| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-85 | 6 | 633,34 | 472 | 2974 | 55,18% | 1265,38 | |||||
| T34 | 8 | 1005,34 | 601 | 2481 | 47,88% | 1091,90 | |||||
| Object 261 | 10 | 1028,84 | 539 | 2006 | 46,56% | 762,33 | |||||
| IS-3 | 8 | 1255,44 | 544 | 1788 | 52,63% | 1581,79 | |||||
| T-54 | 9 | 1153,04 | 648 | 1643 | 46,20% | 1177,69 | |||||
| Object 704 | 9 | 1469,25 | 702 | 1554 | 48,46% | 1077,74 | |||||
| T32 | 8 | 1169,57 | 683 | 1553 | 50,48% | 1453,03 | |||||
| KV-85 | 6 | 921,16 | 461 | 1191 | 54,91% | 1902,61 | |||||
| T110E4 | 10 | 1563,05 | 613 | 1071 | 46,97% | 1005,38 | |||||
| M103 | 9 | 1473,71 | 661 | 980 | 46,73% | 1555,13 | |||||
| T-44 | 8 | 727,06 | 491 | 878 | 49,89% | 926,20 | |||||
| T110E5 | 10 | 1562,30 | 605 | 864 | 46,06% | 1185,70 | |||||
| T30 | 9 | 1729,29 | 538 | 514 | 47,28% | 1682,14 | |||||
| T-43 | 7 | 595,15 | 365 | 465 | 45,81% | 789,49 | |||||
| SU-5 | 4 | 600,51 | 392 | 444 | 54,50% | 1797,15 | |||||
| T29 | 7 | 893,71 | 661 | 371 | 51,21% | 1151,29 | |||||
| 212A | 9 | 1264,16 | 447 | 371 | 46,63% | 1225,45 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 654,17 | 434 | 353 | 47,31% | 1008,25 | |||||
| BT-2 | 2 | 178,41 | 235 | 333 | 53,45% | 904,33 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1213,93 | 683 | 307 | 55,37% | 1501,52 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1321,80 | 509 | 303 | 45,54% | 1429,82 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 589,16 | 515 | 283 | 49,82% | 751,22 | |||||
| T-34 | 5 | 205,06 | 242 | 259 | 51,74% | 403,32 | |||||
| KV-4 | 8 | 737,47 | 375 | 242 | 43,39% | 701,96 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1104,82 | 542 | 210 | 55,24% | 1102,81 | |||||
| ARL 44 | 6 | 668,93 | 509 | 190 | 44,74% | 1077,61 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 712,95 | 399 | 186 | 51,61% | 1077,04 | |||||
| Type 58 | 6 | 628,05 | 398 | 184 | 55,43% | 1331,54 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 881,98 | 705 | 175 | 54,29% | 1599,84 | |||||
| SU-8 | 6 | 683,65 | 413 | 173 | 42,77% | 810,84 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 746,28 | 375 | 173 | 54,91% | 1031,73 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1114,97 | 570 | 159 | 54,72% | 1411,03 | |||||
| SU-152 | 7 | 1011,15 | 555 | 128 | 55,47% | 1672,25 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 845,01 | 585 | 128 | 51,56% | 1070,10 | |||||
| T20 | 7 | 875,29 | 460 | 124 | 52,42% | 1321,47 | |||||
| M41 | 5 | 418,96 | 249 | 121 | 40,50% | 518,17 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 994,10 | 454 | 121 | 56,20% | 1733,61 | |||||
| KV-1 | 5 | 544,94 | 502 | 120 | 50,83% | 1080,70 | |||||
| KV-2 | 6 | 886,61 | 613 | 119 | 49,58% | 1666,61 | |||||
| IS | 7 | 878,59 | 632 | 115 | 54,78% | 1319,46 | |||||
| Type T-34 | 5 | 442,96 | 305 | 109 | 48,62% | 1202,95 | |||||
| 59-16 | 6 | 187,81 | 300 | 103 | 51,46% | 360,37 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 647,41 | 359 | 100 | 56,00% | 1249,87 | |||||
| ARL V39 | 6 | 704,46 | 368 | 99 | 44,44% | 1317,04 | |||||
| T-150 | 6 | 676,01 | 576 | 95 | 55,79% | 1210,18 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 218,87 | 210 | 91 | 51,65% | 1238,15 | |||||
| M6 | 6 | 546,20 | 428 | 86 | 40,70% | 585,60 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 657,39 | 414 | 85 | 50,59% | 1219,43 | |||||
| T-50 | 5 | 112,12 | 387 | 85 | 51,76% | 222,35 | |||||
| T21 | 6 | 338,68 | 345 | 84 | 51,19% | 865,11 | |||||
| SU-100 | 6 | 623,15 | 472 | 82 | 46,34% | 1011,49 | |||||
| A-20 | 5 | 41,83 | 155 | 81 | 33,33% | 0,64 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 551,43 | 496 | 80 | 57,50% | 1118,43 | |||||
| M7 | 5 | 406,82 | 417 | 78 | 57,69% | 1707,96 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 321,06 | 445 | 78 | 48,72% | 775,92 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 322,70 | 372 | 76 | 56,58% | 535,10 | |||||
| MT-25 | 6 | 162,68 | 374 | 71 | 43,66% | 238,42 | |||||
| SU-26 | 3 | 227,16 | 269 | 69 | 57,97% | 628,47 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 633,59 | 413 | 66 | 60,61% | 1564,00 | |||||
| SU-85 | 5 | 405,06 | 386 | 62 | 58,06% | 878,83 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 459,26 | 592 | 61 | 50,82% | 935,65 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 180,63 | 386 | 59 | 55,93% | 440,44 | |||||
| S35 CA | 5 | 607,60 | 514 | 52 | 61,54% | 1549,61 | |||||
| T40 | 4 | 437,32 | 406 | 50 | 50,00% | 1175,90 | |||||
| T67 | 5 | 459,25 | 416 | 48 | 60,42% | 1129,60 | |||||
| BT-7 | 4 | 91,66 | 145 | 47 | 42,55% | 75,00 | |||||
| B1 | 4 | 225,19 | 340 | 42 | 45,24% | 463,12 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 428,88 | 353 | 42 | 64,29% | 1401,86 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 612,17 | 511 | 42 | 61,90% | 1699,69 | |||||
| Churchill I | 5 | 721,88 | 450 | 41 | 56,10% | 1993,73 | |||||
| KV-3 | 7 | 1236,79 | 753 | 38 | 63,16% | 1910,93 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 468,81 | 392 | 36 | 58,33% | 1981,24 | |||||
| LTP | 3 | 137,41 | 169 | 32 | 43,75% | 468,54 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 245,13 | 256 | 31 | 64,52% | 827,04 | |||||
| M3 Lee | 4 | 185,87 | 253 | 30 | 36,67% | 407,40 | |||||
| MS-1 | 1 | 35,83 | 96 | 30 | 53,33% | 106,36 | |||||
| AMX 40 | 4 | 172,32 | 404 | 28 | 67,86% | 685,58 | |||||
| M37 | 4 | 367,81 | 245 | 26 | 42,31% | 1266,73 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 308,96 | 353 | 24 | 58,33% | 853,88 | |||||
| S-51 | 7 | 822,77 | 415 | 22 | 36,36% | 794,81 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 282,41 | 271 | 22 | 50,00% | 934,62 | |||||
| M8A1 | 4 | 325,41 | 403 | 22 | 72,73% | 985,39 | |||||
| Matilda | 4 | 345,20 | 339 | 20 | 35,00% | 861,59 | |||||
| T-34-1 | 7 | 504,11 | 369 | 19 | 26,32% | 544,48 | |||||
| T56 GMC | 3 | 294,00 | 386 | 18 | 61,11% | 1196,35 | |||||
| Tetrarch | 2 | 134,94 | 277 | 18 | 44,44% | 535,15 | |||||
| M7 Priest | 3 | 159,47 | 172 | 17 | 70,59% | 437,90 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 144,00 | 257 | 16 | 62,50% | 409,06 | |||||
| T-28 | 4 | 359,57 | 417 | 14 | 57,14% | 1107,59 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 293,71 | 307 | 14 | 57,14% | 1054,58 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 158,38 | 175 | 13 | 30,77% | 324,77 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 116,08 | 145 | 13 | 30,77% | 174,44 | |||||
| Type 98 Ke-Ni | 3 | 259,83 | 356 | 12 | 41,67% | 999,20 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 301,09 | 308 | 11 | 63,64% | 1735,82 | |||||
| D2 | 3 | 162,90 | 308 | 10 | 40,00% | 461,97 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 242,70 | 237 | 10 | 50,00% | 1733,96 | |||||
| M2 Light | 2 | 153,44 | 258 | 9 | 55,56% | 528,84 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 322,78 | 580 | 9 | 66,67% | 531,38 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 288,13 | 389 | 8 | 62,50% | 1604,24 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 207,75 | 213 | 8 | 62,50% | 783,17 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 315,88 | 372 | 8 | 62,50% | 1525,87 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 198,33 | 245 | 6 | 50,00% | 1054,58 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 607,00 | 543 | 6 | 50,00% | 645,35 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 323,00 | 269 | 4 | 25,00% | 2101,05 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 10,00 | 163 | 4 | 50,00% | 96,26 | |||||
| T-70 | 3 | 80,25 | 181 | 4 | 75,00% | 290,35 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 158,00 | 412 | 3 | 100,00% | 883,61 | |||||
| D1 | 2 | 170,00 | 323 | 3 | 66,67% | 833,27 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 288,33 | 179 | 3 | 0,00% | 1261,84 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 336,67 | 421 | 3 | 66,67% | 1132,94 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 87,50 | 158 | 2 | 50,00% | 233,14 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 16,50 | 208 | 2 | 50,00% | 73,08 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 88,50 | 120 | 2 | 0,00% | 71,85 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 29,50 | 39 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 8,00 | 262 | 2 | 50,00% | 111,42 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 294 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 378,00 | 372 | 1 | 0,00% | 262,80 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 390 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 91,00 | 294 | 1 | 100,00% | 351,05 | |||||
| KV-1SA | 5 | 668,00 | 243 | 1 | 0,00% | 991,16 | |||||
| T1E6 | 2 | 93,00 | 36 | 1 | 0,00% | 167,66 |
FURIEC82
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 28458 | 1 | 57 | 246 | ||||
| Átlag Tier | 7,53 | 10,00 | 9,53 | 9,16 | ||||
| Győzelmek | 14251 | 50,08% | 0 | 0,00% | 31 | 54,39% | 115 | 46,75% |
| Vereségek | 13726 | 48,23% | 1 | 100,00% | 25 | 43,86% | 127 | 51,63% |
| Döntetlenek | 481 | 1,69% | 0 | 0,00% | 1 | 1,75% | 4 | 1,63% |
| Túlélt csaták | 8679 | 30,50% | 0 | 0,00% | 24 | 42,11% | 73 | 29,67% |
| Kilőtt tankok | 22809 | 0,80 | 1 | 1,00 | 54 | 0,95 | 205 | 0,83 |
| Megsemmisítési arány | 1,15 | 1,00 | 1,64 | 1,18 | ||||
| Felderített tankok | 25046 | 0,88 | 1 | 1,00 | 16 | 0,28 | 101 | 0,41 |
| Okozott sebzés | 972,18 | 1.739,00 | 1.560,02 | 1.418,11 | ||||
| Foglalási pontok | 35726 | 1,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 19867 | 0,70 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 71 | 0,29 |
| Tapasztalat | 531,93 | 399,00 | 782,25 | 716,79 | ||||
| WN7 | 1014,07 | 792,60 | 1017,11 | 883,74 | ||||
| WN8 | 1201,75 | 1061,56 | 1389,67 | 1214,73 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 28458 | |
| Átlag Tier | 7,53 | |
| Győzelmek | 14251 | 50,08% |
| Vereségek | 13726 | 48,23% |
| Döntetlenek | 481 | 1,69% |
| Túlélt csaták | 8679 | 30,50% |
| Kilőtt tankok | 22809 | 0,80 |
| Megsemmisítési arány | 1,15 | |
| Felderített tankok | 25046 | 0,88 |
| Okozott sebzés | 972,18 | |
| Foglalási pontok | 35726 | 1,26 |
| Védelmi pontok | 19867 | 0,70 |
| Tapasztalat | 531,93 | |
| WN7 | 1014,07 | |
| WN8 | 1201,75 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 1 | |
| Átlag Tier | 10,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 1 | 100,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 1,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,00 | |
| Felderített tankok | 1 | 1,00 |
| Okozott sebzés | 1.739,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 399,00 | |
| WN7 | 792,60 | |
| WN8 | 1061,56 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 57 | |
| Átlag Tier | 9,53 | |
| Győzelmek | 31 | 54,39% |
| Vereségek | 25 | 43,86% |
| Döntetlenek | 1 | 1,75% |
| Túlélt csaták | 24 | 42,11% |
| Kilőtt tankok | 54 | 0,95 |
| Megsemmisítési arány | 1,64 | |
| Felderített tankok | 16 | 0,28 |
| Okozott sebzés | 1.560,02 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 782,25 | |
| WN7 | 1017,11 | |
| WN8 | 1389,67 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 246 | |
| Átlag Tier | 9,16 | |
| Győzelmek | 115 | 46,75% |
| Vereségek | 127 | 51,63% |
| Döntetlenek | 4 | 1,63% |
| Túlélt csaták | 73 | 29,67% |
| Kilőtt tankok | 205 | 0,83 |
| Megsemmisítési arány | 1,18 | |
| Felderített tankok | 101 | 0,41 |
| Okozott sebzés | 1.418,11 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 71 | 0,29 |
| Tapasztalat | 716,79 | |
| WN7 | 883,74 | |
| WN8 | 1214,73 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 622 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 258 | 41,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 346 | 55,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 18 | 2,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 150 | 24,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 360 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,76 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 703 | 1,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 747,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 575 | 0,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 268 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 429,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 622 | |
| Győzelmek | 258 | 41,48% |
| Vereségek | 346 | 55,63% |
| Döntetlenek | 18 | 2,89% |
| Túlélt csaták | 150 | 24,12% |
| Kilőtt tankok | 360 | 0,58 |
| Megsemmisítési arány | 0,76 | |
| Felderített tankok | 703 | 1,13 |
| Okozott sebzés | 747,29 | |
| Foglalási pontok | 575 | 0,92 |
| Védelmi pontok | 268 | 0,43 |
| Tapasztalat | 429,01 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 54 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 27 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 25 | 46,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 2 | 3,70% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 22 | 40,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 37 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 46 | 0,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.097,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 157 | 2,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 199 | 3,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 452,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 54 | |
| Győzelmek | 27 | 50,00% |
| Vereségek | 25 | 46,30% |
| Döntetlenek | 2 | 3,70% |
| Túlélt csaták | 22 | 40,74% |
| Kilőtt tankok | 37 | 0,69 |
| Megsemmisítési arány | 1,16 | |
| Felderített tankok | 46 | 0,85 |
| Okozott sebzés | 1.097,28 | |
| Foglalási pontok | 157 | 2,91 |
| Védelmi pontok | 199 | 3,69 |
| Tapasztalat | 452,04 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 1092 | 0 | 18 | 48 | ||||
| Győzelmek | 533 | 48,81% | 0 | 0,00% | 5 | 27,78% | 14 | 29,17% |
| Vereségek | 555 | 50,82% | 0 | 0,00% | 13 | 72,22% | 34 | 70,83% |
| Döntetlenek | 4 | 0,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 355 | 32,51% | 0 | 0,00% | 3 | 16,67% | 7 | 14,58% |
| Kilőtt tankok | 479 | 0,44 | 0 | 0,00 | 5 | 0,28 | 11 | 0,23 |
| Megsemmisítési arány | 0,65 | 0,00 | 0,33 | 0,27 | ||||
| Felderített tankok | 1053 | 0,96 | 0 | 0,00 | 24 | 1,33 | 54 | 1,13 |
| Okozott sebzés | 691,33 | 0,00 | 874,50 | 717,98 | ||||
| Foglalási pontok | 3200 | 2,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 118 | 2,46 |
| Védelmi pontok | 2507 | 2,30 | 0 | 0,00 | 23 | 1,28 | 182 | 3,79 |
| Tapasztalat | 546,76 | 0,00 | 455,33 | 411,04 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 1092 | |
| Győzelmek | 533 | 48,81% |
| Vereségek | 555 | 50,82% |
| Döntetlenek | 4 | 0,37% |
| Túlélt csaták | 355 | 32,51% |
| Kilőtt tankok | 479 | 0,44 |
| Megsemmisítési arány | 0,65 | |
| Felderített tankok | 1053 | 0,96 |
| Okozott sebzés | 691,33 | |
| Foglalási pontok | 3200 | 2,93 |
| Védelmi pontok | 2507 | 2,30 |
| Tapasztalat | 546,76 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 18 | |
| Győzelmek | 5 | 27,78% |
| Vereségek | 13 | 72,22% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 3 | 16,67% |
| Kilőtt tankok | 5 | 0,28 |
| Megsemmisítési arány | 0,33 | |
| Felderített tankok | 24 | 1,33 |
| Okozott sebzés | 874,50 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 23 | 1,28 |
| Tapasztalat | 455,33 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 48 | |
| Győzelmek | 14 | 29,17% |
| Vereségek | 34 | 70,83% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 7 | 14,58% |
| Kilőtt tankok | 11 | 0,23 |
| Megsemmisítési arány | 0,27 | |
| Felderített tankok | 54 | 1,13 |
| Okozott sebzés | 717,98 | |
| Foglalási pontok | 118 | 2,46 |
| Védelmi pontok | 182 | 3,79 |
| Tapasztalat | 411,04 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen