547,21
Stuart I-IV335147614145.0323149,35%543,03
10TP361574011158.0220948,09%542,72
T82 HMC412976132191.9019648,85%538,58
M3 Stuart3154427526136.0021749,05%530,72
B1489482640191.7425147,86%529,93
T1 Cunningham130114502582.7917150,06%529,03
Sav m/43487185029220.9924348,56%527,75
Renault R3522368419116.1822151,86%526,29
M3 Lee4161465354178.1021448,37%525,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. D436681549192.6123648,61%525,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41701887106235.2722549,80%523,88
Lorraine 39L AM373858123172.5217449,90%523,00
KV-4 KTTS 813689.0045133,33%506,97
Somua SAu 40456426333219.0722848,65%505,29
43 M. Toldi III 389083914123.7621748,31%495,65
Cruiser Mk. III3164152130112.4318350,24%495,18
Chi-Ni28362259105.9119448,35%490,88
Pz.Kpfw. II2216303931111.6620950,58%489,98
Type 2597 Chi-Ha3116306821148.7820450,09%487,93
FCM 3625628066114.5420648,72%487,73
Hotchkiss H352110501813110.1119851,07%485,39
LT vz. 38398113818136.8920348,80%481,39
T2 Medium Tank2190109617102.8718248,92%478,34
T-6028809131199.4918949,85%477,14
Cruiser Mk. IV4142587829146.3521249,65%474,05
M7 Priest394335138188.8418048,71%473,80
Pz.Kpfw. II Luchs4138504974148.3825251,06%470,94
MS-1130528361381.5215650,36%466,92
T-262214968615104.5516349,03%464,77
Pz.Kpfw. II Ausf. G378264025126.2022150,03%462,64
T3 HMC2185591841120.0716550,95%462,57
Loyd Gun Carriage29390801079.0012749,44%461,90
L-60 28592491194.2724048,49%459,22
T-284213566470177.4421649,02%457,95
Wespe398323932149.6615948,76%453,07
M3 Light 325513133110.4417747,53%445,10
Light Mk. VIC 28050191988.1218249,26%444,98
Vickers Medium Mk. I127249901282.4315249,27%443,92
Vickers Mk. E Type B2134108611105.8516749,16%442,13
Renault UE 57367440821155.7818849,75%431,14
Ikv 72387745817166.6220549,17%424,37
Sexton II374762922119.7915848,97%424,33
T1 HMC214681401787.0912049,09%423,02
Durchbruchswagen 2477628743177.7223547,37%421,65
Pz.Kpfw. 35 (t)217643282496.1616449,22%420,96
Pz.Kpfw. III Ausf. J4108794064156.6922948,84%416,22
T-463215609535119.3418148,27%415,28
D2399089118123.4319149,42%412,67
Renault NC-3111867565773.5614549,01%412,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. A346483022139.1119648,74%411,50
SU-76M4135291228163.8318448,32%408,49
Marder II3184223144166.6218750,49%407,68
VK 20.01 (D)423981041151.3123048,32%400,33
BT-74130084036107.9518047,54%396,64
M5 Stuart4124117949118.3724948,97%390,28
T1E6 28066461883.0016349,32%389,95
Panzerjäger I2202358818116.3015450,02%385,28
T18 HMC317275914102.3215248,78%378,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E3181615938133.8519849,24%378,18
Universal Carrier 2-pdr2108195012105.7214848,07%374,48
Renault FT12433972763.7414048,37%369,78
T-26G FT22495817116.2416150,68%368,67
Vickers Medium Mk. III3118103122119.7717448,10%365,32
M2 Medium Tank3191312936120.2518449,06%361,09
SU-26386491840159.8816150,59%360,71
AMX 383151890316106.7420049,42%356,54
Pz.Kpfw. II Ausf. D 29186801279.9524549,13%350,79
Pz.Kpfw. 38 (t)3153583639122.6718449,91%346,34
Renault FT AC283809310105.4014147,99%344,07
AT-12141116512104.6913748,80%343,86
T56 GMC3161925927134.3017348,70%334,73
Sturmpanzer I Bison399474621122.6813648,96%333,28
Type 91 Heavy385344715120.3817846,85%331,50
T7 Combat Car 211257871872.3816149,66%331,42
T-50569206587127.5926550,24%325,94
Vickers Medium Mk. II213831351281.8813547,41%314,74
A-205105265357112.5921548,00%314,59
D121125068877.1816147,25%302,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122246465117.7022748,50%294,87
VK 45.02 (P) Ausf. B7 711258.00926100,00%277,50
Pz.Kpfw. I21247942971.2918446,94%276,52
Pvlvv fm/422888125678.3316747,88%253,76
G.Pz. Mk. VI (e)21260704945.249947,51%223,68
Kirovets-1 811410.003060,00%124,90

Utolsó frissítés:

Anzeigen