| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Type 59 | 8 | 889,20 | 561 | 3289 | 48,53% | 1110,68 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1618,24 | 580 | 3117 | 47,13% | 1351,41 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1165,47 | 742 | 2367 | 49,64% | 1333,86 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 411,96 | 593 | 1866 | 46,14% | 601,71 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1426,65 | 464 | 1359 | 45,77% | 1353,10 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1053,57 | 608 | 1262 | 47,15% | 933,67 | |||||
| E 100 | 10 | 1654,37 | 570 | 1185 | 49,11% | 1252,59 | |||||
| T34 | 8 | 1181,70 | 599 | 1175 | 49,02% | 1428,87 | |||||
| T49 | 9 | 563,29 | 425 | 1095 | 48,40% | 644,40 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1063,53 | 556 | 933 | 48,87% | 1251,78 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1018,60 | 636 | 850 | 61,06% | 2430,40 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1637,44 | 497 | 839 | 46,13% | 2291,89 | |||||
| LT-432 | 8 | 435,66 | 576 | 811 | 47,60% | 605,42 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 1596,78 | 722 | 807 | 47,46% | 941,76 | |||||
| Manticore | 10 | 1004,69 | 753 | 777 | 50,06% | 1114,06 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1080,82 | 557 | 722 | 49,03% | 885,76 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1466,72 | 600 | 605 | 44,79% | 964,98 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1091,84 | 683 | 589 | 47,54% | 1189,54 | |||||
| Cobra | 9 | 1482,62 | 749 | 577 | 50,78% | 1310,53 | |||||
| IS-4 | 10 | 1764,36 | 677 | 553 | 49,19% | 1503,83 | |||||
| Object 430U | 10 | 1544,14 | 715 | 549 | 50,09% | 1160,72 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1457,71 | 598 | 536 | 44,96% | 1031,64 | |||||
| T-44 | 8 | 987,15 | 515 | 513 | 57,31% | 1544,52 | |||||
| T30 | 9 | 1416,04 | 496 | 508 | 48,03% | 1174,73 | |||||
| T-34-85 | 6 | 497,68 | 343 | 502 | 47,81% | 838,96 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 417,48 | 283 | 483 | 50,10% | 943,09 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 496,82 | 474 | 478 | 48,54% | 765,21 | |||||
| T54E1 | 9 | 1282,51 | 478 | 462 | 45,02% | 1123,56 | |||||
| T-10 | 9 | 1555,90 | 520 | 436 | 52,29% | 1812,87 | |||||
| M12 | 7 | 1306,59 | 387 | 423 | 50,59% | 2168,48 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1188,25 | 401 | 423 | 49,41% | 1280,88 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1886,60 | 735 | 405 | 52,84% | 1467,80 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1142,10 | 609 | 404 | 52,48% | 1106,58 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 869,52 | 500 | 395 | 50,38% | 1328,34 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1817,26 | 782 | 393 | 51,40% | 1378,94 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1347,32 | 523 | 390 | 51,28% | 1625,83 | |||||
| M41 | 5 | 872,29 | 317 | 372 | 51,08% | 1602,95 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1236,06 | 578 | 368 | 42,93% | 800,76 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1088,51 | 623 | 368 | 49,73% | 1069,42 | |||||
| IS-3 | 8 | 1372,73 | 552 | 365 | 53,70% | 1972,58 | |||||
| IS-7 | 10 | 1831,16 | 729 | 357 | 49,30% | 1488,22 | |||||
| 121 | 10 | 1441,28 | 497 | 351 | 50,14% | 1088,38 | |||||
| IS | 7 | 694,02 | 370 | 349 | 48,42% | 846,66 | |||||
| T-43 | 7 | 494,53 | 335 | 343 | 51,60% | 675,33 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1160,32 | 457 | 342 | 51,75% | 1521,99 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1380,38 | 772 | 325 | 49,54% | 1217,90 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1018,59 | 717 | 324 | 49,69% | 943,46 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1080,74 | 714 | 314 | 52,87% | 1115,66 | |||||
| T-54 | 9 | 1000,49 | 532 | 303 | 47,19% | 909,74 | |||||
| Object 277 | 10 | 1396,26 | 685 | 302 | 48,68% | 958,48 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 1843,01 | 753 | 301 | 46,51% | 1377,72 | |||||
| Black Rock | 11 | 2066,47 | 837 | 301 | 49,50% | 1333,80 | |||||
| Object 140 | 10 | 1120,80 | 586 | 296 | 41,55% | 697,26 | |||||
| Gryphon | 10 | 1816,90 | 741 | 291 | 46,05% | 1199,73 | |||||
| E 75 | 9 | 1587,33 | 671 | 288 | 50,35% | 1627,96 | |||||
| WZ-132 | 8 | 619,29 | 595 | 285 | 50,18% | 1034,89 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1247,56 | 689 | 268 | 45,52% | 950,18 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1157,57 | 677 | 264 | 50,00% | 1141,63 | |||||
| KR-1 | 11 | 2102,24 | 896 | 264 | 49,24% | 1270,71 | |||||
| T-34 | 5 | 151,92 | 231 | 263 | 52,85% | 260,85 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1592,92 | 644 | 263 | 49,05% | 1060,60 | |||||
| Tiger II | 8 | 1300,80 | 763 | 257 | 57,20% | 1694,60 | |||||
| XM57 | 8 | 1403,21 | 731 | 254 | 48,82% | 1230,27 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 590,14 | 599 | 251 | 45,42% | 480,03 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 626,55 | 580 | 251 | 49,00% | 536,68 | |||||
| T803 | 11 | 1830,16 | 746 | 248 | 38,71% | 983,82 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 505,98 | 589 | 246 | 44,72% | 556,89 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 294,32 | 217 | 236 | 52,97% | 720,57 | |||||
| T110E3 | 10 | 1672,89 | 659 | 226 | 45,58% | 1042,23 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1027,84 | 679 | 226 | 39,38% | 854,86 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 416,43 | 588 | 225 | 64,44% | 2247,15 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 974,96 | 556 | 213 | 51,17% | 969,68 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 1919,45 | 802 | 211 | 46,45% | 1350,31 | |||||
| Conqueror | 9 | 1291,26 | 686 | 205 | 43,41% | 990,73 | |||||
| T110E4 | 10 | 1446,87 | 549 | 202 | 48,02% | 896,28 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1274,69 | 587 | 200 | 40,50% | 770,82 | |||||
| BT-2 | 2 | 103,92 | 169 | 198 | 48,99% | 349,98 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2242,75 | 954 | 195 | 49,74% | 1271,93 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1521,79 | 647 | 194 | 41,75% | 980,28 | |||||
| Obsidian | 8 | 849,03 | 654 | 194 | 45,36% | 863,67 | |||||
| T-44-100 Igrovoy | 8 | 933,98 | 637 | 192 | 45,83% | 964,86 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1146,70 | 677 | 191 | 44,50% | 855,86 | |||||
| Stinger | 10 | 1965,20 | 740 | 189 | 46,56% | 1205,83 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 229,40 | 474 | 184 | 42,93% | 162,13 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 1959,68 | 755 | 181 | 46,96% | 1212,42 | |||||
| FV304 | 6 | 595,92 | 340 | 179 | 58,10% | 1138,44 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2050,61 | 842 | 176 | 54,55% | 1576,21 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 366,15 | 241 | 173 | 45,09% | 477,08 | |||||
| T37 | 6 | 460,76 | 367 | 173 | 46,24% | 1148,48 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1188,53 | 759 | 172 | 52,91% | 1309,08 | |||||
| M7 Priest | 3 | 361,24 | 198 | 170 | 47,65% | 968,86 | |||||
| M37 | 4 | 192,56 | 140 | 170 | 48,24% | 500,95 | |||||
| KV-13 | 7 | 530,93 | 387 | 168 | 57,14% | 814,92 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1992,55 | 787 | 165 | 46,06% | 1279,15 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 562,69 | 391 | 161 | 54,04% | 2726,74 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 583,57 | 433 | 153 | 54,90% | 1294,56 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 1272,23 | 601 | 150 | 57,33% | 2656,70 | |||||
| WZ-131 | 7 | 671,99 | 691 | 149 | 51,01% | 1431,14 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 548,62 | 598 | 145 | 49,66% | 824,61 | |||||
| Object 430 | 9 | 1200,87 | 685 | 142 | 49,30% | 1003,39 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1053,46 | 520 | 140 | 62,86% | 1703,39 | |||||
| T-50 | 5 | 101,76 | 375 | 139 | 58,99% | 249,05 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1419,87 | 884 | 139 | 54,68% | 1560,20 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 82,50 | 213 | 138 | 42,75% | 35,80 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1501,60 | 630 | 138 | 39,86% | 1070,34 | |||||
| CS-63 | 10 | 1639,32 | 750 | 136 | 48,53% | 1257,18 | |||||
| Object 263 | 9 | 1232,61 | 552 | 136 | 47,79% | 919,97 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 990,90 | 722 | 135 | 54,07% | 1017,32 | |||||
| Projet Louis | 9 | 830,05 | 683 | 134 | 46,27% | 949,18 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 245,51 | 300 | 133 | 36,84% | 152,56 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1718,47 | 678 | 129 | 39,53% | 1075,88 | |||||
| BT-7 | 4 | 174,01 | 268 | 127 | 51,18% | 503,85 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1749,19 | 726 | 126 | 50,79% | 1305,07 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1089,29 | 593 | 122 | 46,72% | 774,29 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 1202,20 | 543 | 121 | 46,28% | 1815,05 | |||||
| Tiger I | 7 | 1010,18 | 664 | 119 | 43,70% | 1392,54 | |||||
| MS-1 | 1 | 137,10 | 223 | 119 | 56,30% | 698,07 | |||||
| 59-16 | 6 | 457,57 | 628 | 119 | 57,14% | 1510,93 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 946,38 | 696 | 117 | 49,57% | 919,07 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1209,65 | 726 | 116 | 52,59% | 1170,01 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 663,07 | 534 | 115 | 48,70% | 871,70 | |||||
| STB-1 | 10 | 1323,65 | 655 | 113 | 51,33% | 975,88 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 832,58 | 566 | 112 | 42,86% | 962,57 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 983,36 | 602 | 111 | 47,75% | 923,52 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1297,25 | 679 | 111 | 51,35% | 1028,78 | |||||
| Emil I | 8 | 1093,83 | 686 | 110 | 52,73% | 1144,60 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1040,59 | 705 | 110 | 50,91% | 1065,54 | |||||
| Felice | 9 | 1229,27 | 691 | 109 | 49,54% | 1101,15 | |||||
| Hummel | 6 | 1160,92 | 565 | 106 | 54,72% | 2186,19 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1198,06 | 720 | 106 | 50,00% | 1427,54 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 414,10 | 600 | 102 | 59,80% | 588,88 | |||||
| Marder II | 3 | 242,77 | 216 | 102 | 53,92% | 724,89 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1295,15 | 722 | 102 | 51,96% | 1387,81 | |||||
| Type 63 | 8 | 1157,91 | 790 | 102 | 54,90% | 1200,13 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 666,50 | 561 | 100 | 44,00% | 595,99 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 752,92 | 572 | 99 | 40,40% | 606,09 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 957,38 | 593 | 98 | 50,00% | 923,09 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1854,90 | 865 | 97 | 55,67% | 1346,17 | |||||
| Type T-34 | 5 | 687,59 | 577 | 96 | 55,21% | 2356,84 | |||||
| Gorilla | 11 | 2229,77 | 824 | 95 | 49,47% | 1454,69 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 1464,54 | 621 | 94 | 54,26% | 2051,50 | |||||
| SU-101 | 8 | 1004,66 | 610 | 94 | 50,00% | 1073,67 | |||||
| T28 | 8 | 971,43 | 594 | 93 | 50,54% | 950,07 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1167,00 | 673 | 92 | 51,09% | 944,69 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 293,27 | 320 | 89 | 49,44% | 662,84 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 1347,99 | 709 | 89 | 50,56% | 1060,82 | |||||
| T67 | 5 | 682,97 | 496 | 88 | 61,36% | 1855,73 | |||||
| Object 705A | 10 | 1825,84 | 705 | 88 | 37,50% | 1203,80 | |||||
| MT-25 | 6 | 276,14 | 490 | 86 | 43,02% | 601,38 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1052,92 | 648 | 86 | 50,00% | 877,16 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 691,51 | 542 | 83 | 40,96% | 354,83 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1355,76 | 683 | 83 | 57,83% | 944,16 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1262,21 | 616 | 81 | 38,27% | 724,24 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1912,81 | 799 | 80 | 47,50% | 1213,86 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 619,48 | 644 | 80 | 51,25% | 773,52 | |||||
| A-20 | 5 | 67,32 | 180 | 78 | 48,72% | 97,84 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 94,67 | 165 | 78 | 57,69% | 366,63 | |||||
| Maus | 10 | 1850,53 | 823 | 78 | 55,13% | 1367,63 | |||||
| P.43 | 5 | 127,81 | 244 | 77 | 45,45% | 104,49 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1624,89 | 692 | 76 | 48,68% | 907,89 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1275,60 | 633 | 75 | 40,00% | 683,99 | |||||
| Object 432U | 11 | 1695,32 | 768 | 75 | 48,00% | 1129,08 | |||||
| LHMTV | 8 | 635,04 | 577 | 74 | 45,95% | 918,27 | |||||
| T 55A | 9 | 1257,31 | 673 | 74 | 47,30% | 1053,41 | |||||
| K-2 | 8 | 1149,45 | 804 | 73 | 52,05% | 1307,23 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 488,37 | 610 | 71 | 46,48% | 449,76 | |||||
| White Dragon | 8 | 885,82 | 621 | 71 | 46,48% | 927,39 | |||||
| 14TP | 4 | 95,66 | 203 | 70 | 40,00% | 78,62 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 933,57 | 727 | 70 | 41,43% | 751,89 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1222,71 | 687 | 69 | 47,83% | 948,83 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 829,90 | 582 | 68 | 44,12% | 861,42 | |||||
| T25/2 | 7 | 828,65 | 507 | 68 | 54,41% | 1132,07 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1896,68 | 824 | 68 | 39,71% | 1767,04 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1817,87 | 785 | 68 | 47,06% | 1381,54 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 953,25 | 670 | 67 | 56,72% | 1084,38 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1089,78 | 569 | 67 | 46,27% | 956,59 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 46,08 | 212 | 65 | 46,15% | 76,47 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1043,78 | 713 | 65 | 50,77% | 1003,40 | |||||
| P.43 bis | 6 | 424,52 | 386 | 64 | 40,63% | 546,48 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 904,19 | 709 | 64 | 60,94% | 1281,80 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1858,17 | 878 | 64 | 57,81% | 1198,50 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1285,63 | 646 | 63 | 41,27% | 776,31 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1415,22 | 760 | 63 | 57,14% | 1495,85 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1517,24 | 760 | 63 | 52,38% | 1295,60 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1579,90 | 727 | 63 | 52,38% | 1264,08 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1149,22 | 753 | 63 | 49,21% | 1077,44 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1667,68 | 683 | 62 | 40,32% | 940,49 | |||||
| TS-54 | 8 | 1155,21 | 817 | 62 | 50,00% | 1176,49 | |||||
| Strv 74 | 6 | 632,75 | 475 | 61 | 47,54% | 1009,38 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 801,39 | 650 | 61 | 57,38% | 1556,22 | |||||
| Lago | 4 | 84,95 | 203 | 59 | 49,15% | 93,36 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1300,98 | 615 | 59 | 37,29% | 863,66 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1086,53 | 603 | 59 | 44,07% | 739,53 | |||||
| Rambo | 9 | 1297,41 | 761 | 59 | 52,54% | 1009,65 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 381,10 | 423 | 58 | 48,28% | 1275,81 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 957,45 | 595 | 58 | 51,72% | 1466,50 | |||||
| M-III-Y | 8 | 949,22 | 641 | 58 | 43,10% | 882,10 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1355,70 | 584 | 57 | 49,12% | 860,21 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1225,00 | 733 | 57 | 43,86% | 1329,23 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1605,74 | 875 | 57 | 52,63% | 1545,17 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 1481,96 | 701 | 56 | 42,86% | 894,09 | |||||
| T110E5 | 10 | 1827,46 | 845 | 56 | 57,14% | 1403,36 | |||||
| Bishop | 5 | 580,02 | 398 | 56 | 64,29% | 1501,37 | |||||
| M-II-Y | 7 | 857,64 | 680 | 56 | 48,21% | 1024,39 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1484,58 | 707 | 55 | 47,27% | 1017,45 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1973,18 | 895 | 55 | 47,27% | 1802,23 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 764,22 | 557 | 54 | 40,74% | 759,28 | |||||
| Char Murat | 9 | 1456,96 | 776 | 54 | 53,70% | 1263,41 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 381,89 | 508 | 54 | 44,44% | 691,80 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 136,72 | 217 | 53 | 39,62% | 80,38 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 715,66 | 340 | 53 | 49,06% | 1018,09 | |||||
| HWK 30 | 8 | 757,42 | 672 | 53 | 45,28% | 1244,42 | |||||
| AT-1 | 2 | 299,73 | 363 | 52 | 53,85% | 1538,06 | |||||
| P26/40 | 4 | 75,53 | 189 | 51 | 52,94% | 127,16 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1563,57 | 625 | 51 | 37,25% | 929,17 | |||||
| Toro | 9 | 1652,67 | 849 | 51 | 50,98% | 1520,69 | |||||
| Leo | 7 | 828,18 | 679 | 50 | 58,00% | 1340,24 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1044,62 | 621 | 50 | 42,00% | 766,49 | |||||
| M103 | 9 | 1563,04 | 768 | 49 | 42,86% | 1402,06 | |||||
| T26E5 | 8 | 672,12 | 592 | 49 | 40,82% | 562,46 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1403,31 | 892 | 48 | 60,42% | 1719,43 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1472,65 | 760 | 48 | 56,25% | 997,85 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1186,83 | 575 | 46 | 34,78% | 796,16 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 905,43 | 619 | 46 | 45,65% | 618,03 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1248,37 | 649 | 46 | 47,83% | 1348,77 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1234,67 | 681 | 46 | 43,48% | 1382,99 | |||||
| Predatore | 9 | 1463,80 | 790 | 46 | 52,17% | 1147,87 | |||||
| Type 62 | 7 | 513,53 | 643 | 45 | 53,33% | 955,66 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2044,20 | 780 | 45 | 44,44% | 1190,18 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 615,75 | 476 | 44 | 70,45% | 1774,98 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 1645,14 | 847 | 43 | 58,14% | 1545,65 | |||||
| Grille | 5 | 713,31 | 477 | 42 | 61,90% | 2053,35 | |||||
| M6 | 6 | 803,56 | 640 | 41 | 51,22% | 1350,47 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 322,27 | 490 | 41 | 58,54% | 863,20 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 674,78 | 582 | 41 | 46,34% | 549,84 | |||||
| Matilda | 4 | 481,03 | 451 | 40 | 60,00% | 1438,14 | |||||
| AMX 40 | 4 | 193,05 | 251 | 40 | 37,50% | 529,47 | |||||
| Windhund | 8 | 1035,92 | 527 | 39 | 35,90% | 921,21 | |||||
| P.43 ter | 7 | 699,24 | 572 | 38 | 47,37% | 1065,68 | |||||
| Churchill I | 5 | 597,22 | 547 | 37 | 51,35% | 1321,71 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 1287,30 | 687 | 37 | 51,35% | 1214,17 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 224,53 | 397 | 36 | 50,00% | 1239,75 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 693,06 | 556 | 35 | 48,57% | 1057,06 | |||||
| M8A1 | 4 | 527,09 | 374 | 35 | 77,14% | 1899,08 | |||||
| Strv S1 | 8 | 607,14 | 370 | 35 | 28,57% | 305,94 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 513,83 | 660 | 35 | 60,00% | 1593,15 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 605,03 | 504 | 34 | 38,24% | 688,84 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 998,65 | 698 | 34 | 64,71% | 1559,90 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 560,03 | 557 | 34 | 50,00% | 1487,80 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1067,94 | 740 | 33 | 45,45% | 1044,03 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1212,27 | 883 | 33 | 63,64% | 1508,81 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 588,16 | 552 | 31 | 58,06% | 1036,84 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1249,65 | 584 | 31 | 29,03% | 632,77 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1248,68 | 803 | 31 | 51,61% | 1590,95 | |||||
| Cromwell | 6 | 617,60 | 532 | 30 | 50,00% | 1094,37 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 966,47 | 459 | 30 | 26,67% | 363,21 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 248,57 | 432 | 30 | 50,00% | 775,82 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1209,43 | 581 | 30 | 36,67% | 907,97 | |||||
| Leox | 9 | 1618,57 | 789 | 30 | 56,67% | 1424,59 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1752,97 | 770 | 29 | 51,72% | 1181,22 | |||||
| Comet | 7 | 803,72 | 669 | 29 | 44,83% | 1295,31 | |||||
| Tetrarch | 2 | 144,76 | 175 | 29 | 41,38% | 537,24 | |||||
| Emil II | 9 | 938,04 | 663 | 28 | 46,43% | 636,33 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1053,25 | 766 | 28 | 50,00% | 1547,34 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 987,04 | 699 | 28 | 50,00% | 1414,47 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1520,93 | 614 | 28 | 35,71% | 819,51 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 687,15 | 605 | 27 | 48,15% | 1254,22 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1036,89 | 680 | 27 | 55,56% | 1141,23 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 844,04 | 558 | 27 | 44,44% | 490,80 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 1934,67 | 844 | 27 | 40,74% | 1059,69 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 123,70 | 229 | 27 | 51,85% | 584,27 | |||||
| T28 Concept | 7 | 511,19 | 338 | 27 | 37,04% | 427,99 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1066,77 | 656 | 26 | 38,46% | 697,76 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1480,08 | 644 | 26 | 50,00% | 860,76 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 639,31 | 666 | 26 | 69,23% | 1103,96 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1426,54 | 762 | 26 | 53,85% | 1206,92 | |||||
| StuG IV | 5 | 272,12 | 237 | 26 | 46,15% | 493,90 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 180,80 | 238 | 25 | 68,00% | 789,26 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 426,36 | 376 | 25 | 56,00% | 1915,31 | |||||
| FV3805 | 9 | 1267,35 | 695 | 23 | 56,52% | 1321,29 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 689,70 | 509 | 23 | 39,13% | 525,72 | |||||
| T1 HMC | 2 | 130,41 | 121 | 22 | 50,00% | 647,70 | |||||
| ARL 44 | 6 | 680,38 | 499 | 21 | 42,86% | 1026,90 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 527,76 | 433 | 21 | 38,10% | 666,05 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1083,71 | 719 | 21 | 57,14% | 1642,30 | |||||
| T-832 | 8 | 956,95 | 670 | 21 | 42,86% | 663,80 | |||||
| FV4202 | 8 | 956,95 | 780 | 21 | 57,14% | 1311,88 | |||||
| T92 | 8 | 357,00 | 611 | 21 | 61,90% | 594,63 | |||||
| Nergal | 8 | 669,81 | 458 | 21 | 23,81% | 366,22 | |||||
| Fantôme | 9 | 1652,05 | 863 | 21 | 61,90% | 1704,57 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 217,00 | 468 | 20 | 65,00% | 1151,44 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 267,21 | 363 | 19 | 52,63% | 702,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1605,16 | 986 | 19 | 57,89% | 1397,01 | |||||
| TBT | 9 | 1682,89 | 732 | 19 | 42,11% | 1092,23 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 1855,05 | 634 | 19 | 36,84% | 1039,72 | |||||
| M15/42 | 3 | 147,33 | 227 | 18 | 44,44% | 212,98 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1070,39 | 761 | 18 | 61,11% | 950,26 | |||||
| AMX 38 | 3 | 115,89 | 213 | 18 | 50,00% | 218,41 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 329,41 | 412 | 17 | 64,71% | 861,87 | |||||
| Valentine | 3 | 428,94 | 502 | 17 | 52,94% | 2096,44 | |||||
| Löwe | 8 | 1026,00 | 561 | 17 | 52,94% | 1073,27 | |||||
| SU-85 | 5 | 515,81 | 351 | 16 | 37,50% | 1006,66 | |||||
| SU-100 | 6 | 712,56 | 558 | 16 | 50,00% | 1186,31 | |||||
| Achilles | 6 | 703,50 | 525 | 16 | 56,25% | 1240,62 | |||||
| TT-130M | 9 | 1283,63 | 633 | 16 | 31,25% | 1044,73 | |||||
| Crusader | 6 | 466,93 | 525 | 15 | 66,67% | 1577,46 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 417,60 | 441 | 15 | 53,33% | 572,06 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 796,00 | 531 | 15 | 46,67% | 602,07 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 223,71 | 223 | 14 | 42,86% | 790,29 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1061,79 | 761 | 14 | 57,14% | 1522,65 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 550,23 | 551 | 13 | 46,15% | 2461,56 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 588,54 | 623 | 13 | 61,54% | 575,78 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 922,62 | 674 | 13 | 46,15% | 667,58 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1268,46 | 746 | 13 | 46,15% | 1239,04 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 297,31 | 430 | 13 | 76,92% | 1243,62 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 730,92 | 638 | 12 | 41,67% | 1321,83 | |||||
| Object 265T | 9 | 1214,58 | 583 | 12 | 33,33% | 806,40 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 222,64 | 225 | 11 | 54,55% | 1513,20 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 707,45 | 647 | 11 | 54,55% | 1230,64 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 175,50 | 304 | 10 | 60,00% | 870,05 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1512,50 | 735 | 10 | 50,00% | 1284,84 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 252,80 | 287 | 10 | 50,00% | 434,62 | |||||
| Churchill VII | 6 | 585,22 | 558 | 9 | 55,56% | 890,47 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 221,13 | 381 | 8 | 62,50% | 341,50 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 299,86 | 374 | 7 | 42,86% | 1461,79 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1006,57 | 843 | 7 | 71,43% | 1436,52 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1137,57 | 493 | 7 | 28,57% | 1023,82 | |||||
| ERAC 105 Proto | 9 | 286,86 | 287 | 7 | 14,29% | 89,54 | |||||
| T-50-2 | 6 | 294,29 | 308 | 7 | 28,57% | 551,28 | |||||
| T1E6 | 2 | 84,29 | 384 | 7 | 57,14% | 305,44 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 809,14 | 741 | 7 | 57,14% | 1343,36 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 80,67 | 158 | 6 | 66,67% | 340,89 | |||||
| SU-18 | 2 | 91,50 | 63 | 6 | 50,00% | 382,57 | |||||
| T-116 | 3 | 368,00 | 564 | 6 | 66,67% | 1811,24 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 119,60 | 308 | 5 | 100,00% | 623,09 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 566,20 | 339 | 5 | 20,00% | 387,62 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1367,60 | 666 | 5 | 40,00% | 1122,01 | |||||
| LTP | 3 | 351,60 | 510 | 5 | 60,00% | 1866,23 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 465,80 | 572 | 5 | 60,00% | 1127,48 | |||||
| T-46 | 3 | 117,00 | 115 | 4 | 50,00% | 323,65 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 154,75 | 370 | 4 | 75,00% | 766,95 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 718,75 | 702 | 4 | 75,00% | 1259,05 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1332,00 | 472 | 4 | 25,00% | 1044,80 | |||||
| Object 283 | 9 | 530,50 | 517 | 4 | 50,00% | 340,59 | |||||
| E 77 | 9 | 2054,50 | 813 | 4 | 50,00% | 1789,57 | |||||
| MKA | 2 | 219,75 | 266 | 4 | 0,00% | 616,04 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 555,25 | 729 | 4 | 100,00% | 1758,85 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 33,50 | 149 | 4 | 50,00% | 88,26 | |||||
| Brennos | 8 | 996,00 | 484 | 4 | 25,00% | 880,04 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 151,33 | 372 | 3 | 66,67% | 970,07 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 187,33 | 285 | 3 | 33,33% | 604,11 | |||||
| BZ-166 | 8 | 2306,67 | 1276 | 3 | 100,00% | 2320,60 | |||||
| T-29 | 3 | 508,67 | 346 | 3 | 0,00% | 1957,87 | |||||
| Sexton I | 3 | 192,33 | 314 | 3 | 66,67% | 664,79 | |||||
| Char de transition | 6 | 415,67 | 329 | 3 | 33,33% | 358,68 | |||||
| FCM 2C | 3 | 663,67 | 570 | 3 | 33,33% | 2233,70 | |||||
| IMT | 8 | 781,00 | 553 | 3 | 33,33% | 614,11 | |||||
| Terrifiant | 9 | 1459,00 | 527 | 3 | 0,00% | 854,47 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 0,00 | 108 | 2 | 50,00% | 78,28 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 180,50 | 179 | 2 | 50,00% | 725,40 | |||||
| 4TP | 1 | 74,00 | 148 | 2 | 50,00% | 177,95 | |||||
| TS-60 | 9 | 991,00 | 838 | 2 | 100,00% | 818,35 | |||||
| AMR 35 | 2 | 264,00 | 328 | 2 | 50,00% | 1044,15 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 85,00 | 248 | 2 | 100,00% | 407,60 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 318,50 | 385 | 2 | 50,00% | 318,89 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 877,00 | 811 | 2 | 100,00% | 1185,06 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 122,00 | 120 | 2 | 0,00% | 325,35 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 73,00 | 48 | 1 | 0,00% | 105,10 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 83 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 666,00 | 1196 | 1 | 100,00% | 3227,84 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 127,00 | 316 | 1 | 100,00% | 455,00 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 794,00 | 936 | 1 | 100,00% | 5436,56 | |||||
| AT 2 | 5 | 73,00 | 332 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| M46 Patton | 9 | 798,00 | 285 | 1 | 0,00% | 394,49 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 604,00 | 848 | 1 | 100,00% | 2435,58 | |||||
| Black Prince II | 7 | 941,00 | 302 | 1 | 0,00% | 863,53 | |||||
| Excalibur | 6 | 717,00 | 582 | 1 | 100,00% | 1145,84 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 440,00 | 635 | 1 | 100,00% | 1307,74 | |||||
| A7E3 | 3 | 0,00 | 285 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1093,00 | 407 | 1 | 0,00% | 1334,00 |
Dimedralll
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 60531 | 0 | 118 | 824 | ||||
| Átlag Tier | 8,37 | 0,00 | 9,50 | 9,45 | ||||
| Győzelmek | 29617 | 48,93% | 0 | 0,00% | 58 | 49,15% | 382 | 46,36% |
| Vereségek | 30090 | 49,71% | 0 | 0,00% | 59 | 50,00% | 432 | 52,43% |
| Döntetlenek | 824 | 1,36% | 0 | 0,00% | 1 | 0,85% | 10 | 1,21% |
| Túlélt csaták | 11882 | 19,63% | 0 | 0,00% | 19 | 16,10% | 139 | 16,87% |
| Kilőtt tankok | 43190 | 0,71 | 0 | 0,00 | 105 | 0,89 | 521 | 0,63 |
| Megsemmisítési arány | 0,89 | 0,00 | 1,06 | 0,76 | ||||
| Felderített tankok | 84910 | 1,40 | 0 | 0,00 | 115 | 0,97 | 1715 | 2,08 |
| Okozott sebzés | 1.116,62 | 0,00 | 1.630,36 | 1.353,77 | ||||
| Foglalási pontok | 56700 | 0,94 | 0 | 0,00 | 4 | 0,03 | 265 | 0,32 |
| Védelmi pontok | 24102 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 101 | 0,12 |
| Tapasztalat | 587,14 | 0,00 | 790,02 | 744,62 | ||||
| WN7 | 972,10 | 0,00 | 1018,45 | 931,56 | ||||
| WN8 | 1164,07 | 0,00 | 1353,17 | 1238,13 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 60531 | |
| Átlag Tier | 8,37 | |
| Győzelmek | 29617 | 48,93% |
| Vereségek | 30090 | 49,71% |
| Döntetlenek | 824 | 1,36% |
| Túlélt csaták | 11882 | 19,63% |
| Kilőtt tankok | 43190 | 0,71 |
| Megsemmisítési arány | 0,89 | |
| Felderített tankok | 84910 | 1,40 |
| Okozott sebzés | 1.116,62 | |
| Foglalási pontok | 56700 | 0,94 |
| Védelmi pontok | 24102 | 0,40 |
| Tapasztalat | 587,14 | |
| WN7 | 972,10 | |
| WN8 | 1164,07 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 118 | |
| Átlag Tier | 9,50 | |
| Győzelmek | 58 | 49,15% |
| Vereségek | 59 | 50,00% |
| Döntetlenek | 1 | 0,85% |
| Túlélt csaták | 19 | 16,10% |
| Kilőtt tankok | 105 | 0,89 |
| Megsemmisítési arány | 1,06 | |
| Felderített tankok | 115 | 0,97 |
| Okozott sebzés | 1.630,36 | |
| Foglalási pontok | 4 | 0,03 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 790,02 | |
| WN7 | 1018,45 | |
| WN8 | 1353,17 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 824 | |
| Átlag Tier | 9,45 | |
| Győzelmek | 382 | 46,36% |
| Vereségek | 432 | 52,43% |
| Döntetlenek | 10 | 1,21% |
| Túlélt csaták | 139 | 16,87% |
| Kilőtt tankok | 521 | 0,63 |
| Megsemmisítési arány | 0,76 | |
| Felderített tankok | 1715 | 2,08 |
| Okozott sebzés | 1.353,77 | |
| Foglalási pontok | 265 | 0,32 |
| Védelmi pontok | 101 | 0,12 |
| Tapasztalat | 744,62 | |
| WN7 | 931,56 | |
| WN8 | 1238,13 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 266 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 112 | 42,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 144 | 54,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 10 | 3,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 92 | 34,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 155 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 277 | 1,04 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.535,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 228 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 535 | 2,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 704,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 266 | |
| Győzelmek | 112 | 42,11% |
| Vereségek | 144 | 54,14% |
| Döntetlenek | 10 | 3,76% |
| Túlélt csaták | 92 | 34,59% |
| Kilőtt tankok | 155 | 0,58 |
| Megsemmisítési arány | 0,89 | |
| Felderített tankok | 277 | 1,04 |
| Okozott sebzés | 1.535,14 | |
| Foglalási pontok | 228 | 0,86 |
| Védelmi pontok | 535 | 2,01 |
| Tapasztalat | 704,11 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 3.370,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 321,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 2 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 2 | 100,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 0,50 |
| Megsemmisítési arány | 0,50 | |
| Felderített tankok | 1 | 0,50 |
| Okozott sebzés | 3.370,50 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 321,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 3 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 4 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 439,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 84 | 28,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 103,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 3 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 3 | 100,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1 | 0,33 |
| Megsemmisítési arány | 0,33 | |
| Felderített tankok | 4 | 1,33 |
| Okozott sebzés | 439,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 84 | 28,00 |
| Tapasztalat | 103,33 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 3837 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 1956 | 50,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 1735 | 45,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 146 | 3,81% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1294 | 33,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 2353 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 4512 | 1,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.080,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 6327 | 1,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 8043 | 2,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 678,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 3837 | |
| Győzelmek | 1956 | 50,98% |
| Vereségek | 1735 | 45,22% |
| Döntetlenek | 146 | 3,81% |
| Túlélt csaták | 1294 | 33,72% |
| Kilőtt tankok | 2353 | 0,61 |
| Megsemmisítési arány | 0,93 | |
| Felderített tankok | 4512 | 1,18 |
| Okozott sebzés | 1.080,90 | |
| Foglalási pontok | 6327 | 1,65 |
| Védelmi pontok | 8043 | 2,10 |
| Tapasztalat | 678,93 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 547 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 265 | 48,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 271 | 49,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 11 | 2,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 138 | 25,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 278 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 538 | 0,98 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.317,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 239 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 743 | 1,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 664,23 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 547 | |
| Győzelmek | 265 | 48,45% |
| Vereségek | 271 | 49,54% |
| Döntetlenek | 11 | 2,01% |
| Túlélt csaták | 138 | 25,23% |
| Kilőtt tankok | 278 | 0,51 |
| Megsemmisítési arány | 0,68 | |
| Felderített tankok | 538 | 0,98 |
| Okozott sebzés | 1.317,58 | |
| Foglalási pontok | 239 | 0,44 |
| Védelmi pontok | 743 | 1,36 |
| Tapasztalat | 664,23 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen