| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leopard 1 | 10 | 1681,45 | 594 | 10923 | 47,25% | 1363,99 | |||||
| Cromwell | 6 | 739,55 | 560 | 3447 | 55,27% | 1719,51 | |||||
| T-62A | 10 | 1570,02 | 610 | 2772 | 45,42% | 1290,78 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1047,25 | 605 | 2369 | 49,89% | 1361,71 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 2283,02 | 829 | 2352 | 49,15% | 1839,29 | |||||
| KV-85 | 6 | 631,90 | 363 | 1724 | 49,48% | 1056,99 | |||||
| IS-3 | 8 | 1100,15 | 542 | 1526 | 49,41% | 1233,21 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 421,79 | 414 | 1123 | 53,34% | 1701,19 | |||||
| T110E4 | 10 | 1944,26 | 551 | 1104 | 49,37% | 1446,31 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 709,14 | 489 | 1039 | 52,65% | 2504,28 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1479,83 | 570 | 977 | 45,65% | 1109,56 | |||||
| M41 | 5 | 453,59 | 288 | 876 | 52,74% | 716,05 | |||||
| Tiger I | 7 | 850,53 | 488 | 763 | 45,48% | 1004,59 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1312,41 | 533 | 734 | 53,13% | 1366,47 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1067,59 | 451 | 719 | 46,04% | 1593,38 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 731,63 | 443 | 678 | 52,95% | 1345,23 | |||||
| IS-7 | 10 | 1631,31 | 600 | 604 | 49,67% | 1315,56 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 315,26 | 281 | 570 | 49,30% | 356,86 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1081,76 | 521 | 524 | 49,81% | 1233,51 | |||||
| T92 | 8 | 621,55 | 535 | 522 | 48,08% | 1136,86 | |||||
| Tiger II | 8 | 665,24 | 390 | 521 | 48,94% | 597,14 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1486,08 | 810 | 491 | 49,49% | 1467,66 | |||||
| Object 277 | 10 | 1426,25 | 640 | 459 | 45,75% | 974,50 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1558,73 | 670 | 428 | 47,90% | 1226,07 | |||||
| T-10 | 9 | 1256,88 | 534 | 369 | 46,07% | 1095,01 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1632,52 | 544 | 342 | 52,05% | 1775,67 | |||||
| IS | 7 | 644,93 | 386 | 330 | 50,61% | 754,20 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 97,10 | 162 | 325 | 44,62% | 57,47 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1213,51 | 442 | 319 | 42,63% | 1024,28 | |||||
| KV-1 | 5 | 376,28 | 295 | 315 | 53,33% | 694,09 | |||||
| IMT | 8 | 1277,22 | 751 | 296 | 49,32% | 1384,64 | |||||
| T30 | 9 | 1675,58 | 630 | 287 | 52,96% | 1477,13 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 802,19 | 443 | 279 | 44,44% | 1131,19 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 862,89 | 516 | 251 | 45,42% | 814,17 | |||||
| E 100 | 10 | 1422,84 | 510 | 239 | 43,10% | 985,82 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1477,00 | 797 | 227 | 47,14% | 1960,99 | |||||
| Panther mit 8,8 cm L/71 | 8 | 906,85 | 627 | 227 | 45,81% | 1145,87 | |||||
| E 75 | 9 | 966,00 | 555 | 223 | 52,47% | 827,31 | |||||
| SU-100 | 6 | 727,67 | 428 | 212 | 54,25% | 1309,59 | |||||
| T25/2 | 7 | 884,49 | 408 | 205 | 49,76% | 1235,21 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 871,49 | 720 | 196 | 53,57% | 1606,10 | |||||
| Executor | 11 | 2319,38 | 831 | 193 | 45,60% | 1644,41 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1268,96 | 588 | 181 | 44,75% | 780,62 | |||||
| M12 | 7 | 837,30 | 422 | 180 | 53,33% | 1058,01 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 756,57 | 575 | 178 | 53,93% | 1411,49 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1345,09 | 712 | 177 | 52,54% | 1465,58 | |||||
| T-34-2 | 8 | 1062,05 | 584 | 176 | 47,73% | 1249,34 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 53,88 | 188 | 173 | 50,29% | 94,81 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 896,98 | 617 | 172 | 51,74% | 1123,37 | |||||
| T-54 | 9 | 774,51 | 427 | 171 | 43,27% | 590,38 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 36,18 | 113 | 170 | 48,24% | 66,64 | |||||
| T-100 LT | 10 | 812,19 | 605 | 166 | 46,39% | 827,18 | |||||
| T-44 | 8 | 454,73 | 369 | 162 | 48,77% | 444,87 | |||||
| T-150 | 6 | 788,53 | 481 | 152 | 55,26% | 1463,04 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1969,74 | 694 | 151 | 40,40% | 1382,60 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1952,79 | 866 | 146 | 52,05% | 1940,68 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 429,24 | 364 | 144 | 47,22% | 1153,22 | |||||
| M44 | 6 | 574,85 | 335 | 143 | 40,56% | 764,03 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 731,28 | 471 | 131 | 49,62% | 1280,65 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 317,77 | 301 | 127 | 52,76% | 740,81 | |||||
| T67 | 5 | 498,88 | 318 | 125 | 52,00% | 1150,55 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1761,43 | 693 | 125 | 40,80% | 1263,83 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1057,58 | 785 | 124 | 60,48% | 1974,85 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1173,45 | 780 | 122 | 54,92% | 1321,92 | |||||
| Conqueror | 9 | 1349,61 | 705 | 121 | 51,24% | 1119,79 | |||||
| Type 58 | 6 | 501,64 | 501 | 121 | 54,55% | 908,43 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1133,92 | 747 | 121 | 53,72% | 1243,28 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 921,17 | 449 | 118 | 50,85% | 1209,79 | |||||
| T32 | 8 | 1216,94 | 745 | 116 | 45,69% | 1281,45 | |||||
| T71 DA | 7 | 494,04 | 394 | 113 | 46,02% | 800,68 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1314,79 | 801 | 113 | 46,02% | 1075,73 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1557,31 | 723 | 112 | 44,64% | 1337,75 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1240,34 | 726 | 111 | 56,76% | 1503,37 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1083,69 | 632 | 110 | 50,00% | 1399,50 | |||||
| T49 | 9 | 761,09 | 512 | 108 | 40,74% | 897,53 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1332,77 | 587 | 108 | 41,67% | 730,60 | |||||
| IS-6 B | 8 | 868,53 | 521 | 106 | 51,89% | 853,31 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1465,96 | 722 | 102 | 48,04% | 1231,06 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1165,26 | 656 | 101 | 39,60% | 1193,80 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1145,69 | 424 | 99 | 46,46% | 713,05 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 396,92 | 534 | 99 | 59,60% | 1210,95 | |||||
| Crusader | 6 | 176,90 | 225 | 94 | 52,13% | 372,51 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 38,61 | 154 | 92 | 38,04% | 0,00 | |||||
| T-28 | 4 | 152,02 | 174 | 91 | 47,25% | 269,34 | |||||
| T78 | 6 | 962,56 | 699 | 90 | 50,00% | 1461,76 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1368,78 | 737 | 90 | 44,44% | 1098,88 | |||||
| T20 | 7 | 933,45 | 604 | 89 | 55,06% | 1516,21 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1791,43 | 800 | 87 | 48,28% | 1237,59 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1583,48 | 618 | 86 | 37,21% | 1077,13 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1001,20 | 706 | 86 | 51,16% | 1082,25 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 153,11 | 302 | 83 | 56,63% | 720,03 | |||||
| KR-1 | 11 | 1751,68 | 776 | 80 | 43,75% | 985,55 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 1800,05 | 794 | 78 | 39,74% | 932,06 | |||||
| Covenanter | 5 | 132,28 | 208 | 72 | 52,78% | 292,39 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1041,14 | 703 | 71 | 52,11% | 1089,70 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1617,66 | 853 | 71 | 52,11% | 1367,24 | |||||
| T37 | 6 | 381,27 | 400 | 70 | 48,57% | 927,66 | |||||
| M6 | 6 | 912,65 | 673 | 66 | 56,06% | 1441,85 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 639,15 | 562 | 66 | 50,00% | 1244,09 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 987,74 | 591 | 65 | 41,54% | 1032,83 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1007,05 | 514 | 64 | 32,81% | 724,41 | |||||
| Object 140 | 10 | 1181,49 | 606 | 63 | 38,10% | 662,80 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 793,79 | 689 | 63 | 55,56% | 1298,41 | |||||
| M8A1 | 4 | 279,20 | 192 | 61 | 37,70% | 504,35 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1572,74 | 882 | 61 | 50,82% | 1380,48 | |||||
| T34 | 8 | 1060,61 | 716 | 59 | 52,54% | 1138,41 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 118,53 | 265 | 59 | 50,85% | 267,70 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1416,71 | 804 | 59 | 54,24% | 1051,72 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 94,48 | 189 | 56 | 58,93% | 293,40 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 776,54 | 400 | 56 | 35,71% | 700,83 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 51,58 | 111 | 55 | 38,18% | 1,04 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1540,84 | 960 | 55 | 63,64% | 1908,11 | |||||
| HWK 12 | 8 | 588,87 | 687 | 55 | 47,27% | 964,05 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1279,13 | 743 | 53 | 58,49% | 1519,07 | |||||
| T-43 | 7 | 295,59 | 288 | 51 | 47,06% | 256,65 | |||||
| KV-1S | 6 | 628,63 | 588 | 51 | 47,06% | 1014,99 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1274,82 | 700 | 49 | 48,98% | 1520,55 | |||||
| M60 | 10 | 1357,29 | 475 | 48 | 39,58% | 842,25 | |||||
| T1 HMC | 2 | 57,45 | 74 | 47 | 36,17% | 50,57 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1051,94 | 657 | 47 | 48,94% | 1046,87 | |||||
| Maus | 10 | 1265,40 | 706 | 47 | 42,55% | 697,86 | |||||
| T110E5 | 10 | 1391,69 | 761 | 45 | 51,11% | 890,63 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1159,05 | 858 | 44 | 61,36% | 1802,07 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 408,80 | 352 | 44 | 70,45% | 1658,97 | |||||
| Excelsior | 5 | 258,95 | 292 | 41 | 53,66% | 367,08 | |||||
| Type 64 | 6 | 510,20 | 518 | 40 | 45,00% | 1335,14 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 72,36 | 135 | 39 | 46,15% | 223,44 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1185,92 | 810 | 38 | 57,89% | 1529,08 | |||||
| T3 HMC | 2 | 164,36 | 162 | 36 | 36,11% | 565,32 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 924,44 | 677 | 36 | 44,44% | 1890,99 | |||||
| Ashbringer | 10 | 1535,22 | 650 | 36 | 30,56% | 841,39 | |||||
| Ares 75 | 8 | 838,14 | 682 | 35 | 45,71% | 817,82 | |||||
| 110 | 8 | 1175,41 | 667 | 34 | 38,24% | 1123,28 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 94,03 | 181 | 32 | 62,50% | 304,51 | |||||
| T69 | 8 | 673,77 | 378 | 31 | 38,71% | 546,27 | |||||
| T54E1 | 9 | 1377,10 | 596 | 30 | 40,00% | 1197,46 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 501,43 | 467 | 30 | 56,67% | 1325,22 | |||||
| Panther II | 8 | 756,17 | 495 | 29 | 37,93% | 687,43 | |||||
| M103 | 9 | 1430,14 | 813 | 29 | 51,72% | 1233,70 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1597,43 | 665 | 28 | 39,29% | 757,43 | |||||
| T28 Concept | 7 | 937,04 | 488 | 28 | 57,14% | 1377,16 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 797,36 | 560 | 28 | 42,86% | 945,07 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 52,26 | 123 | 27 | 51,85% | 101,82 | |||||
| Nashorn | 6 | 842,63 | 495 | 27 | 40,74% | 1318,97 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 366,16 | 277 | 25 | 40,00% | 598,16 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 612,50 | 485 | 24 | 41,67% | 912,06 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 776,71 | 429 | 24 | 25,00% | 501,05 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1088,75 | 693 | 24 | 45,83% | 1141,22 | |||||
| T-46 | 3 | 55,78 | 123 | 23 | 34,78% | 1,42 | |||||
| T 55A | 9 | 1292,78 | 856 | 23 | 60,87% | 1178,66 | |||||
| Strv 74 | 6 | 579,77 | 437 | 22 | 36,36% | 862,85 | |||||
| M2 Light | 2 | 90,91 | 153 | 22 | 54,55% | 246,26 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 868,91 | 514 | 22 | 40,91% | 921,36 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1260,64 | 646 | 22 | 54,55% | 1109,97 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1354,36 | 768 | 22 | 45,45% | 976,82 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1494,75 | 702 | 20 | 40,00% | 1206,47 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 775,32 | 623 | 19 | 47,37% | 677,11 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1045,84 | 724 | 19 | 52,63% | 1434,60 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 757,11 | 732 | 19 | 52,63% | 1808,96 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1068,56 | 754 | 18 | 55,56% | 1656,30 | |||||
| T92 HMC | 10 | 852,17 | 476 | 18 | 38,89% | 455,54 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 997,33 | 777 | 18 | 50,00% | 614,44 | |||||
| A46 | 6 | 396,94 | 391 | 17 | 52,94% | 1257,14 | |||||
| FV304 | 6 | 171,75 | 287 | 16 | 43,75% | 59,90 | |||||
| Projet Louis | 9 | 676,80 | 692 | 15 | 60,00% | 850,63 | |||||
| Renault FT | 1 | 74,92 | 137 | 13 | 76,92% | 438,92 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 495,85 | 386 | 13 | 38,46% | 1178,40 | |||||
| Panther | 7 | 877,77 | 555 | 13 | 30,77% | 1097,22 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 96,58 | 153 | 12 | 41,67% | 167,82 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 432,08 | 381 | 12 | 66,67% | 977,99 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 118,25 | 217 | 12 | 50,00% | 463,87 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 452,08 | 548 | 12 | 41,67% | 334,10 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 176,73 | 391 | 11 | 63,64% | 504,49 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1450,11 | 846 | 9 | 66,67% | 880,77 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 179,00 | 211 | 9 | 55,56% | 465,76 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1528,89 | 659 | 9 | 77,78% | 1629,02 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 313,56 | 418 | 9 | 22,22% | 570,16 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 403,13 | 356 | 8 | 37,50% | 751,51 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 196,38 | 482 | 8 | 62,50% | 500,50 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1426,00 | 570 | 8 | 25,00% | 774,68 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 109,75 | 298 | 8 | 37,50% | 267,32 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 33,14 | 111 | 7 | 57,14% | 140,17 | |||||
| E 50 | 9 | 977,43 | 776 | 7 | 57,14% | 782,78 | |||||
| LTTB | 8 | 865,00 | 647 | 7 | 42,86% | 1714,53 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 123,86 | 144 | 7 | 42,86% | 429,88 | |||||
| Fantôme | 9 | 1056,14 | 696 | 7 | 57,14% | 1008,77 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 198,33 | 259 | 6 | 33,33% | 378,19 | |||||
| P.43 bis | 6 | 567,50 | 245 | 6 | 16,67% | 806,96 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 109,50 | 205 | 6 | 83,33% | 480,45 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 980,17 | 745 | 6 | 50,00% | 1977,65 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1804,17 | 896 | 6 | 50,00% | 2561,85 | |||||
| KV-1SA | 5 | 580,20 | 406 | 5 | 40,00% | 1082,31 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 33,20 | 188 | 5 | 60,00% | 203,66 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 354,25 | 252 | 4 | 25,00% | 1462,47 | |||||
| AMX 38 | 3 | 100,50 | 214 | 4 | 100,00% | 337,35 | |||||
| Marder II | 3 | 370,50 | 255 | 4 | 50,00% | 1121,66 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 35 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Windhund | 8 | 712,75 | 298 | 4 | 0,00% | 386,26 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 101,00 | 229 | 4 | 50,00% | 221,02 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 13,33 | 36 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 699,00 | 446 | 3 | 0,00% | 1139,84 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 399,00 | 393 | 3 | 66,67% | 871,64 | |||||
| Black Prince II | 7 | 767,33 | 625 | 3 | 66,67% | 914,32 | |||||
| MKA | 2 | 261,67 | 293 | 3 | 0,00% | 844,94 | |||||
| T-29 | 3 | 712,00 | 614 | 3 | 33,33% | 2534,65 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 33,00 | 100 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Valentine II | 4 | 99,00 | 271 | 2 | 100,00% | 311,95 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 306,50 | 232 | 2 | 0,00% | 644,81 | |||||
| StuG IV | 5 | 432,00 | 320 | 2 | 50,00% | 973,31 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 92,00 | 136 | 1 | 100,00% | 437,96 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 0,00 | 34 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 90,00 | 115 | 1 | 0,00% | 132,15 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 146,00 | 288 | 1 | 0,00% | 119,78 | |||||
| T-45 | 2 | 49,00 | 100 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| L-60 | 2 | 155,00 | 202 | 1 | 100,00% | 826,84 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 514,00 | 846 | 1 | 100,00% | 2643,83 |
reddadone
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 51558 | 14 | 143 | 692 | ||||
| Átlag Tier | 8,28 | 9,50 | 9,21 | 9,24 | ||||
| Győzelmek | 25234 | 48,94% | 7 | 50,00% | 77 | 53,85% | 331 | 47,83% |
| Vereségek | 25666 | 49,78% | 7 | 50,00% | 65 | 45,45% | 348 | 50,29% |
| Döntetlenek | 658 | 1,28% | 0 | 0,00% | 1 | 0,70% | 13 | 1,88% |
| Túlélt csaták | 15022 | 29,14% | 4 | 28,57% | 46 | 32,17% | 192 | 27,75% |
| Kilőtt tankok | 42157 | 0,82 | 9 | 0,64 | 107 | 0,75 | 523 | 0,76 |
| Megsemmisítési arány | 1,15 | 0,90 | 1,10 | 1,05 | ||||
| Felderített tankok | 53428 | 1,04 | 24 | 1,71 | 149 | 1,04 | 607 | 0,88 |
| Okozott sebzés | 1.202,65 | 1.375,14 | 1.521,90 | 1.516,25 | ||||
| Foglalási pontok | 24878 | 0,48 | 0 | 0,00 | 15 | 0,10 | 265 | 0,38 |
| Védelmi pontok | 34519 | 0,67 | 0 | 0,00 | 74 | 0,52 | 144 | 0,21 |
| Tapasztalat | 554,31 | 809,00 | 822,06 | 768,49 | ||||
| WN7 | 1041,48 | 939,78 | 1083,90 | 936,43 | ||||
| WN8 | 1293,45 | 1128,70 | 1418,03 | 1322,80 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 51558 | |
| Átlag Tier | 8,28 | |
| Győzelmek | 25234 | 48,94% |
| Vereségek | 25666 | 49,78% |
| Döntetlenek | 658 | 1,28% |
| Túlélt csaták | 15022 | 29,14% |
| Kilőtt tankok | 42157 | 0,82 |
| Megsemmisítési arány | 1,15 | |
| Felderített tankok | 53428 | 1,04 |
| Okozott sebzés | 1.202,65 | |
| Foglalási pontok | 24878 | 0,48 |
| Védelmi pontok | 34519 | 0,67 |
| Tapasztalat | 554,31 | |
| WN7 | 1041,48 | |
| WN8 | 1293,45 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 14 | |
| Átlag Tier | 9,50 | |
| Győzelmek | 7 | 50,00% |
| Vereségek | 7 | 50,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 4 | 28,57% |
| Kilőtt tankok | 9 | 0,64 |
| Megsemmisítési arány | 0,90 | |
| Felderített tankok | 24 | 1,71 |
| Okozott sebzés | 1.375,14 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 809,00 | |
| WN7 | 939,78 | |
| WN8 | 1128,70 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 143 | |
| Átlag Tier | 9,21 | |
| Győzelmek | 77 | 53,85% |
| Vereségek | 65 | 45,45% |
| Döntetlenek | 1 | 0,70% |
| Túlélt csaták | 46 | 32,17% |
| Kilőtt tankok | 107 | 0,75 |
| Megsemmisítési arány | 1,10 | |
| Felderített tankok | 149 | 1,04 |
| Okozott sebzés | 1.521,90 | |
| Foglalási pontok | 15 | 0,10 |
| Védelmi pontok | 74 | 0,52 |
| Tapasztalat | 822,06 | |
| WN7 | 1083,90 | |
| WN8 | 1418,03 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 692 | |
| Átlag Tier | 9,24 | |
| Győzelmek | 331 | 47,83% |
| Vereségek | 348 | 50,29% |
| Döntetlenek | 13 | 1,88% |
| Túlélt csaták | 192 | 27,75% |
| Kilőtt tankok | 523 | 0,76 |
| Megsemmisítési arány | 1,05 | |
| Felderített tankok | 607 | 0,88 |
| Okozott sebzés | 1.516,25 | |
| Foglalási pontok | 265 | 0,38 |
| Védelmi pontok | 144 | 0,21 |
| Tapasztalat | 768,49 | |
| WN7 | 936,43 | |
| WN8 | 1322,80 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 101 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 43 | 42,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 55 | 54,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 3 | 2,97% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 31 | 30,69% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 42 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 127 | 1,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.179,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 114 | 1,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 30 | 0,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 467,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 101 | |
| Győzelmek | 43 | 42,57% |
| Vereségek | 55 | 54,46% |
| Döntetlenek | 3 | 2,97% |
| Túlélt csaták | 31 | 30,69% |
| Kilőtt tankok | 42 | 0,42 |
| Megsemmisítési arány | 0,60 | |
| Felderített tankok | 127 | 1,26 |
| Okozott sebzés | 1.179,68 | |
| Foglalási pontok | 114 | 1,13 |
| Védelmi pontok | 30 | 0,30 |
| Tapasztalat | 467,17 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 30 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 10 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 15 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 5 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 12 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 25 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 16 | 0,53 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.217,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 10 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 487,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 30 | |
| Győzelmek | 10 | 33,33% |
| Vereségek | 15 | 50,00% |
| Döntetlenek | 5 | 16,67% |
| Túlélt csaták | 12 | 40,00% |
| Kilőtt tankok | 25 | 0,83 |
| Megsemmisítési arány | 1,39 | |
| Felderített tankok | 16 | 0,53 |
| Okozott sebzés | 1.217,87 | |
| Foglalási pontok | 10 | 0,33 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 487,73 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 5 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 2 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 3 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 0,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 4 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 495,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 419,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 5 | |
| Győzelmek | 2 | 40,00% |
| Vereségek | 3 | 60,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1 | 20,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 0,20 |
| Megsemmisítési arány | 0,25 | |
| Felderített tankok | 4 | 0,80 |
| Okozott sebzés | 495,40 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 419,80 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 172 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 48 | 27,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 121 | 70,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 3 | 1,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 45 | 26,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 83 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 169 | 0,98 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 397,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 112 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 104 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 202,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 172 | |
| Győzelmek | 48 | 27,91% |
| Vereségek | 121 | 70,35% |
| Döntetlenek | 3 | 1,74% |
| Túlélt csaták | 45 | 26,16% |
| Kilőtt tankok | 83 | 0,48 |
| Megsemmisítési arány | 0,65 | |
| Felderített tankok | 169 | 0,98 |
| Okozott sebzés | 397,31 | |
| Foglalási pontok | 112 | 0,65 |
| Védelmi pontok | 104 | 0,60 |
| Tapasztalat | 202,65 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 51 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 21 | 41,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 27 | 52,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 3 | 5,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 20 | 39,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 28 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 38 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.017,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 71 | 1,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 272 | 5,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 387,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 51 | |
| Győzelmek | 21 | 41,18% |
| Vereségek | 27 | 52,94% |
| Döntetlenek | 3 | 5,88% |
| Túlélt csaták | 20 | 39,22% |
| Kilőtt tankok | 28 | 0,55 |
| Megsemmisítési arány | 0,90 | |
| Felderített tankok | 38 | 0,75 |
| Okozott sebzés | 1.017,86 | |
| Foglalási pontok | 71 | 1,39 |
| Védelmi pontok | 272 | 5,33 |
| Tapasztalat | 387,53 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 194 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 94 | 48,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 95 | 48,97% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 5 | 2,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 69 | 35,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 120 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,96 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 211 | 1,09 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 661,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 246 | 1,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 204 | 1,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 399,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 194 | |
| Győzelmek | 94 | 48,45% |
| Vereségek | 95 | 48,97% |
| Döntetlenek | 5 | 2,58% |
| Túlélt csaták | 69 | 35,57% |
| Kilőtt tankok | 120 | 0,62 |
| Megsemmisítési arány | 0,96 | |
| Felderített tankok | 211 | 1,09 |
| Okozott sebzés | 661,21 | |
| Foglalási pontok | 246 | 1,27 |
| Védelmi pontok | 204 | 1,05 |
| Tapasztalat | 399,22 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen