| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferdinand | 8 | 640,24 | 486 | 171 | 48,54% | 491,49 | |||||
| T29 | 7 | 500,65 | 392 | 136 | 44,85% | 376,53 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1171,64 | 630 | 129 | 43,41% | 796,02 | |||||
| Tortoise | 9 | 945,05 | 658 | 117 | 51,28% | 604,09 | |||||
| M6 | 6 | 335,68 | 319 | 112 | 39,29% | 236,42 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 430,17 | 396 | 109 | 48,62% | 392,26 | |||||
| T32 | 8 | 596,70 | 565 | 105 | 40,95% | 427,18 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 774,71 | 497 | 105 | 41,90% | 703,09 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 258,08 | 191 | 103 | 37,86% | 286,48 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 678,11 | 539 | 102 | 42,16% | 496,79 | |||||
| Churchill VII | 6 | 309,65 | 309 | 92 | 40,22% | 259,03 | |||||
| M103 | 9 | 828,92 | 569 | 86 | 41,86% | 498,60 | |||||
| SU-5 | 4 | 89,95 | 137 | 74 | 51,35% | 149,95 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 143,00 | 137 | 73 | 39,73% | 103,80 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 570,55 | 425 | 71 | 36,62% | 429,61 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 257,93 | 171 | 69 | 37,68% | 309,24 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 443,70 | 282 | 69 | 49,28% | 622,92 | |||||
| Alecto | 4 | 104,51 | 133 | 67 | 46,27% | 66,23 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 327,10 | 313 | 59 | 47,46% | 330,31 | |||||
| Hummel | 6 | 420,75 | 430 | 57 | 45,61% | 441,82 | |||||
| Marder II | 3 | 102,26 | 175 | 53 | 47,17% | 114,08 | |||||
| Strv S1 | 8 | 713,23 | 494 | 53 | 49,06% | 555,89 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 196,73 | 218 | 52 | 65,38% | 623,48 | |||||
| T-103 | 8 | 848,98 | 578 | 49 | 46,94% | 734,96 | |||||
| T28 | 8 | 983,35 | 681 | 46 | 52,17% | 908,04 | |||||
| T25 AT | 7 | 716,96 | 474 | 46 | 47,83% | 756,45 | |||||
| STG Guard | 8 | 475,50 | 494 | 46 | 50,00% | 371,36 | |||||
| T95 | 9 | 760,20 | 679 | 44 | 50,00% | 436,61 | |||||
| AT 7 | 7 | 641,30 | 619 | 40 | 55,00% | 735,99 | |||||
| Black Prince | 7 | 557,36 | 543 | 39 | 46,15% | 510,96 | |||||
| Grille | 5 | 318,11 | 302 | 38 | 39,47% | 428,30 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 879,92 | 484 | 38 | 31,58% | 300,63 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 295,06 | 290 | 34 | 52,94% | 435,58 | |||||
| M8A1 | 4 | 238,15 | 162 | 33 | 39,39% | 352,83 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 74,61 | 98 | 31 | 22,58% | 0,82 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 60,03 | 129 | 30 | 53,33% | 112,40 | |||||
| Valentine AT | 4 | 65,50 | 120 | 30 | 43,33% | 35,58 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 694,97 | 539 | 30 | 36,67% | 356,46 | |||||
| AT 2 | 5 | 379,64 | 372 | 28 | 39,29% | 699,64 | |||||
| Caernarvon | 8 | 502,63 | 569 | 27 | 51,85% | 393,55 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 783,88 | 456 | 25 | 32,00% | 228,52 | |||||
| Matilda | 4 | 250,45 | 222 | 22 | 45,45% | 487,98 | |||||
| Cromwell | 6 | 273,95 | 323 | 22 | 31,82% | 228,19 | |||||
| Cavalier | 5 | 432,55 | 349 | 22 | 31,82% | 773,79 | |||||
| T6 Medium | 4 | 262,91 | 176 | 22 | 45,45% | 429,26 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 655,36 | 516 | 22 | 31,82% | 443,86 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 590,83 | 497 | 18 | 61,11% | 512,27 | |||||
| T-50-2 | 6 | 140,29 | 214 | 17 | 41,18% | 103,36 | |||||
| T-26 | 2 | 53,75 | 91 | 16 | 37,50% | 2,01 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 35,81 | 97 | 16 | 56,25% | 131,81 | |||||
| Löwe | 8 | 772,88 | 560 | 16 | 31,25% | 517,01 | |||||
| BZ-176 | 8 | 992,50 | 716 | 16 | 50,00% | 741,48 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 50,73 | 107 | 15 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AT 8 | 6 | 699,38 | 684 | 13 | 76,92% | 1326,01 | |||||
| Type 63 | 8 | 619,08 | 693 | 13 | 61,54% | 617,31 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 14,25 | 75 | 12 | 50,00% | 89,05 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 30,33 | 110 | 12 | 58,33% | 148,77 | |||||
| Object 283 | 9 | 775,83 | 739 | 12 | 58,33% | 724,26 | |||||
| Conqueror | 9 | 553,27 | 511 | 11 | 36,36% | 159,13 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 321,82 | 220 | 11 | 27,27% | 154,68 | |||||
| AT 15 | 8 | 653,70 | 506 | 10 | 30,00% | 369,73 | |||||
| T110E5 | 10 | 775,60 | 673 | 10 | 50,00% | 386,50 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 735,80 | 282 | 10 | 30,00% | 504,32 | |||||
| SU-26 | 3 | 72,56 | 102 | 9 | 33,33% | 3,10 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 895,33 | 752 | 9 | 55,56% | 701,50 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 23,25 | 107 | 8 | 37,50% | 0,00 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 182,88 | 405 | 8 | 62,50% | 372,17 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 45,43 | 135 | 7 | 42,86% | 16,38 | |||||
| T110E3 | 10 | 555,29 | 258 | 7 | 14,29% | 72,63 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 922,86 | 567 | 7 | 28,57% | 799,55 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 537,71 | 335 | 7 | 14,29% | 240,83 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 40,83 | 92 | 6 | 50,00% | 82,06 | |||||
| T1 HMC | 2 | 65,83 | 129 | 6 | 83,33% | 363,10 | |||||
| T18 HMC | 3 | 21,67 | 39 | 6 | 0,00% | 0,00 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 139,33 | 309 | 6 | 50,00% | 151,49 | |||||
| T-34-85M | 6 | 129,00 | 212 | 6 | 50,00% | 109,80 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 700,83 | 613 | 6 | 50,00% | 349,31 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 31,60 | 96 | 5 | 40,00% | 0,09 | |||||
| AMBT | 8 | 450,80 | 518 | 5 | 60,00% | 393,35 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 510,20 | 649 | 5 | 60,00% | 435,59 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 151,25 | 495 | 4 | 50,00% | 133,28 | |||||
| TL-7 | 9 | 1043,75 | 592 | 4 | 50,00% | 761,72 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 118,50 | 190 | 4 | 25,00% | 18,45 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 535,75 | 498 | 4 | 50,00% | 398,86 | |||||
| 10TP | 3 | 396,33 | 241 | 3 | 33,33% | 1375,56 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 0,00 | 74 | 3 | 66,67% | 237,07 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 417,33 | 717 | 3 | 66,67% | 502,26 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 0,00 | 98 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 28,50 | 165 | 2 | 50,00% | 74,55 | |||||
| T-46 | 3 | 24,00 | 81 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 556,00 | 358 | 2 | 0,00% | 1185,51 | |||||
| KV-1SA | 5 | 810,50 | 414 | 2 | 0,00% | 1664,02 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 0,00 | 124 | 2 | 50,00% | 111,42 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 409,50 | 480 | 2 | 50,00% | 220,15 | |||||
| L-60 | 2 | 16,00 | 237 | 2 | 50,00% | 103,72 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 521,00 | 393 | 2 | 0,00% | 250,20 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 15 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SU-18 | 2 | 9,00 | 129 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1096,00 | 992 | 1 | 100,00% | 1050,01 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 0,00 | 294 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Black Prince II | 7 | 170,00 | 294 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 206,00 | 158 | 1 | 0,00% | 172,66 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 288,00 | 461 | 1 | 0,00% | 613,72 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 575,00 | 368 | 1 | 0,00% | 89,99 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 319,00 | 648 | 1 | 100,00% | 306,34 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 775,00 | 531 | 1 | 0,00% | 1693,27 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 410,00 | 492 | 1 | 100,00% | 1108,99 | |||||
| T26E5 | 8 | 536,00 | 1004 | 1 | 100,00% | 623,38 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 233,00 | 620 | 1 | 100,00% | 680,72 |
OciecRydzyk
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 3225 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Átlag Tier | 6,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Győzelmek | 1434 | 44,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 1748 | 54,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 43 | 1,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 742 | 23,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1173 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 1481 | 0,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 504,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 2730 | 0,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 791 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 399,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 471,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 446,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 3225 | |
| Átlag Tier | 6,60 | |
| Győzelmek | 1434 | 44,47% |
| Vereségek | 1748 | 54,20% |
| Döntetlenek | 43 | 1,33% |
| Túlélt csaták | 742 | 23,01% |
| Kilőtt tankok | 1173 | 0,36 |
| Megsemmisítési arány | 0,47 | |
| Felderített tankok | 1481 | 0,46 |
| Okozott sebzés | 504,87 | |
| Foglalási pontok | 2730 | 0,85 |
| Védelmi pontok | 791 | 0,25 |
| Tapasztalat | 399,05 | |
| WN7 | 471,08 | |
| WN8 | 446,13 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen