| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-85M | 6 | 945,92 | 675 | 133 | 65,41% | 1819,00 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 754,73 | 494 | 63 | 47,62% | 1428,84 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 762,04 | 493 | 28 | 57,14% | 1267,42 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 729,47 | 347 | 17 | 29,41% | 1731,33 | |||||
| Panther | 7 | 981,00 | 452 | 10 | 30,00% | 1376,48 | |||||
| Valentine | 3 | 858,29 | 491 | 7 | 85,71% | 4242,32 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 651,33 | 329 | 6 | 33,33% | 307,11 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 456,00 | 636 | 3 | 33,33% | 211,73 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 451,67 | 285 | 3 | 0,00% | 140,97 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 725,50 | 502 | 2 | 50,00% | 332,27 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 402,50 | 515 | 2 | 50,00% | 848,09 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 360,50 | 295 | 2 | 50,00% | 498,48 | |||||
| Pudel | 6 | 295,00 | 188 | 1 | 0,00% | 204,68 | |||||
| E 100 | 10 | 2118,00 | 383 | 1 | 0,00% | 1139,77 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 121,00 | 299 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 394,00 | 675 | 1 | 100,00% | 353,12 |
_Boycot_
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 280 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Átlag Tier | 6,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Győzelmek | 155 | 55,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 123 | 43,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 2 | 0,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 60 | 21,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 245 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 375 | 1,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 840,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 188 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 121 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 562,49 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 1231,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 1541,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 280 | |
| Átlag Tier | 6,06 | |
| Győzelmek | 155 | 55,36% |
| Vereségek | 123 | 43,93% |
| Döntetlenek | 2 | 0,71% |
| Túlélt csaták | 60 | 21,43% |
| Kilőtt tankok | 245 | 0,88 |
| Megsemmisítési arány | 1,11 | |
| Felderített tankok | 375 | 1,34 |
| Okozott sebzés | 840,88 | |
| Foglalási pontok | 188 | 0,67 |
| Védelmi pontok | 121 | 0,43 |
| Tapasztalat | 562,49 | |
| WN7 | 1231,87 | |
| WN8 | 1541,29 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen