| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 261 | 10 | 1467,18 | 712 | 3193 | 50,14% | 1211,51 | |||||
| SU-8 | 6 | 713,43 | 559 | 2250 | 48,53% | 888,76 | |||||
| 212A | 9 | 1184,87 | 702 | 995 | 51,66% | 1056,28 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1643,46 | 749 | 757 | 53,37% | 1511,76 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1037,80 | 728 | 718 | 51,95% | 1134,44 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 248,30 | 511 | 548 | 48,18% | 272,09 | |||||
| XM57 | 8 | 1069,51 | 645 | 518 | 44,98% | 770,94 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1039,62 | 634 | 494 | 47,17% | 914,29 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1046,05 | 663 | 384 | 51,30% | 1102,03 | |||||
| Pudel | 6 | 521,93 | 443 | 380 | 50,79% | 801,55 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 461,27 | 499 | 295 | 45,42% | 306,54 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1047,32 | 666 | 292 | 49,66% | 784,24 | |||||
| S-51 | 7 | 662,96 | 502 | 288 | 47,22% | 671,31 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1173,24 | 687 | 173 | 53,76% | 961,34 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1568,50 | 732 | 155 | 49,68% | 1315,51 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1006,72 | 653 | 155 | 45,16% | 886,85 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1235,18 | 753 | 148 | 52,70% | 1092,07 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 240,95 | 204 | 144 | 43,75% | 789,02 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 505,48 | 473 | 139 | 36,69% | 248,28 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 394,63 | 285 | 119 | 44,54% | 571,24 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1026,70 | 643 | 115 | 44,35% | 810,25 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 646,48 | 551 | 108 | 49,07% | 796,74 | |||||
| SU-122A | 5 | 287,86 | 185 | 105 | 39,05% | 400,65 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1145,41 | 757 | 103 | 55,34% | 1335,24 | |||||
| FV3805 | 9 | 1154,39 | 721 | 94 | 47,87% | 1132,22 | |||||
| Rambo | 9 | 871,85 | 588 | 88 | 30,68% | 493,91 | |||||
| BT-7 | 4 | 107,83 | 171 | 76 | 46,05% | 185,52 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 682,48 | 616 | 63 | 49,21% | 497,51 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 705,65 | 601 | 62 | 53,23% | 945,23 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1263,80 | 697 | 61 | 44,26% | 593,91 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 820,70 | 594 | 60 | 41,67% | 935,75 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 855,85 | 685 | 59 | 52,54% | 1004,04 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1091,90 | 712 | 59 | 57,63% | 914,78 | |||||
| Valentine | 3 | 288,47 | 264 | 58 | 50,00% | 970,96 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1001,22 | 654 | 54 | 53,70% | 590,14 | |||||
| T92 | 8 | 276,40 | 334 | 53 | 24,53% | 192,95 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 902,96 | 770 | 48 | 58,33% | 1225,32 | |||||
| BT-5 | 3 | 242,91 | 236 | 46 | 45,65% | 447,74 | |||||
| AMBT | 8 | 685,33 | 531 | 46 | 36,96% | 457,71 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 717,43 | 604 | 46 | 41,30% | 469,16 | |||||
| Löwe | 8 | 620,49 | 635 | 45 | 55,56% | 547,57 | |||||
| T6 Medium | 4 | 180,23 | 185 | 44 | 45,45% | 210,30 | |||||
| FV207 | 8 | 718,35 | 543 | 43 | 41,86% | 587,11 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1127,37 | 790 | 43 | 58,14% | 730,50 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 866,58 | 610 | 38 | 39,47% | 538,33 | |||||
| FV304 | 6 | 426,00 | 370 | 36 | 47,22% | 541,99 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 429,37 | 462 | 35 | 40,00% | 407,04 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 872,11 | 649 | 35 | 42,86% | 554,89 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 1485,15 | 571 | 34 | 35,29% | 695,52 | |||||
| DZT-159 | 9 | 520,61 | 562 | 33 | 42,42% | 192,50 | |||||
| Bishop | 5 | 471,16 | 327 | 31 | 35,48% | 790,60 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 544,34 | 559 | 29 | 51,72% | 977,44 | |||||
| Gonsalo | 8 | 905,86 | 755 | 29 | 62,07% | 930,08 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 1447,04 | 671 | 28 | 39,29% | 549,94 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1068,33 | 613 | 27 | 44,44% | 578,88 | |||||
| Hummel | 6 | 818,23 | 662 | 26 | 61,54% | 1238,07 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 915,52 | 623 | 25 | 56,00% | 855,52 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 515,00 | 512 | 25 | 44,00% | 346,65 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 653,68 | 514 | 25 | 32,00% | 316,01 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 453,22 | 572 | 23 | 43,48% | 500,98 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1375,26 | 736 | 23 | 56,52% | 996,45 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 827,59 | 588 | 22 | 40,91% | 585,28 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1159,59 | 762 | 22 | 59,09% | 1078,40 | |||||
| Excelsior | 5 | 247,91 | 303 | 22 | 50,00% | 297,67 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1213,91 | 676 | 22 | 45,45% | 842,86 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 651,14 | 594 | 21 | 61,90% | 1349,03 | |||||
| IMT | 8 | 887,81 | 592 | 21 | 47,62% | 738,43 | |||||
| AE Phase I | 9 | 907,25 | 684 | 20 | 50,00% | 651,57 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 149,95 | 178 | 19 | 47,37% | 405,99 | |||||
| KV-1 | 5 | 286,00 | 235 | 18 | 38,89% | 294,66 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 906,72 | 597 | 18 | 44,44% | 656,30 | |||||
| Ares 85 | 9 | 727,88 | 574 | 17 | 41,18% | 355,34 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 136,00 | 367 | 17 | 41,18% | 46,33 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 177,19 | 367 | 16 | 25,00% | 1,08 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 840,73 | 505 | 15 | 40,00% | 632,61 | |||||
| T-28 | 4 | 56,71 | 113 | 14 | 35,71% | 0,00 | |||||
| Cobra | 9 | 769,71 | 489 | 14 | 28,57% | 333,76 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 747,69 | 601 | 13 | 53,85% | 964,85 | |||||
| Toro | 9 | 459,33 | 563 | 12 | 41,67% | 134,19 | |||||
| Brennos | 8 | 779,83 | 592 | 12 | 41,67% | 602,85 | |||||
| T82 HMC | 4 | 285,91 | 232 | 11 | 45,45% | 742,92 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 751,45 | 495 | 11 | 27,27% | 402,89 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1343,09 | 610 | 11 | 36,36% | 577,80 | |||||
| H3 | 9 | 931,55 | 505 | 11 | 36,36% | 440,36 | |||||
| Object 168 German | 8 | 388,91 | 446 | 11 | 36,36% | 139,59 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 602,80 | 454 | 10 | 40,00% | 687,01 | |||||
| Strv S1 | 8 | 483,40 | 320 | 10 | 30,00% | 164,01 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 298,50 | 385 | 10 | 60,00% | 555,31 | |||||
| T26E5 | 8 | 554,70 | 715 | 10 | 70,00% | 580,68 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 738,20 | 634 | 10 | 50,00% | 582,24 | |||||
| SU-76M | 4 | 106,11 | 102 | 9 | 22,22% | 22,14 | |||||
| Object 752 | 9 | 991,00 | 563 | 9 | 22,22% | 451,12 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 526,44 | 610 | 9 | 55,56% | 420,46 | |||||
| T-44-100 | 8 | 687,22 | 583 | 9 | 44,44% | 587,18 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 701,63 | 441 | 8 | 25,00% | 401,05 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 773,75 | 491 | 8 | 25,00% | 584,84 | |||||
| KV-1SA | 5 | 711,25 | 672 | 8 | 62,50% | 1552,28 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1614,14 | 655 | 7 | 28,57% | 1090,14 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1376,57 | 688 | 7 | 42,86% | 569,46 | |||||
| M-II-Y | 7 | 525,57 | 511 | 7 | 57,14% | 549,05 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 906,43 | 698 | 7 | 42,86% | 747,25 | |||||
| Object Kust | 8 | 486,29 | 483 | 7 | 57,14% | 377,65 | |||||
| Leox | 9 | 1009,71 | 513 | 7 | 42,86% | 628,91 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 370,17 | 442 | 6 | 33,33% | 469,74 | |||||
| Windhund | 8 | 376,17 | 369 | 6 | 33,33% | 72,62 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 277,00 | 208 | 5 | 40,00% | 1271,17 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 714,20 | 407 | 5 | 20,00% | 271,59 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 746,40 | 545 | 5 | 60,00% | 1351,67 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1155,60 | 357 | 5 | 0,00% | 684,78 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 267,00 | 486 | 5 | 60,00% | 382,57 | |||||
| T-34 | 5 | 286,50 | 346 | 4 | 50,00% | 585,36 | |||||
| MS-1 | 1 | 84,00 | 119 | 4 | 50,00% | 269,89 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 948,25 | 479 | 4 | 25,00% | 474,42 | |||||
| TS-54 | 8 | 1235,50 | 552 | 4 | 25,00% | 989,14 | |||||
| E 77 | 9 | 462,25 | 490 | 4 | 50,00% | 208,05 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 626,00 | 629 | 4 | 50,00% | 465,81 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 339,50 | 379 | 4 | 25,00% | 15,87 | |||||
| BT-2 | 2 | 109,00 | 105 | 3 | 0,00% | 267,49 | |||||
| O-Ho | 8 | 328,00 | 509 | 3 | 66,67% | 314,26 | |||||
| T-70 | 3 | 131,67 | 210 | 3 | 100,00% | 516,18 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 2 | 8 | 954,67 | 448 | 3 | 33,33% | 525,77 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 424,33 | 362 | 3 | 33,33% | 537,68 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 142,67 | 253 | 3 | 66,67% | 482,18 | |||||
| Grille | 5 | 139,00 | 330 | 2 | 100,00% | 265,84 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 1543,50 | 968 | 2 | 50,00% | 2974,25 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1749,50 | 892 | 2 | 50,00% | 1067,41 | |||||
| M-III-Y | 8 | 588,50 | 729 | 2 | 50,00% | 520,45 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 352,50 | 369 | 2 | 50,00% | 467,49 | |||||
| AMR 35 | 2 | 191,50 | 156 | 2 | 0,00% | 596,16 | |||||
| T77 | 8 | 868,00 | 330 | 2 | 0,00% | 538,71 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 87,50 | 487 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 374,00 | 470 | 2 | 0,00% | 1073,09 | |||||
| Projet Louis | 9 | 253,00 | 214 | 2 | 0,00% | 20,32 | |||||
| TS-5 | 8 | 592,50 | 485 | 2 | 50,00% | 405,93 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 233,00 | 384 | 2 | 50,00% | 1062,24 | |||||
| T-115 | 5 | 450,00 | 602 | 2 | 50,00% | 533,53 | |||||
| Fantôme | 9 | 871,50 | 744 | 2 | 50,00% | 699,17 | |||||
| T1 HMC | 2 | 297,00 | 221 | 1 | 100,00% | 1653,96 | |||||
| SU-18 | 2 | 327,00 | 243 | 1 | 100,00% | 1909,17 | |||||
| O-Ni | 7 | 0,00 | 12 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| O-I | 6 | 1262,00 | 531 | 1 | 0,00% | 2210,43 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1659,00 | 1026 | 1 | 100,00% | 1480,40 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 62,00 | 158 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 284,00 | 188 | 1 | 0,00% | 10,04 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 182,00 | 305 | 1 | 0,00% | 566,40 | |||||
| Ram II | 5 | 0,00 | 393 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 0,00 | 110 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Tetrarch | 2 | 480,00 | 369 | 1 | 0,00% | 2496,92 | |||||
| FCM 2C | 3 | 218,00 | 435 | 1 | 100,00% | 686,26 |
FRIT_unconquerable
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 14891 | 20 | 99 | 514 | ||||
| Átlag Tier | 8,15 | 9,15 | 9,12 | 9,43 | ||||
| Győzelmek | 7250 | 48,69% | 8 | 40,00% | 53 | 53,54% | 264 | 51,36% |
| Vereségek | 7455 | 50,06% | 12 | 60,00% | 46 | 46,46% | 241 | 46,89% |
| Döntetlenek | 186 | 1,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 9 | 1,75% |
| Túlélt csaták | 5340 | 35,86% | 7 | 35,00% | 49 | 49,49% | 230 | 44,75% |
| Kilőtt tankok | 8326 | 0,56 | 20 | 1,00 | 71 | 0,72 | 355 | 0,69 |
| Megsemmisítési arány | 0,87 | 1,54 | 1,42 | 1,25 | ||||
| Felderített tankok | 4369 | 0,29 | 1 | 0,05 | 9 | 0,09 | 46 | 0,09 |
| Okozott sebzés | 996,55 | 1.581,50 | 1.498,60 | 1.552,36 | ||||
| Foglalási pontok | 7577 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 140 | 0,27 |
| Védelmi pontok | 5779 | 0,39 | 0 | 0,00 | 1 | 0,01 | 152 | 0,30 |
| Tapasztalat | 617,87 | 670,85 | 736,29 | 741,80 | ||||
| WN7 | 732,28 | 838,01 | 897,28 | 865,26 | ||||
| WN8 | 965,35 | 1473,30 | 1377,90 | 1419,58 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 14891 | |
| Átlag Tier | 8,15 | |
| Győzelmek | 7250 | 48,69% |
| Vereségek | 7455 | 50,06% |
| Döntetlenek | 186 | 1,25% |
| Túlélt csaták | 5340 | 35,86% |
| Kilőtt tankok | 8326 | 0,56 |
| Megsemmisítési arány | 0,87 | |
| Felderített tankok | 4369 | 0,29 |
| Okozott sebzés | 996,55 | |
| Foglalási pontok | 7577 | 0,51 |
| Védelmi pontok | 5779 | 0,39 |
| Tapasztalat | 617,87 | |
| WN7 | 732,28 | |
| WN8 | 965,35 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 20 | |
| Átlag Tier | 9,15 | |
| Győzelmek | 8 | 40,00% |
| Vereségek | 12 | 60,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 7 | 35,00% |
| Kilőtt tankok | 20 | 1,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,54 | |
| Felderített tankok | 1 | 0,05 |
| Okozott sebzés | 1.581,50 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 670,85 | |
| WN7 | 838,01 | |
| WN8 | 1473,30 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 99 | |
| Átlag Tier | 9,12 | |
| Győzelmek | 53 | 53,54% |
| Vereségek | 46 | 46,46% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 49 | 49,49% |
| Kilőtt tankok | 71 | 0,72 |
| Megsemmisítési arány | 1,42 | |
| Felderített tankok | 9 | 0,09 |
| Okozott sebzés | 1.498,60 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 1 | 0,01 |
| Tapasztalat | 736,29 | |
| WN7 | 897,28 | |
| WN8 | 1377,90 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 514 | |
| Átlag Tier | 9,43 | |
| Győzelmek | 264 | 51,36% |
| Vereségek | 241 | 46,89% |
| Döntetlenek | 9 | 1,75% |
| Túlélt csaták | 230 | 44,75% |
| Kilőtt tankok | 355 | 0,69 |
| Megsemmisítési arány | 1,25 | |
| Felderített tankok | 46 | 0,09 |
| Okozott sebzés | 1.552,36 | |
| Foglalási pontok | 140 | 0,27 |
| Védelmi pontok | 152 | 0,30 |
| Tapasztalat | 741,80 | |
| WN7 | 865,26 | |
| WN8 | 1419,58 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen