| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M18 Hellcat | 6 | 857,30 | 621 | 1830 | 55,68% | 1800,90 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1547,25 | 647 | 704 | 49,29% | 1370,56 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 580,43 | 418 | 687 | 50,36% | 1463,85 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1377,27 | 708 | 650 | 48,77% | 1360,91 | |||||
| Matilda | 4 | 504,18 | 429 | 641 | 51,95% | 1613,70 | |||||
| IS-2 | 7 | 928,21 | 488 | 470 | 52,34% | 1309,86 | |||||
| T34 | 8 | 1033,62 | 540 | 441 | 47,62% | 1215,68 | |||||
| Type T-34 | 5 | 355,47 | 297 | 441 | 54,42% | 987,25 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 588,59 | 387 | 431 | 45,48% | 1063,15 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 397,10 | 351 | 418 | 54,31% | 1120,43 | |||||
| 110 | 8 | 1024,14 | 568 | 330 | 47,58% | 1141,13 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1424,72 | 601 | 327 | 44,95% | 826,75 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 224,69 | 253 | 326 | 52,15% | 847,96 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 714,32 | 471 | 321 | 52,34% | 1462,71 | |||||
| KV-85 | 6 | 728,49 | 607 | 284 | 53,52% | 1325,60 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1016,93 | 458 | 263 | 47,91% | 1221,91 | |||||
| IS-7 | 10 | 1425,26 | 674 | 258 | 44,19% | 1034,05 | |||||
| Type 57 | 8 | 1242,28 | 796 | 258 | 48,84% | 1327,50 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1247,34 | 654 | 246 | 53,25% | 1423,65 | |||||
| T-10 | 9 | 1308,19 | 701 | 230 | 47,83% | 1191,92 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 971,23 | 638 | 227 | 48,02% | 856,80 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1123,08 | 724 | 223 | 40,36% | 1159,86 | |||||
| Type 58 | 6 | 537,10 | 372 | 215 | 46,98% | 1062,73 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1570,72 | 734 | 198 | 44,95% | 1857,43 | |||||
| 59-16 | 6 | 153,55 | 282 | 192 | 43,75% | 187,64 | |||||
| Cromwell | 6 | 520,32 | 508 | 187 | 45,45% | 896,52 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 510,43 | 604 | 182 | 56,04% | 1543,18 | |||||
| ISU-152 | 8 | 972,86 | 559 | 180 | 46,67% | 884,97 | |||||
| KV-2 | 6 | 743,12 | 597 | 173 | 52,02% | 1312,30 | |||||
| WZ-132 | 8 | 464,32 | 507 | 164 | 46,34% | 599,70 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 865,75 | 556 | 161 | 57,14% | 1230,42 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 869,94 | 632 | 152 | 50,66% | 1151,18 | |||||
| IS-3 | 8 | 1278,80 | 751 | 141 | 50,35% | 1629,58 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1503,69 | 617 | 140 | 49,29% | 1125,28 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1120,20 | 598 | 136 | 41,18% | 769,66 | |||||
| Hummel | 6 | 676,03 | 451 | 120 | 58,33% | 1082,34 | |||||
| KV-1 | 5 | 655,96 | 564 | 114 | 49,12% | 1448,15 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 112,15 | 200 | 113 | 50,44% | 226,37 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 793,37 | 561 | 113 | 48,67% | 687,46 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 649,71 | 580 | 112 | 45,54% | 1600,18 | |||||
| Tiger II | 8 | 1108,75 | 729 | 110 | 46,36% | 1191,91 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 647,81 | 471 | 108 | 44,44% | 907,32 | |||||
| T30 | 9 | 1122,22 | 648 | 108 | 44,44% | 769,90 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 158,08 | 223 | 108 | 48,15% | 757,74 | |||||
| Ares 75 | 8 | 844,87 | 663 | 108 | 39,81% | 762,27 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1247,47 | 745 | 106 | 52,83% | 1382,06 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 684,74 | 564 | 105 | 33,33% | 507,81 | |||||
| Nashorn | 6 | 837,52 | 441 | 104 | 59,62% | 1658,61 | |||||
| T-34 | 5 | 279,23 | 339 | 101 | 49,50% | 655,23 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 753,48 | 534 | 101 | 51,49% | 1208,55 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 375,00 | 442 | 98 | 39,80% | 538,98 | |||||
| KV-4 | 8 | 943,07 | 644 | 98 | 40,82% | 841,40 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 900,75 | 575 | 97 | 32,99% | 722,26 | |||||
| Comet | 7 | 539,04 | 577 | 96 | 55,21% | 817,19 | |||||
| T-34-1 | 7 | 742,46 | 626 | 95 | 50,53% | 1143,50 | |||||
| Leo | 7 | 634,92 | 533 | 95 | 38,95% | 800,80 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 452,29 | 359 | 95 | 44,21% | 975,21 | |||||
| 113 | 10 | 1274,49 | 647 | 93 | 45,16% | 899,02 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 679,14 | 573 | 90 | 55,56% | 757,90 | |||||
| T25/2 | 7 | 774,66 | 554 | 90 | 45,56% | 1018,66 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 836,10 | 701 | 90 | 50,00% | 811,40 | |||||
| T20 | 7 | 793,13 | 708 | 89 | 55,06% | 1111,67 | |||||
| Churchill I | 5 | 412,10 | 382 | 89 | 56,18% | 863,04 | |||||
| E 75 | 9 | 1514,54 | 783 | 89 | 41,57% | 1350,03 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1318,75 | 707 | 84 | 40,48% | 974,89 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1434,13 | 702 | 83 | 43,37% | 1014,79 | |||||
| T32 | 8 | 1014,28 | 659 | 82 | 32,93% | 878,68 | |||||
| M6 | 6 | 938,86 | 685 | 81 | 43,21% | 1371,33 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 926,22 | 644 | 81 | 43,21% | 848,61 | |||||
| UDES 03 | 8 | 798,03 | 514 | 80 | 41,25% | 614,08 | |||||
| O-Ho | 8 | 921,55 | 692 | 80 | 46,25% | 884,65 | |||||
| T40 | 4 | 247,29 | 210 | 80 | 48,75% | 513,74 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1158,20 | 660 | 79 | 43,04% | 1534,53 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1069,90 | 562 | 78 | 41,03% | 1479,55 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1097,69 | 659 | 77 | 44,16% | 801,73 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 374,56 | 508 | 77 | 48,05% | 663,75 | |||||
| Emil I | 8 | 1112,63 | 759 | 76 | 52,63% | 1216,03 | |||||
| WZ-131 | 7 | 453,37 | 594 | 76 | 53,95% | 843,07 | |||||
| SU-85 | 5 | 437,75 | 311 | 71 | 43,66% | 891,25 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 452,26 | 383 | 70 | 50,00% | 629,52 | |||||
| T21 | 6 | 338,59 | 435 | 70 | 48,57% | 761,56 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 359,86 | 276 | 70 | 47,14% | 913,62 | |||||
| SU-152 | 7 | 445,97 | 438 | 69 | 47,83% | 416,37 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 654,38 | 591 | 68 | 55,88% | 1368,90 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 904,80 | 726 | 66 | 56,06% | 1051,70 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 367,94 | 335 | 65 | 41,54% | 381,75 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 192,22 | 364 | 65 | 55,38% | 532,51 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 326,00 | 311 | 65 | 47,69% | 724,50 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 95,98 | 133 | 64 | 48,44% | 236,49 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 928,25 | 653 | 64 | 45,31% | 725,87 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 824,75 | 617 | 63 | 36,51% | 689,74 | |||||
| Tiger I | 7 | 756,95 | 569 | 61 | 40,98% | 768,97 | |||||
| T-50 | 5 | 97,89 | 230 | 61 | 45,90% | 112,42 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1157,97 | 742 | 60 | 53,33% | 1057,71 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 572,18 | 337 | 60 | 61,67% | 1476,33 | |||||
| IS | 7 | 1017,29 | 769 | 58 | 60,34% | 1599,39 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 633,86 | 514 | 58 | 50,00% | 790,69 | |||||
| KV-3 | 7 | 736,91 | 643 | 58 | 53,45% | 851,41 | |||||
| AT 7 | 7 | 481,09 | 503 | 58 | 46,55% | 391,01 | |||||
| Windhund | 8 | 975,79 | 544 | 58 | 37,93% | 793,07 | |||||
| Churchill Gun Carrier | 6 | 406,61 | 361 | 57 | 40,35% | 508,72 | |||||
| Strv 74 | 6 | 446,59 | 413 | 56 | 35,71% | 581,87 | |||||
| P.43 bis | 6 | 574,86 | 557 | 56 | 60,71% | 1058,62 | |||||
| LTP | 3 | 155,67 | 206 | 55 | 50,91% | 651,60 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 369,59 | 404 | 54 | 46,30% | 700,04 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 929,02 | 517 | 54 | 40,74% | 572,14 | |||||
| P.43 ter | 7 | 664,53 | 579 | 53 | 52,83% | 995,54 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 280,00 | 447 | 53 | 52,83% | 652,68 | |||||
| Marder II | 3 | 166,88 | 163 | 52 | 44,23% | 307,78 | |||||
| SU-101 | 8 | 1094,65 | 703 | 48 | 50,00% | 1179,54 | |||||
| M-II-Y | 7 | 887,13 | 700 | 48 | 43,75% | 1078,91 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1160,44 | 685 | 48 | 47,92% | 848,70 | |||||
| O-I | 6 | 1061,68 | 645 | 47 | 31,91% | 1818,42 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 301,32 | 407 | 47 | 25,53% | 228,35 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 933,22 | 379 | 46 | 45,65% | 1384,04 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1444,18 | 704 | 44 | 43,18% | 1244,05 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 561,25 | 479 | 44 | 59,09% | 909,69 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 919,77 | 722 | 44 | 54,55% | 1104,57 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 851,80 | 611 | 44 | 31,82% | 648,39 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1253,95 | 806 | 44 | 47,73% | 923,53 | |||||
| SU-130PM | 8 | 978,68 | 596 | 44 | 47,73% | 827,60 | |||||
| O-Ni | 7 | 956,09 | 732 | 43 | 44,19% | 1118,76 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 524,63 | 449 | 43 | 48,84% | 767,65 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 887,95 | 639 | 42 | 38,10% | 950,51 | |||||
| P.43 | 5 | 316,59 | 342 | 41 | 46,34% | 625,37 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 744,22 | 517 | 41 | 51,22% | 938,96 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 553,56 | 548 | 41 | 46,34% | 864,93 | |||||
| Marder 38T | 4 | 376,03 | 273 | 40 | 52,50% | 1030,98 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1073,45 | 600 | 40 | 40,00% | 557,53 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 443,33 | 473 | 40 | 42,50% | 577,95 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 109,41 | 100 | 39 | 38,46% | 451,63 | |||||
| M7 | 5 | 277,18 | 422 | 39 | 53,85% | 949,18 | |||||
| Grille | 5 | 515,64 | 361 | 39 | 53,85% | 1149,41 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 376,44 | 498 | 39 | 41,03% | 222,81 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 831,87 | 586 | 39 | 46,15% | 964,25 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 336,26 | 422 | 39 | 43,59% | 909,48 | |||||
| 14TP | 4 | 167,00 | 209 | 38 | 26,32% | 321,32 | |||||
| SU-100 | 6 | 504,47 | 416 | 38 | 42,11% | 657,94 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 173,92 | 330 | 38 | 55,26% | 434,10 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 501,55 | 669 | 38 | 63,16% | 933,98 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 258,59 | 283 | 37 | 40,54% | 406,75 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 751,97 | 650 | 35 | 54,29% | 941,72 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 522,97 | 400 | 35 | 31,43% | 561,70 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 119,91 | 241 | 35 | 48,57% | 218,44 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 631,79 | 525 | 34 | 41,18% | 1090,70 | |||||
| AMX 40 | 4 | 148,44 | 312 | 34 | 50,00% | 417,03 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 555,76 | 511 | 34 | 50,00% | 832,55 | |||||
| ARL V39 | 6 | 659,47 | 508 | 34 | 41,18% | 987,48 | |||||
| T25 AT | 7 | 589,48 | 510 | 33 | 48,48% | 619,28 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 256,84 | 270 | 32 | 37,50% | 419,16 | |||||
| Panther | 7 | 638,97 | 534 | 32 | 37,50% | 725,74 | |||||
| SU-18 | 2 | 115,25 | 92 | 32 | 37,50% | 471,63 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 87,31 | 151 | 32 | 34,38% | 182,37 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 442,47 | 293 | 30 | 36,67% | 1115,71 | |||||
| Crusader | 6 | 353,23 | 359 | 30 | 43,33% | 915,06 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 151,63 | 410 | 30 | 66,67% | 422,14 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 76,14 | 162 | 29 | 48,28% | 89,60 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 885,31 | 658 | 29 | 51,72% | 1130,03 | |||||
| T56 GMC | 3 | 143,14 | 185 | 29 | 58,62% | 420,12 | |||||
| Type 68 | 9 | 1215,17 | 737 | 29 | 51,72% | 914,98 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 756,41 | 626 | 29 | 58,62% | 1027,61 | |||||
| STA-1 | 8 | 403,15 | 395 | 27 | 29,63% | 194,74 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1336,93 | 991 | 27 | 66,67% | 2611,67 | |||||
| T-150 | 6 | 409,26 | 466 | 27 | 59,26% | 579,59 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1148,93 | 519 | 27 | 40,74% | 649,26 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 112,81 | 206 | 26 | 42,31% | 514,15 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 323,23 | 367 | 26 | 61,54% | 760,31 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 147,08 | 262 | 26 | 46,15% | 315,99 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 928,00 | 666 | 25 | 52,00% | 1028,22 | |||||
| Covenanter | 5 | 283,88 | 481 | 24 | 58,33% | 1015,91 | |||||
| FV304 | 6 | 568,25 | 496 | 24 | 62,50% | 964,37 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 512,48 | 499 | 23 | 43,48% | 1116,76 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 474,18 | 457 | 22 | 50,00% | 502,10 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 903,59 | 714 | 22 | 54,55% | 696,47 | |||||
| KV-1SA | 5 | 584,45 | 599 | 22 | 45,45% | 1081,54 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 376,60 | 364 | 20 | 45,00% | 1325,30 | |||||
| M44 | 6 | 452,70 | 419 | 20 | 40,00% | 479,89 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 397,42 | 296 | 19 | 47,37% | 773,91 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1165,26 | 650 | 19 | 36,84% | 437,00 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1103,26 | 691 | 19 | 42,11% | 1234,33 | |||||
| Projet Louis | 9 | 671,84 | 643 | 19 | 52,63% | 779,58 | |||||
| Lago | 4 | 223,61 | 240 | 18 | 44,44% | 470,35 | |||||
| DS PZInż | 5 | 282,72 | 321 | 18 | 44,44% | 404,00 | |||||
| Churchill VII | 6 | 655,89 | 634 | 18 | 44,44% | 1085,15 | |||||
| Achilles | 6 | 670,39 | 613 | 18 | 61,11% | 1582,09 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 442,29 | 558 | 17 | 58,82% | 779,49 | |||||
| M41 | 5 | 420,47 | 297 | 17 | 29,41% | 432,92 | |||||
| TBT | 9 | 1196,94 | 787 | 17 | 58,82% | 967,33 | |||||
| T-34-85 | 6 | 723,44 | 687 | 16 | 62,50% | 1701,15 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 409,81 | 376 | 16 | 43,75% | 577,25 | |||||
| 60G FT | 5 | 153,25 | 270 | 16 | 62,50% | 261,51 | |||||
| TS-54 | 8 | 842,44 | 683 | 16 | 43,75% | 745,86 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1309,75 | 705 | 16 | 50,00% | 1423,99 | |||||
| T-50-2 | 6 | 298,44 | 462 | 16 | 43,75% | 566,85 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 617,25 | 600 | 16 | 50,00% | 873,96 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 337,13 | 330 | 15 | 53,33% | 895,19 | |||||
| T-43 | 7 | 809,67 | 622 | 15 | 33,33% | 1154,49 | |||||
| Ferdinand | 8 | 708,07 | 522 | 15 | 46,67% | 575,86 | |||||
| Object 283 | 9 | 553,47 | 568 | 15 | 40,00% | 261,63 | |||||
| ARL 44 | 6 | 527,21 | 560 | 14 | 57,14% | 822,15 | |||||
| T29 | 7 | 1010,57 | 797 | 14 | 64,29% | 1389,64 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 676,14 | 492 | 14 | 42,86% | 997,84 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 66,69 | 104 | 13 | 46,15% | 43,69 | |||||
| M12 | 7 | 632,54 | 439 | 13 | 38,46% | 543,48 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 61,31 | 145 | 13 | 23,08% | 4,60 | |||||
| P26/40 | 4 | 353,92 | 372 | 12 | 50,00% | 1021,26 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 94,55 | 149 | 11 | 54,55% | 341,19 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 267,45 | 342 | 11 | 54,55% | 872,20 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 813,00 | 301 | 11 | 18,18% | 456,00 | |||||
| T-115 | 5 | 716,45 | 720 | 11 | 54,55% | 1115,05 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 228,60 | 280 | 10 | 50,00% | 740,78 | |||||
| 10TP | 3 | 185,90 | 221 | 10 | 70,00% | 745,38 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 875,80 | 715 | 10 | 60,00% | 1419,43 | |||||
| S35 CA | 5 | 442,80 | 258 | 10 | 20,00% | 697,04 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 538,90 | 493 | 10 | 40,00% | 887,13 | |||||
| Cromwell B | 6 | 363,10 | 402 | 10 | 30,00% | 338,08 | |||||
| Dicker Max | 6 | 921,00 | 536 | 10 | 50,00% | 1518,24 | |||||
| StuG IV | 5 | 373,00 | 299 | 10 | 40,00% | 683,02 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 538,50 | 472 | 10 | 30,00% | 624,65 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 384,30 | 614 | 10 | 50,00% | 613,67 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 573,80 | 282 | 10 | 10,00% | 271,40 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 774,50 | 634 | 10 | 40,00% | 626,71 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 342,80 | 298 | 10 | 20,00% | 197,86 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 345,89 | 304 | 9 | 77,78% | 1269,06 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 17,56 | 62 | 9 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 152,33 | 147 | 9 | 44,44% | 505,99 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 365,11 | 454 | 9 | 44,44% | 865,61 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 435,11 | 354 | 9 | 55,56% | 1236,52 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 239,89 | 470 | 9 | 55,56% | 642,51 | |||||
| Black Prince II | 7 | 872,33 | 830 | 9 | 55,56% | 1108,76 | |||||
| Strv S1 | 8 | 568,44 | 388 | 9 | 44,44% | 347,14 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 269,25 | 516 | 8 | 62,50% | 1315,67 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 64,38 | 113 | 8 | 12,50% | 35,74 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1207,13 | 618 | 8 | 37,50% | 725,08 | |||||
| Rheinmetall Begleitwagen | 3 | 666,38 | 708 | 8 | 37,50% | 1203,43 | |||||
| 121B | 10 | 1457,75 | 622 | 8 | 37,50% | 997,67 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 105,29 | 148 | 7 | 57,14% | 464,73 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 161,14 | 245 | 7 | 57,14% | 757,38 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 716,29 | 670 | 7 | 85,71% | 1906,58 | |||||
| MS-1 | 1 | 118,71 | 185 | 7 | 42,86% | 468,74 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 150,29 | 198 | 7 | 42,86% | 284,22 | |||||
| CS-44 | 7 | 906,57 | 769 | 7 | 71,43% | 1467,06 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 90,00 | 140 | 7 | 14,29% | 200,30 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1399,29 | 562 | 7 | 14,29% | 778,01 | |||||
| Bishop | 5 | 447,86 | 386 | 7 | 57,14% | 879,22 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 1083,00 | 803 | 7 | 57,14% | 2274,73 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 116,71 | 367 | 7 | 71,43% | 607,51 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 380,86 | 408 | 7 | 28,57% | 175,26 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 157,67 | 314 | 6 | 33,33% | 601,39 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 509,33 | 348 | 6 | 33,33% | 903,68 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 301,50 | 317 | 6 | 33,33% | 619,89 | |||||
| SU-26 | 3 | 234,33 | 242 | 6 | 16,67% | 468,69 | |||||
| Somua S35 | 3 | 525,00 | 418 | 6 | 50,00% | 1499,79 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 71 | 5 | 60,00% | 171,32 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 52,20 | 123 | 5 | 60,00% | 156,95 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 32,00 | 118 | 5 | 60,00% | 178,18 | |||||
| M15/42 | 3 | 375,60 | 222 | 5 | 40,00% | 1034,79 | |||||
| B1 | 4 | 463,20 | 561 | 5 | 80,00% | 1564,83 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 820,80 | 462 | 5 | 20,00% | 369,01 | |||||
| Wespe | 3 | 211,60 | 261 | 5 | 40,00% | 613,23 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 73,00 | 149 | 5 | 80,00% | 462,13 | |||||
| T-29 | 3 | 160,60 | 265 | 5 | 40,00% | 305,05 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 74,50 | 77 | 4 | 0,00% | 111,32 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 151,00 | 120 | 4 | 0,00% | 466,73 | |||||
| M2 | 2 | 179,00 | 274 | 4 | 75,00% | 1063,86 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 60,75 | 51 | 4 | 0,00% | 39,68 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 321,25 | 506 | 4 | 50,00% | 132,60 | |||||
| IS-M | 8 | 254,00 | 391 | 4 | 25,00% | 3,10 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 511,00 | 233 | 4 | 0,00% | 410,22 | |||||
| Valiant | 5 | 198,75 | 380 | 4 | 50,00% | 235,32 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 1495,50 | 579 | 4 | 25,00% | 715,92 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 133,33 | 186 | 3 | 33,33% | 480,32 | |||||
| M2 Light | 2 | 157,33 | 374 | 3 | 33,33% | 510,68 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 514,33 | 411 | 3 | 66,67% | 1657,28 | |||||
| T-26 | 2 | 82,00 | 134 | 3 | 66,67% | 376,98 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 499,33 | 491 | 3 | 66,67% | 2243,10 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 240,67 | 311 | 3 | 66,67% | 1664,16 | |||||
| T-116 | 3 | 121,67 | 179 | 3 | 33,33% | 215,83 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 129,00 | 191 | 3 | 0,00% | 226,90 | |||||
| Leox | 9 | 552,33 | 232 | 3 | 0,00% | 134,51 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 242,00 | 177 | 2 | 50,00% | 1256,70 | |||||
| M14/41 | 2 | 245,00 | 131 | 2 | 0,00% | 684,17 | |||||
| 4TP | 1 | 27,50 | 107 | 2 | 50,00% | 78,28 | |||||
| T-28 | 4 | 275,50 | 328 | 2 | 50,00% | 823,12 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 5,50 | 83 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M7 Priest | 3 | 117,00 | 212 | 2 | 50,00% | 189,02 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 426,50 | 490 | 2 | 100,00% | 655,70 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 92,50 | 99 | 2 | 50,00% | 232,38 | |||||
| Birch Gun | 4 | 232,50 | 108 | 2 | 0,00% | 541,90 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 329,00 | 284 | 2 | 0,00% | 740,65 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 372,50 | 370 | 2 | 50,00% | 873,15 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 19,00 | 106 | 2 | 50,00% | 84,37 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 59,50 | 226 | 2 | 50,00% | 146,45 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 67,00 | 386 | 1 | 100,00% | 289,88 | |||||
| 7TP | 2 | 211,00 | 335 | 1 | 100,00% | 868,82 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 247,00 | 377 | 1 | 100,00% | 1153,12 | |||||
| AMX 38 | 3 | 111,00 | 150 | 1 | 0,00% | 109,33 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 0,00 | 552 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 794,00 | 445 | 1 | 100,00% | 742,44 | |||||
| L-60 | 2 | 52,00 | 72 | 1 | 0,00% | 7,16 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 153,00 | 155 | 1 | 0,00% | 144,12 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1200,00 | 465 | 1 | 0,00% | 1524,92 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 181,00 | 240 | 1 | 0,00% | 556,66 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1411,00 | 635 | 1 | 0,00% | 1308,55 |
___Marc___
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 21537 | 19 | 205 | 440 | ||||
| Átlag Tier | 6,64 | 29,84 | 7,88 | 7,65 | ||||
| Győzelmek | 10499 | 48,75% | 10 | 52,63% | 102 | 49,76% | 203 | 46,14% |
| Vereségek | 10804 | 50,16% | 9 | 47,37% | 101 | 49,27% | 232 | 52,73% |
| Döntetlenek | 234 | 1,09% | 0 | 0,00% | 2 | 0,98% | 5 | 1,14% |
| Túlélt csaták | 5177 | 24,04% | 5 | 26,32% | 46 | 22,44% | 90 | 20,45% |
| Kilőtt tankok | 16437 | 0,76 | 13 | 0,68 | 117 | 0,57 | 267 | 0,61 |
| Megsemmisítési arány | 1,00 | 0,93 | 0,74 | 0,76 | ||||
| Felderített tankok | 20930 | 0,97 | 10 | 0,53 | 176 | 0,86 | 347 | 0,79 |
| Okozott sebzés | 792,74 | 1.442,11 | 1.112,79 | 1.035,50 | ||||
| Foglalási pontok | 25683 | 1,19 | 18 | 0,95 | 143 | 0,70 | 403 | 0,92 |
| Védelmi pontok | 12243 | 0,57 | 0 | 0,00 | 95 | 0,46 | 102 | 0,23 |
| Tapasztalat | 528,36 | 704,68 | 702,69 | 660,66 | ||||
| WN7 | 967,27 | 477,16 | 901,08 | 817,30 | ||||
| WN8 | 1114,44 | 35,19 | 1006,31 | 953,88 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 21537 | |
| Átlag Tier | 6,64 | |
| Győzelmek | 10499 | 48,75% |
| Vereségek | 10804 | 50,16% |
| Döntetlenek | 234 | 1,09% |
| Túlélt csaták | 5177 | 24,04% |
| Kilőtt tankok | 16437 | 0,76 |
| Megsemmisítési arány | 1,00 | |
| Felderített tankok | 20930 | 0,97 |
| Okozott sebzés | 792,74 | |
| Foglalási pontok | 25683 | 1,19 |
| Védelmi pontok | 12243 | 0,57 |
| Tapasztalat | 528,36 | |
| WN7 | 967,27 | |
| WN8 | 1114,44 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 19 | |
| Átlag Tier | 29,84 | |
| Győzelmek | 10 | 52,63% |
| Vereségek | 9 | 47,37% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 5 | 26,32% |
| Kilőtt tankok | 13 | 0,68 |
| Megsemmisítési arány | 0,93 | |
| Felderített tankok | 10 | 0,53 |
| Okozott sebzés | 1.442,11 | |
| Foglalási pontok | 18 | 0,95 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 704,68 | |
| WN7 | 477,16 | |
| WN8 | 35,19 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 205 | |
| Átlag Tier | 7,88 | |
| Győzelmek | 102 | 49,76% |
| Vereségek | 101 | 49,27% |
| Döntetlenek | 2 | 0,98% |
| Túlélt csaták | 46 | 22,44% |
| Kilőtt tankok | 117 | 0,57 |
| Megsemmisítési arány | 0,74 | |
| Felderített tankok | 176 | 0,86 |
| Okozott sebzés | 1.112,79 | |
| Foglalási pontok | 143 | 0,70 |
| Védelmi pontok | 95 | 0,46 |
| Tapasztalat | 702,69 | |
| WN7 | 901,08 | |
| WN8 | 1006,31 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 440 | |
| Átlag Tier | 7,65 | |
| Győzelmek | 203 | 46,14% |
| Vereségek | 232 | 52,73% |
| Döntetlenek | 5 | 1,14% |
| Túlélt csaták | 90 | 20,45% |
| Kilőtt tankok | 267 | 0,61 |
| Megsemmisítési arány | 0,76 | |
| Felderített tankok | 347 | 0,79 |
| Okozott sebzés | 1.035,50 | |
| Foglalási pontok | 403 | 0,92 |
| Védelmi pontok | 102 | 0,23 |
| Tapasztalat | 660,66 | |
| WN7 | 817,30 | |
| WN8 | 953,88 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 25 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 11 | 44,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 14 | 56,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 9 | 36,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 21 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 35 | 1,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 667,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 5 | 0,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 479,48 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 25 | |
| Győzelmek | 11 | 44,00% |
| Vereségek | 14 | 56,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 9 | 36,00% |
| Kilőtt tankok | 21 | 0,84 |
| Megsemmisítési arány | 1,31 | |
| Felderített tankok | 35 | 1,40 |
| Okozott sebzés | 667,28 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 5 | 0,20 |
| Tapasztalat | 479,48 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 136 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 67 | 49,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 65 | 47,79% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 4 | 2,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 64 | 47,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 104 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 114 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.017,96 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 522 | 3,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 312 | 2,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 607,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 136 | |
| Győzelmek | 67 | 49,26% |
| Vereségek | 65 | 47,79% |
| Döntetlenek | 4 | 2,94% |
| Túlélt csaták | 64 | 47,06% |
| Kilőtt tankok | 104 | 0,76 |
| Megsemmisítési arány | 1,44 | |
| Felderített tankok | 114 | 0,84 |
| Okozott sebzés | 1.017,96 | |
| Foglalási pontok | 522 | 3,84 |
| Védelmi pontok | 312 | 2,29 |
| Tapasztalat | 607,28 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 224 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 100 | 44,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 118 | 52,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 6 | 2,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 96 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 143 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 205 | 0,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 685,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 332 | 1,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 741 | 3,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 294,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 224 | |
| Győzelmek | 100 | 44,64% |
| Vereségek | 118 | 52,68% |
| Döntetlenek | 6 | 2,68% |
| Túlélt csaták | 96 | 42,86% |
| Kilőtt tankok | 143 | 0,64 |
| Megsemmisítési arány | 1,12 | |
| Felderített tankok | 205 | 0,92 |
| Okozott sebzés | 685,04 | |
| Foglalási pontok | 332 | 1,48 |
| Védelmi pontok | 741 | 3,31 |
| Tapasztalat | 294,44 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen