| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T803 | 11 | 3304,67 | 1055 | 257 | 53,70% | 2651,58 | |||||
| T110E5 | 10 | 3070,97 | 1096 | 124 | 59,68% | 2804,10 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2647,31 | 976 | 99 | 59,60% | 2498,63 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2902,16 | 872 | 85 | 48,24% | 2260,19 | |||||
| Ashbringer | 10 | 2819,61 | 880 | 82 | 58,54% | 2287,01 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2934,03 | 809 | 77 | 49,35% | 2277,98 | |||||
| T54E1 | 9 | 2766,48 | 1165 | 42 | 69,05% | 2987,08 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1903,00 | 778 | 9 | 33,33% | 1342,90 |
LukaBazuka
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 775 | 0 | 0 | 2 | ||||
| Átlag Tier | 10,37 | 0,00 | 0,00 | 10,00 | ||||
| Győzelmek | 430 | 55,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 100,00% |
| Vereségek | 331 | 42,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 14 | 1,81% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 251 | 32,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 50,00% |
| Kilőtt tankok | 917 | 1,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 1 | 0,50 |
| Megsemmisítési arány | 1,75 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | ||||
| Felderített tankok | 926 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 1 | 0,50 |
| Okozott sebzés | 3.005,57 | 0,00 | 0,00 | 4.526,00 | ||||
| Foglalási pontok | 394 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 260 | 0,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 991,39 | 0,00 | 0,00 | 1.346,50 | ||||
| WN7 | 1542,81 | 0,00 | 0,00 | 1670,57 | ||||
| WN8 | 2566,31 | 0,00 | 0,00 | 5598,47 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 775 | |
| Átlag Tier | 10,37 | |
| Győzelmek | 430 | 55,48% |
| Vereségek | 331 | 42,71% |
| Döntetlenek | 14 | 1,81% |
| Túlélt csaták | 251 | 32,39% |
| Kilőtt tankok | 917 | 1,18 |
| Megsemmisítési arány | 1,75 | |
| Felderített tankok | 926 | 1,19 |
| Okozott sebzés | 3.005,57 | |
| Foglalási pontok | 394 | 0,51 |
| Védelmi pontok | 260 | 0,34 |
| Tapasztalat | 991,39 | |
| WN7 | 1542,81 | |
| WN8 | 2566,31 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 2 | |
| Átlag Tier | 10,00 | |
| Győzelmek | 2 | 100,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1 | 50,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 0,50 |
| Megsemmisítési arány | 1,00 | |
| Felderített tankok | 1 | 0,50 |
| Okozott sebzés | 4.526,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 1.346,50 | |
| WN7 | 1670,57 | |
| WN8 | 5598,47 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen