| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 277 | 10 | 1769,14 | 699 | 1067 | 45,36% | 1246,36 | |||||
| Object 705A | 10 | 1926,38 | 691 | 540 | 46,85% | 1344,31 | |||||
| T-10 | 9 | 975,97 | 550 | 470 | 41,06% | 688,33 | |||||
| KR-1 | 11 | 2462,44 | 929 | 436 | 48,85% | 1544,35 | |||||
| Object 252U | 8 | 1169,36 | 669 | 384 | 46,88% | 1094,69 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 667,51 | 583 | 301 | 47,18% | 805,63 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1213,61 | 665 | 297 | 47,47% | 890,05 | |||||
| IS-3 | 8 | 547,18 | 441 | 287 | 43,90% | 364,81 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 804,11 | 517 | 287 | 46,69% | 701,31 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 572,56 | 513 | 268 | 43,28% | 798,16 | |||||
| T-62A | 10 | 1442,50 | 693 | 244 | 45,90% | 1031,98 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 452,61 | 479 | 222 | 42,34% | 558,19 | |||||
| M40/M43 | 8 | 850,34 | 424 | 199 | 44,22% | 704,05 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1644,23 | 612 | 180 | 45,00% | 1184,04 | |||||
| IS-7 | 10 | 1832,02 | 813 | 165 | 46,67% | 1261,84 | |||||
| 122 TM | 8 | 1363,72 | 730 | 154 | 44,81% | 1370,21 | |||||
| T110E5 | 10 | 2204,38 | 876 | 146 | 49,32% | 1631,67 | |||||
| Object 705 | 9 | 1008,08 | 579 | 145 | 38,62% | 637,45 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1286,63 | 559 | 136 | 41,91% | 749,99 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1522,45 | 765 | 135 | 47,41% | 1437,64 | |||||
| M44 | 6 | 308,86 | 307 | 133 | 45,86% | 303,51 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 405,98 | 427 | 131 | 41,98% | 582,77 | |||||
| IS | 7 | 756,97 | 625 | 130 | 50,00% | 887,73 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1026,41 | 675 | 128 | 42,97% | 999,82 | |||||
| IS-M | 8 | 800,07 | 597 | 113 | 41,59% | 663,92 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 219,41 | 236 | 112 | 41,96% | 500,81 | |||||
| M53/M55 | 9 | 643,37 | 523 | 111 | 44,14% | 389,59 | |||||
| KV-1S | 6 | 664,42 | 471 | 103 | 48,54% | 1053,95 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 166,54 | 292 | 100 | 42,00% | 208,70 | |||||
| KV-1 | 5 | 512,12 | 468 | 95 | 50,53% | 956,22 | |||||
| T54E1 | 9 | 1523,35 | 558 | 95 | 43,16% | 1240,29 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 530,99 | 370 | 93 | 52,69% | 870,49 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1393,86 | 547 | 87 | 47,13% | 1298,16 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1405,08 | 829 | 85 | 56,47% | 1252,54 | |||||
| T92 HMC | 10 | 875,30 | 548 | 82 | 50,00% | 588,83 | |||||
| T803 | 11 | 2523,85 | 848 | 78 | 47,44% | 1597,98 | |||||
| Panther | 7 | 652,36 | 455 | 76 | 50,00% | 939,50 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 725,28 | 505 | 75 | 49,33% | 847,62 | |||||
| Nashorn | 6 | 520,01 | 396 | 67 | 49,25% | 698,11 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 511,06 | 497 | 62 | 43,55% | 1204,34 | |||||
| Maus | 10 | 1566,65 | 654 | 57 | 36,84% | 845,74 | |||||
| T69 | 8 | 1225,48 | 695 | 56 | 51,79% | 1381,15 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 881,50 | 539 | 56 | 58,93% | 1334,91 | |||||
| M8A1 | 4 | 380,46 | 303 | 52 | 59,62% | 940,80 | |||||
| KV-2 | 6 | 577,88 | 496 | 51 | 47,06% | 830,14 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 434,33 | 275 | 49 | 53,06% | 885,43 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 994,96 | 703 | 49 | 46,94% | 1192,22 | |||||
| M12 | 7 | 513,00 | 455 | 48 | 45,83% | 458,17 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 265,73 | 350 | 45 | 40,00% | 292,16 | |||||
| Panther II | 8 | 791,64 | 690 | 44 | 61,36% | 981,23 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 775,93 | 637 | 43 | 44,19% | 899,97 | |||||
| T-28 | 4 | 334,74 | 349 | 38 | 57,89% | 987,50 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 660,41 | 582 | 37 | 45,95% | 1116,92 | |||||
| Somua SM | 8 | 1496,81 | 754 | 37 | 48,65% | 1440,87 | |||||
| M41 | 5 | 267,94 | 234 | 31 | 54,84% | 324,23 | |||||
| Fantôme | 9 | 1191,65 | 548 | 31 | 48,39% | 1041,17 | |||||
| T-34 | 5 | 233,52 | 198 | 29 | 31,03% | 329,34 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 1896,00 | 641 | 28 | 35,71% | 1116,00 | |||||
| BT-7 | 4 | 188,11 | 243 | 27 | 51,85% | 526,97 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 243,73 | 311 | 26 | 46,15% | 424,85 | |||||
| T20 | 7 | 623,35 | 514 | 26 | 38,46% | 602,78 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 630,46 | 611 | 26 | 53,85% | 1824,03 | |||||
| Windhund | 8 | 1453,46 | 567 | 26 | 30,77% | 1393,59 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 756,28 | 645 | 25 | 48,00% | 3006,46 | |||||
| AT 2 | 5 | 360,44 | 251 | 25 | 40,00% | 584,31 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 500,88 | 376 | 24 | 45,83% | 1350,87 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 922,67 | 786 | 24 | 62,50% | 1693,44 | |||||
| Strv 74 | 6 | 260,74 | 332 | 23 | 47,83% | 267,06 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 680,57 | 578 | 23 | 52,17% | 1587,86 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 715,43 | 658 | 21 | 71,43% | 2107,25 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 246,50 | 192 | 20 | 40,00% | 767,90 | |||||
| Type 62 | 7 | 675,45 | 739 | 20 | 65,00% | 1636,54 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 413,60 | 434 | 20 | 50,00% | 1462,06 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 254,00 | 344 | 20 | 35,00% | 364,36 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 604,75 | 374 | 20 | 50,00% | 1155,70 | |||||
| AMX 40 | 4 | 237,39 | 268 | 18 | 44,44% | 667,76 | |||||
| T6 Medium | 4 | 332,53 | 337 | 17 | 82,35% | 843,45 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 378,25 | 318 | 16 | 50,00% | 710,99 | |||||
| SU-76M | 4 | 275,47 | 220 | 15 | 33,33% | 493,56 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 300,43 | 388 | 14 | 50,00% | 292,41 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 251,67 | 264 | 12 | 41,67% | 654,95 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 341,27 | 314 | 11 | 54,55% | 1195,72 | |||||
| Lago | 4 | 242,18 | 346 | 11 | 45,45% | 582,54 | |||||
| Type T-34 | 5 | 595,73 | 480 | 11 | 81,82% | 1847,46 | |||||
| Valentine AT | 4 | 237,82 | 223 | 11 | 45,45% | 468,92 | |||||
| SU-122A | 5 | 282,55 | 322 | 11 | 63,64% | 585,46 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 203,91 | 206 | 11 | 63,64% | 489,09 | |||||
| 14TP | 4 | 550,20 | 504 | 10 | 60,00% | 2219,45 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 307,20 | 156 | 10 | 30,00% | 574,18 | |||||
| Somua S35 | 3 | 99,80 | 164 | 10 | 50,00% | 84,53 | |||||
| Matilda | 4 | 270,67 | 231 | 9 | 33,33% | 505,97 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 198,22 | 186 | 9 | 11,11% | 147,85 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 499,56 | 359 | 9 | 22,22% | 967,36 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 641,89 | 598 | 9 | 66,67% | 1132,59 | |||||
| 10TP | 3 | 189,88 | 219 | 8 | 62,50% | 708,95 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 192,00 | 207 | 8 | 37,50% | 349,54 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 212,13 | 201 | 8 | 37,50% | 308,23 | |||||
| T-150 | 6 | 217,38 | 326 | 8 | 62,50% | 281,09 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 737,63 | 551 | 8 | 50,00% | 2046,57 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 633,63 | 570 | 8 | 50,00% | 458,50 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 235,43 | 274 | 7 | 42,86% | 487,43 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 688,71 | 484 | 7 | 28,57% | 1303,16 | |||||
| DS PZInż | 5 | 199,86 | 178 | 7 | 14,29% | 138,46 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 556,43 | 486 | 7 | 42,86% | 2126,73 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 579,29 | 339 | 7 | 28,57% | 65,30 | |||||
| Strv S1 | 8 | 670,71 | 677 | 7 | 85,71% | 625,25 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 266,29 | 496 | 7 | 42,86% | 468,31 | |||||
| Churchill I | 5 | 91,67 | 160 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Valentine | 3 | 331,60 | 160 | 5 | 0,00% | 1025,16 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 531,25 | 657 | 4 | 75,00% | 2806,88 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 483,75 | 653 | 4 | 75,00% | 883,25 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 256,67 | 190 | 3 | 33,33% | 966,73 | |||||
| M15/42 | 3 | 246,00 | 246 | 3 | 100,00% | 781,63 | |||||
| Renault FT | 1 | 87,50 | 65 | 2 | 0,00% | 238,71 | |||||
| P26/40 | 4 | 75,50 | 261 | 2 | 50,00% | 100,37 | |||||
| 7TP | 2 | 439,50 | 118 | 2 | 0,00% | 1396,25 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 163,00 | 163 | 2 | 50,00% | 422,08 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 330,50 | 369 | 2 | 50,00% | 467,42 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 98,00 | 52 | 1 | 0,00% | 269,18 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 273,00 | 113 | 1 | 0,00% | 1034,75 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 320,00 | 716 | 1 | 100,00% | 2323,06 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 237,00 | 227 | 1 | 0,00% | 1057,87 | |||||
| 4TP | 1 | 179,00 | 193 | 1 | 100,00% | 879,69 | |||||
| AMX 38 | 3 | 228,00 | 353 | 1 | 100,00% | 749,23 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 301,00 | 645 | 1 | 100,00% | 1098,80 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 358,00 | 407 | 1 | 100,00% | 1683,79 | |||||
| FCM 36 | 2 | 217,00 | 369 | 1 | 100,00% | 981,84 | |||||
| BT-5 | 3 | 48,00 | 326 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 750,00 | 395 | 1 | 0,00% | 425,12 | |||||
| Valentine II | 4 | 222,00 | 623 | 1 | 100,00% | 713,13 | |||||
| T78 | 6 | 237,00 | 283 | 1 | 100,00% | 301,97 |
vertf
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 9565 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Átlag Tier | 8,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Győzelmek | 4415 | 46,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 5035 | 52,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 115 | 1,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1676 | 17,52% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 4604 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 11129 | 1,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.127,81 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 3749 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 1036 | 0,11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 588,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 763,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 1025,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 9565 | |
| Átlag Tier | 8,38 | |
| Győzelmek | 4415 | 46,16% |
| Vereségek | 5035 | 52,64% |
| Döntetlenek | 115 | 1,20% |
| Túlélt csaták | 1676 | 17,52% |
| Kilőtt tankok | 4604 | 0,48 |
| Megsemmisítési arány | 0,58 | |
| Felderített tankok | 11129 | 1,16 |
| Okozott sebzés | 1.127,81 | |
| Foglalási pontok | 3749 | 0,39 |
| Védelmi pontok | 1036 | 0,11 |
| Tapasztalat | 588,08 | |
| WN7 | 763,44 | |
| WN8 | 1025,88 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen