| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1853,97 | 963 | 1445 | 56,61% | 2534,47 | |||||
| AMBT | 8 | 2108,37 | 1016 | 1296 | 59,18% | 2894,81 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2454,42 | 847 | 1092 | 53,85% | 2254,51 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2087,09 | 1024 | 979 | 57,61% | 2434,13 | |||||
| T95E6 | 10 | 2390,17 | 866 | 966 | 53,11% | 2058,13 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2325,99 | 852 | 940 | 55,64% | 2023,56 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 2271,26 | 944 | 929 | 57,80% | 2678,17 | |||||
| Object 907 | 10 | 2278,11 | 900 | 901 | 56,60% | 1950,57 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1982,57 | 999 | 864 | 58,68% | 2845,52 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 2112,89 | 891 | 852 | 53,52% | 2117,76 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 2552,63 | 912 | 771 | 58,37% | 1897,31 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1814,41 | 907 | 764 | 53,14% | 2654,12 | |||||
| ST-62 Version 2 | 10 | 2310,21 | 860 | 745 | 53,29% | 1877,61 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 2552,94 | 928 | 700 | 57,29% | 1964,35 | |||||
| Type 59 | 8 | 1796,02 | 977 | 684 | 53,65% | 2680,56 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 2157,30 | 971 | 667 | 56,97% | 2099,65 | |||||
| T-22 medium | 10 | 2189,05 | 855 | 646 | 50,93% | 2014,58 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1848,77 | 960 | 624 | 57,69% | 2602,15 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1839,82 | 1041 | 577 | 59,97% | 2367,10 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2334,50 | 843 | 575 | 52,17% | 2133,92 | |||||
| Lansen C | 8 | 1784,80 | 955 | 575 | 55,30% | 2549,47 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1994,15 | 948 | 560 | 58,57% | 2169,29 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1634,20 | 780 | 551 | 51,18% | 1649,77 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 2031,33 | 1023 | 527 | 57,31% | 2718,09 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1733,65 | 982 | 523 | 59,08% | 2428,46 | |||||
| Object 260 | 10 | 2303,64 | 874 | 518 | 52,32% | 1869,16 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2305,70 | 893 | 516 | 51,74% | 2489,44 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1668,66 | 903 | 497 | 54,53% | 2075,68 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2112,00 | 772 | 495 | 47,07% | 1775,50 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2524,79 | 825 | 478 | 52,93% | 2150,07 | |||||
| Object 780 | 10 | 2573,36 | 882 | 475 | 52,42% | 2094,38 | |||||
| STB-1 | 10 | 2179,61 | 816 | 460 | 52,17% | 1903,77 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1827,26 | 1015 | 453 | 57,84% | 2662,62 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 867,29 | 806 | 449 | 54,12% | 1876,50 | |||||
| Object 261 | 10 | 1426,21 | 699 | 440 | 50,91% | 1168,24 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1761,08 | 981 | 440 | 61,36% | 2275,82 | |||||
| Object 430U | 10 | 2173,88 | 817 | 430 | 51,16% | 1930,13 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 2165,35 | 730 | 421 | 45,13% | 1725,33 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2208,35 | 877 | 418 | 53,83% | 1726,62 | |||||
| Object 279 early | 10 | 2577,81 | 986 | 416 | 57,93% | 1989,41 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2143,92 | 783 | 412 | 48,79% | 1868,01 | |||||
| DZT-159 | 9 | 2063,30 | 884 | 407 | 51,35% | 2073,37 | |||||
| Object 274a | 8 | 1769,64 | 995 | 383 | 59,01% | 2573,23 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2249,43 | 814 | 379 | 52,77% | 1984,91 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1522,97 | 771 | 378 | 47,88% | 1917,83 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1590,15 | 958 | 378 | 58,47% | 1924,42 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 2293,71 | 923 | 373 | 54,69% | 2179,38 | |||||
| T-54 | 9 | 1994,00 | 932 | 369 | 56,64% | 2509,72 | |||||
| Lion | 10 | 2369,65 | 811 | 359 | 52,65% | 2125,58 | |||||
| Rambo | 9 | 1802,94 | 864 | 358 | 51,68% | 1863,86 | |||||
| Object 752 | 9 | 2109,76 | 973 | 344 | 58,72% | 1916,50 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2733,47 | 906 | 344 | 48,55% | 2120,32 | |||||
| IS-7 | 10 | 2268,58 | 898 | 340 | 53,82% | 2074,15 | |||||
| IS-3-II | 9 | 2131,01 | 952 | 337 | 54,30% | 2340,82 | |||||
| Strv K | 9 | 2042,17 | 954 | 334 | 55,09% | 2334,34 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1596,40 | 851 | 322 | 54,97% | 2400,80 | |||||
| K-91 | 10 | 2185,63 | 819 | 320 | 55,00% | 1956,80 | |||||
| Somua SM | 8 | 1814,49 | 976 | 319 | 53,61% | 2357,53 | |||||
| CS-63 | 10 | 2323,63 | 842 | 318 | 53,46% | 2088,38 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1153,50 | 701 | 316 | 45,89% | 1375,69 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1772,87 | 927 | 316 | 54,75% | 2629,28 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1837,93 | 843 | 304 | 52,63% | 2122,65 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1837,51 | 950 | 304 | 52,96% | 2058,45 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2660,39 | 909 | 302 | 54,30% | 2229,45 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1674,64 | 909 | 288 | 54,86% | 2081,36 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2610,17 | 941 | 285 | 59,65% | 2205,31 | |||||
| Concept 1B | 9 | 2209,04 | 1043 | 285 | 63,16% | 2104,65 | |||||
| T-832 | 8 | 1872,97 | 1013 | 280 | 57,50% | 2341,89 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 1544,09 | 813 | 273 | 48,72% | 1702,58 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1486,59 | 882 | 273 | 49,45% | 2276,11 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1676,24 | 947 | 255 | 58,04% | 2527,27 | |||||
| 122 TM | 8 | 1795,34 | 929 | 255 | 59,61% | 2315,36 | |||||
| T110E5 | 10 | 2140,48 | 869 | 245 | 53,06% | 1812,13 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1629,72 | 960 | 245 | 64,08% | 2321,73 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2523,65 | 917 | 238 | 55,88% | 2193,85 | |||||
| 116-F3 | 10 | 2512,48 | 883 | 238 | 55,46% | 2162,21 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 2754,83 | 887 | 227 | 51,54% | 1887,37 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2503,03 | 840 | 226 | 50,44% | 2117,89 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 1327,30 | 899 | 226 | 59,29% | 2689,82 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2133,68 | 798 | 222 | 53,15% | 1796,66 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2301,95 | 820 | 220 | 48,18% | 1921,44 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1997,67 | 1099 | 220 | 62,73% | 2442,83 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2225,11 | 974 | 220 | 59,09% | 2483,26 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2233,24 | 861 | 217 | 48,85% | 1840,29 | |||||
| STG | 8 | 1647,28 | 853 | 216 | 53,24% | 2349,85 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2428,21 | 825 | 214 | 50,93% | 2088,02 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 2250,24 | 902 | 213 | 57,28% | 2033,62 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1802,17 | 904 | 212 | 58,49% | 2318,49 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1748,92 | 844 | 212 | 56,13% | 2072,77 | |||||
| Char Murat | 9 | 1865,02 | 810 | 210 | 52,86% | 1791,56 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 2074,21 | 937 | 204 | 59,80% | 2462,91 | |||||
| Manticore | 10 | 1144,26 | 768 | 203 | 49,75% | 1358,51 | |||||
| Object 140 | 10 | 2082,76 | 901 | 199 | 62,31% | 2071,19 | |||||
| 121B | 10 | 2425,40 | 878 | 198 | 57,07% | 2159,68 | |||||
| Object 277 | 10 | 2068,63 | 810 | 197 | 52,28% | 1791,51 | |||||
| Gryphon | 10 | 2538,73 | 962 | 196 | 62,76% | 2140,28 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2201,22 | 907 | 195 | 55,90% | 2579,85 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 2069,28 | 916 | 192 | 61,46% | 2348,48 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 2366,71 | 921 | 191 | 59,69% | 1847,08 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1972,36 | 985 | 191 | 56,02% | 2282,88 | |||||
| Object 252U | 8 | 1713,92 | 906 | 186 | 50,54% | 2177,64 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 1956,63 | 806 | 185 | 51,35% | 1585,43 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1696,73 | 876 | 184 | 51,09% | 2297,74 | |||||
| Object 430 | 9 | 2222,46 | 1006 | 183 | 59,02% | 2746,83 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1899,27 | 830 | 182 | 53,85% | 2048,27 | |||||
| Conqueror | 9 | 2181,71 | 874 | 181 | 50,83% | 2172,89 | |||||
| Object 257 | 9 | 1977,21 | 912 | 179 | 56,98% | 2145,51 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 2697,19 | 923 | 177 | 45,20% | 1825,87 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1068,67 | 648 | 174 | 47,70% | 776,79 | |||||
| T 54D | 9 | 1921,35 | 852 | 174 | 46,55% | 2077,54 | |||||
| LTTB | 8 | 1163,00 | 780 | 171 | 46,78% | 2375,77 | |||||
| M46 Patton | 9 | 2107,52 | 887 | 170 | 52,94% | 2370,93 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2325,05 | 787 | 165 | 45,45% | 1965,06 | |||||
| IS-4 | 10 | 2340,42 | 913 | 157 | 57,96% | 1979,29 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1414,35 | 811 | 157 | 59,24% | 2692,74 | |||||
| T 55A | 9 | 1939,66 | 902 | 157 | 56,69% | 2185,47 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1894,02 | 865 | 155 | 52,26% | 1943,00 | |||||
| IS-3 | 8 | 1435,98 | 852 | 152 | 55,92% | 1875,84 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 2483,93 | 786 | 152 | 53,29% | 1735,28 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1425,04 | 822 | 151 | 50,33% | 1787,09 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 1023,30 | 791 | 149 | 51,68% | 2189,80 | |||||
| Object 452K | 10 | 2196,15 | 787 | 149 | 44,97% | 1778,56 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1509,78 | 799 | 147 | 52,38% | 2767,71 | |||||
| TL-1 LPC | 8 | 1620,00 | 857 | 147 | 48,98% | 2354,19 | |||||
| T-10 | 9 | 1786,32 | 851 | 143 | 55,24% | 2069,24 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2424,36 | 964 | 141 | 56,74% | 2846,81 | |||||
| KR-1 | 11 | 2578,11 | 977 | 141 | 51,06% | 1866,80 | |||||
| T803 | 11 | 2369,23 | 907 | 135 | 51,11% | 1602,42 | |||||
| Type 71 | 10 | 2036,59 | 855 | 133 | 53,38% | 1608,65 | |||||
| M60 | 10 | 2188,78 | 818 | 133 | 57,14% | 1834,79 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 2370,55 | 907 | 133 | 48,12% | 1515,92 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 876,95 | 719 | 133 | 40,60% | 1749,02 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 1117,51 | 853 | 131 | 51,15% | 2600,15 | |||||
| 113 | 10 | 2288,07 | 867 | 130 | 56,92% | 2083,13 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2214,43 | 728 | 129 | 49,61% | 1550,85 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1991,58 | 883 | 128 | 53,91% | 2000,64 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2232,77 | 850 | 126 | 55,56% | 1897,20 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2915,54 | 998 | 122 | 57,38% | 2143,15 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2181,14 | 886 | 118 | 54,24% | 2389,03 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1932,18 | 1060 | 117 | 66,67% | 2367,91 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1173,32 | 707 | 115 | 48,70% | 1331,65 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2656,61 | 909 | 114 | 46,49% | 1771,53 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1371,78 | 781 | 114 | 51,75% | 1819,87 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1609,05 | 929 | 114 | 59,65% | 2036,60 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2314,81 | 863 | 113 | 54,87% | 2066,74 | |||||
| E 50 | 9 | 1961,34 | 906 | 112 | 60,71% | 2347,13 | |||||
| Felice | 9 | 1805,89 | 795 | 111 | 52,25% | 1751,95 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1408,95 | 936 | 111 | 61,26% | 2008,05 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2400,09 | 957 | 110 | 47,27% | 1545,14 | |||||
| BV-111 | 11 | 2260,16 | 885 | 107 | 52,34% | 1617,54 | |||||
| CAV mod. 71 | 11 | 2427,75 | 888 | 104 | 51,92% | 1877,68 | |||||
| LT-432 | 8 | 1054,25 | 797 | 104 | 48,08% | 2201,96 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1629,03 | 867 | 104 | 52,88% | 1913,17 | |||||
| Black Rock | 11 | 2337,91 | 870 | 103 | 46,60% | 1543,37 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1997,84 | 896 | 100 | 58,00% | 2344,58 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1711,61 | 1000 | 100 | 65,00% | 2225,31 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 2031,00 | 935 | 100 | 58,00% | 2120,20 | |||||
| T30 | 9 | 2035,47 | 792 | 98 | 51,02% | 1961,29 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1922,60 | 1010 | 97 | 58,76% | 3538,52 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2405,60 | 901 | 97 | 57,73% | 1932,40 | |||||
| Executor | 11 | 2221,42 | 814 | 97 | 49,48% | 1524,96 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1983,77 | 758 | 96 | 39,58% | 1473,49 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1454,36 | 791 | 96 | 46,88% | 1973,27 | |||||
| 212A | 9 | 1496,14 | 693 | 95 | 45,26% | 1296,45 | |||||
| E 100 | 10 | 2493,57 | 944 | 95 | 62,11% | 2419,38 | |||||
| T54 Heavy Tank | 9 | 1911,47 | 813 | 95 | 44,21% | 1970,36 | |||||
| TL-7 | 9 | 2161,98 | 1027 | 94 | 61,70% | 2299,57 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1855,92 | 790 | 93 | 53,76% | 1843,23 | |||||
| IS-2 | 7 | 1297,18 | 763 | 91 | 47,25% | 1738,06 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2168,18 | 851 | 90 | 53,33% | 1695,14 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1765,16 | 750 | 87 | 45,98% | 2147,92 | |||||
| Cobra | 9 | 1989,39 | 843 | 87 | 52,87% | 2007,13 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1484,17 | 903 | 84 | 61,90% | 1812,19 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1892,52 | 985 | 83 | 65,06% | 2953,02 | |||||
| E 75 | 9 | 2144,87 | 891 | 83 | 51,81% | 2405,38 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2534,57 | 958 | 82 | 56,10% | 2032,40 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 1070,44 | 745 | 82 | 51,22% | 2434,32 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 1700,08 | 808 | 79 | 48,10% | 1948,91 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 2365,46 | 867 | 78 | 46,15% | 1450,67 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1842,33 | 875 | 78 | 56,41% | 1650,37 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1952,46 | 717 | 74 | 52,70% | 1556,08 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1200,15 | 756 | 74 | 50,00% | 2511,94 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 2179,32 | 923 | 74 | 52,70% | 1493,13 | |||||
| STA-2 | 8 | 1299,49 | 810 | 73 | 49,32% | 1824,01 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2106,23 | 985 | 73 | 54,79% | 2343,74 | |||||
| Kame | 9 | 2109,00 | 887 | 71 | 47,89% | 1952,68 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2730,56 | 873 | 70 | 51,43% | 2209,42 | |||||
| FV4202 | 8 | 1254,86 | 926 | 70 | 64,29% | 1829,83 | |||||
| T110E4 | 10 | 2074,17 | 785 | 69 | 55,07% | 1608,86 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2059,75 | 845 | 69 | 62,32% | 1722,70 | |||||
| TS-54 | 8 | 1819,28 | 1037 | 69 | 47,83% | 2261,87 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1452,39 | 920 | 67 | 55,22% | 1661,85 | |||||
| CS-59 | 9 | 1917,74 | 822 | 66 | 53,03% | 1976,04 | |||||
| T54E1 | 9 | 2054,82 | 881 | 66 | 51,52% | 2034,20 | |||||
| Type 63 | 8 | 1486,27 | 862 | 66 | 50,00% | 1687,37 | |||||
| Emil II | 9 | 1950,33 | 904 | 61 | 57,38% | 2073,18 | |||||
| XM57 | 8 | 1845,42 | 845 | 60 | 50,00% | 1817,92 | |||||
| Type 61 | 9 | 2100,95 | 878 | 59 | 50,85% | 2465,18 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2630,76 | 738 | 59 | 42,37% | 1913,22 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1398,14 | 753 | 58 | 50,00% | 1645,94 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1994,98 | 946 | 58 | 65,52% | 2628,21 | |||||
| IMT | 8 | 1739,29 | 926 | 58 | 55,17% | 2272,30 | |||||
| Durendal | 10 | 2251,38 | 782 | 58 | 44,83% | 1563,34 | |||||
| T110E3 | 10 | 1590,96 | 678 | 55 | 40,00% | 855,75 | |||||
| AAT60 | 8 | 1579,78 | 800 | 55 | 47,27% | 1668,54 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1295,95 | 921 | 55 | 56,36% | 1781,04 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1397,25 | 809 | 55 | 41,82% | 1673,94 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1848,46 | 894 | 52 | 57,69% | 1878,60 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2009,27 | 717 | 49 | 44,90% | 1395,30 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1578,88 | 675 | 48 | 45,83% | 1246,57 | |||||
| Object 283 | 9 | 1864,38 | 923 | 48 | 58,33% | 2164,93 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1964,65 | 988 | 48 | 64,58% | 2283,04 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1462,09 | 856 | 47 | 53,19% | 2047,83 | |||||
| ISU-122-2 | 8 | 1621,13 | 865 | 46 | 54,35% | 1788,82 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2275,84 | 739 | 45 | 40,00% | 1715,18 | |||||
| Object 705 | 9 | 1958,29 | 831 | 45 | 46,67% | 2011,94 | |||||
| T92 | 8 | 946,96 | 848 | 45 | 48,89% | 2085,50 | |||||
| Miel | 8 | 2012,77 | 1001 | 44 | 59,09% | 2547,12 | |||||
| Emil I | 8 | 1492,28 | 892 | 43 | 60,47% | 1977,85 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1363,79 | 845 | 43 | 60,47% | 1996,34 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1468,28 | 875 | 43 | 44,19% | 2306,25 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1539,33 | 827 | 43 | 48,84% | 1993,37 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1482,12 | 754 | 43 | 58,14% | 1368,64 | |||||
| Toro | 9 | 1632,90 | 697 | 42 | 38,10% | 1234,01 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1945,93 | 785 | 41 | 51,22% | 1902,69 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 695,78 | 655 | 41 | 41,46% | 911,81 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1140,00 | 812 | 40 | 52,50% | 1393,05 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 900,87 | 843 | 39 | 51,28% | 2006,77 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2033,55 | 780 | 38 | 63,16% | 1548,71 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1541,21 | 659 | 38 | 55,26% | 996,21 | |||||
| T77 | 8 | 1685,76 | 809 | 38 | 42,11% | 1828,42 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2617,86 | 824 | 37 | 64,86% | 2075,98 | |||||
| TBT | 9 | 1715,73 | 863 | 37 | 56,76% | 1433,24 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2321,22 | 968 | 36 | 77,78% | 2502,36 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2157,17 | 845 | 36 | 58,33% | 1875,40 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1568,89 | 812 | 36 | 41,67% | 1394,27 | |||||
| Fauteur | 11 | 1844,00 | 750 | 36 | 44,44% | 1024,94 | |||||
| Cromwell | 6 | 968,06 | 846 | 35 | 51,43% | 2386,85 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 2046,77 | 788 | 35 | 37,14% | 1678,01 | |||||
| Forest Spirit | 8 | 1559,66 | 688 | 35 | 37,14% | 1358,14 | |||||
| 121 | 10 | 2207,85 | 844 | 34 | 55,88% | 2042,91 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 2067,59 | 948 | 34 | 52,94% | 1782,25 | |||||
| M46 Patton KR | 8 | 1260,74 | 783 | 34 | 50,00% | 1682,34 | |||||
| Object 432U | 11 | 1872,31 | 610 | 32 | 25,00% | 1175,27 | |||||
| WZ-120 | 9 | 2027,68 | 830 | 31 | 51,61% | 2342,17 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2737,61 | 1017 | 31 | 48,39% | 2881,07 | |||||
| Object 705A | 10 | 1642,35 | 665 | 31 | 35,48% | 1013,84 | |||||
| Charioteer | 8 | 1872,97 | 878 | 29 | 62,07% | 2383,57 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1483,33 | 858 | 27 | 44,44% | 1838,44 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2185,54 | 739 | 26 | 53,85% | 2048,45 | |||||
| Leo | 7 | 1338,24 | 830 | 25 | 64,00% | 2557,83 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1233,80 | 927 | 25 | 72,00% | 1435,97 | |||||
| Chimera | 8 | 2085,74 | 999 | 23 | 52,17% | 2212,62 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 2108,29 | 730 | 21 | 47,62% | 1393,85 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 2426,65 | 892 | 20 | 40,00% | 2140,55 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1120,21 | 740 | 19 | 52,63% | 1535,84 | |||||
| TS-6 | 9 | 1700,42 | 784 | 19 | 47,37% | 1461,10 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1164,32 | 721 | 19 | 52,63% | 1817,86 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1456,88 | 730 | 17 | 52,94% | 1775,71 | |||||
| Type 62 | 7 | 592,06 | 751 | 16 | 56,25% | 1199,11 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1715,00 | 981 | 15 | 73,33% | 1742,21 | |||||
| ST-II | 10 | 2360,21 | 912 | 14 | 50,00% | 1759,56 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1155,92 | 762 | 13 | 53,85% | 1385,36 | |||||
| H3 | 9 | 1732,00 | 871 | 13 | 61,54% | 1550,81 | |||||
| Maus | 10 | 2074,75 | 863 | 12 | 41,67% | 1697,59 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1777,33 | 745 | 12 | 41,67% | 1410,13 | |||||
| Caliban | 8 | 1066,42 | 837 | 12 | 66,67% | 1271,16 | |||||
| Object 168 German | 8 | 1424,83 | 710 | 12 | 41,67% | 1568,83 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1591,33 | 920 | 12 | 58,33% | 2444,85 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2003,27 | 829 | 11 | 54,55% | 1164,89 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1677,64 | 824 | 11 | 45,45% | 1513,58 | |||||
| XM66F | 8 | 1990,20 | 1117 | 10 | 80,00% | 2563,00 | |||||
| ST-66 | 8 | 1198,89 | 637 | 9 | 44,44% | 1228,48 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 1122,44 | 650 | 9 | 33,33% | 1428,48 | |||||
| Object 590 | 9 | 1898,50 | 1109 | 8 | 75,00% | 2323,58 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1759,38 | 911 | 8 | 75,00% | 1535,49 | |||||
| Object 265T | 9 | 1623,38 | 748 | 8 | 37,50% | 1347,01 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 570,71 | 751 | 7 | 71,43% | 1084,13 | |||||
| E 25 | 7 | 1102,14 | 1017 | 7 | 100,00% | 1984,48 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1450,33 | 802 | 6 | 33,33% | 1232,93 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 964,20 | 550 | 5 | 20,00% | 1036,41 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1693,60 | 1207 | 5 | 100,00% | 2321,51 | |||||
| Brennos | 8 | 1529,40 | 747 | 5 | 40,00% | 1779,19 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1722,50 | 868 | 4 | 75,00% | 1755,72 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1037,00 | 859 | 4 | 50,00% | 2257,81 | |||||
| BZ-72-1 | 10 | 1654,25 | 949 | 4 | 75,00% | 1368,81 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 2550,25 | 967 | 4 | 25,00% | 4188,88 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1353,00 | 393 | 3 | 0,00% | 746,20 | |||||
| E 77 | 9 | 2745,33 | 1148 | 3 | 66,67% | 3322,03 | |||||
| HWK 30 | 8 | 1159,33 | 636 | 3 | 33,33% | 1761,59 | |||||
| M41D | 8 | 1111,33 | 402 | 3 | 0,00% | 1887,98 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1328,33 | 999 | 3 | 66,67% | 2373,12 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1073,50 | 637 | 2 | 50,00% | 902,08 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 861,00 | 908 | 2 | 50,00% | 870,78 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1141,50 | 775 | 2 | 50,00% | 1088,07 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 653,50 | 541 | 2 | 50,00% | 1121,93 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1076,00 | 599 | 2 | 50,00% | 882,23 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 2026,00 | 853 | 2 | 50,00% | 4259,46 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 840,50 | 268 | 2 | 0,00% | 617,20 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 2691,00 | 1221 | 1 | 100,00% | 1982,88 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1374,00 | 570 | 1 | 0,00% | 1020,31 |
Boush1do
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 57024 | 44 | 152 | 575 | ||||
| Átlag Tier | 9,10 | 10,14 | 10,03 | 10,50 | ||||
| Győzelmek | 31016 | 54,39% | 23 | 52,27% | 79 | 51,97% | 286 | 49,74% |
| Vereségek | 24987 | 43,82% | 21 | 47,73% | 71 | 46,71% | 280 | 48,70% |
| Döntetlenek | 1021 | 1,79% | 0 | 0,00% | 2 | 1,32% | 9 | 1,57% |
| Túlélt csaták | 20990 | 36,81% | 14 | 31,82% | 47 | 30,92% | 194 | 33,74% |
| Kilőtt tankok | 71549 | 1,25 | 43 | 0,98 | 140 | 0,92 | 560 | 0,97 |
| Megsemmisítési arány | 1,99 | 1,43 | 1,33 | 1,47 | ||||
| Felderített tankok | 53189 | 0,93 | 30 | 0,68 | 185 | 1,22 | 502 | 0,87 |
| Okozott sebzés | 2.024,32 | 2.092,45 | 2.116,60 | 2.168,91 | ||||
| Foglalási pontok | 63556 | 1,11 | 70 | 1,59 | 174 | 1,14 | 649 | 1,13 |
| Védelmi pontok | 25951 | 0,46 | 27 | 0,61 | 63 | 0,41 | 87 | 0,15 |
| Tapasztalat | 892,32 | 860,89 | 900,27 | 871,47 | ||||
| WN7 | 1469,30 | 1183,78 | 1218,49 | 1096,72 | ||||
| WN8 | 2120,98 | 2063,15 | 2044,27 | 1793,91 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 57024 | |
| Átlag Tier | 9,10 | |
| Győzelmek | 31016 | 54,39% |
| Vereségek | 24987 | 43,82% |
| Döntetlenek | 1021 | 1,79% |
| Túlélt csaták | 20990 | 36,81% |
| Kilőtt tankok | 71549 | 1,25 |
| Megsemmisítési arány | 1,99 | |
| Felderített tankok | 53189 | 0,93 |
| Okozott sebzés | 2.024,32 | |
| Foglalási pontok | 63556 | 1,11 |
| Védelmi pontok | 25951 | 0,46 |
| Tapasztalat | 892,32 | |
| WN7 | 1469,30 | |
| WN8 | 2120,98 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 44 | |
| Átlag Tier | 10,14 | |
| Győzelmek | 23 | 52,27% |
| Vereségek | 21 | 47,73% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 14 | 31,82% |
| Kilőtt tankok | 43 | 0,98 |
| Megsemmisítési arány | 1,43 | |
| Felderített tankok | 30 | 0,68 |
| Okozott sebzés | 2.092,45 | |
| Foglalási pontok | 70 | 1,59 |
| Védelmi pontok | 27 | 0,61 |
| Tapasztalat | 860,89 | |
| WN7 | 1183,78 | |
| WN8 | 2063,15 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 152 | |
| Átlag Tier | 10,03 | |
| Győzelmek | 79 | 51,97% |
| Vereségek | 71 | 46,71% |
| Döntetlenek | 2 | 1,32% |
| Túlélt csaták | 47 | 30,92% |
| Kilőtt tankok | 140 | 0,92 |
| Megsemmisítési arány | 1,33 | |
| Felderített tankok | 185 | 1,22 |
| Okozott sebzés | 2.116,60 | |
| Foglalási pontok | 174 | 1,14 |
| Védelmi pontok | 63 | 0,41 |
| Tapasztalat | 900,27 | |
| WN7 | 1218,49 | |
| WN8 | 2044,27 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 575 | |
| Átlag Tier | 10,50 | |
| Győzelmek | 286 | 49,74% |
| Vereségek | 280 | 48,70% |
| Döntetlenek | 9 | 1,57% |
| Túlélt csaták | 194 | 33,74% |
| Kilőtt tankok | 560 | 0,97 |
| Megsemmisítési arány | 1,47 | |
| Felderített tankok | 502 | 0,87 |
| Okozott sebzés | 2.168,91 | |
| Foglalási pontok | 649 | 1,13 |
| Védelmi pontok | 87 | 0,15 |
| Tapasztalat | 871,47 | |
| WN7 | 1096,72 | |
| WN8 | 1793,91 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 1546 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 804 | 52,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 687 | 44,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 55 | 3,56% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 593 | 38,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 1119 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 646 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.783,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 1360 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 588 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 764,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 1546 | |
| Győzelmek | 804 | 52,01% |
| Vereségek | 687 | 44,44% |
| Döntetlenek | 55 | 3,56% |
| Túlélt csaták | 593 | 38,36% |
| Kilőtt tankok | 1119 | 0,72 |
| Megsemmisítési arány | 1,17 | |
| Felderített tankok | 646 | 0,42 |
| Okozott sebzés | 1.783,04 | |
| Foglalási pontok | 1360 | 0,88 |
| Védelmi pontok | 588 | 0,38 |
| Tapasztalat | 764,35 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 53 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 28 | 52,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 21 | 39,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 4 | 7,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 20 | 37,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 44 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 1,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 31 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.178,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 34 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 34 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 718,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 53 | |
| Győzelmek | 28 | 52,83% |
| Vereségek | 21 | 39,62% |
| Döntetlenek | 4 | 7,55% |
| Túlélt csaták | 20 | 37,74% |
| Kilőtt tankok | 44 | 0,83 |
| Megsemmisítési arány | 1,33 | |
| Felderített tankok | 31 | 0,58 |
| Okozott sebzés | 1.178,08 | |
| Foglalási pontok | 34 | 0,64 |
| Védelmi pontok | 34 | 0,64 |
| Tapasztalat | 718,70 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 847 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 397 | 46,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 429 | 50,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 21 | 2,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 265 | 31,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 553 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,95 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 579 | 0,68 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.311,58 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 664 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 748 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 678,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 847 | |
| Győzelmek | 397 | 46,87% |
| Vereségek | 429 | 50,65% |
| Döntetlenek | 21 | 2,48% |
| Túlélt csaták | 265 | 31,29% |
| Kilőtt tankok | 553 | 0,65 |
| Megsemmisítési arány | 0,95 | |
| Felderített tankok | 579 | 0,68 |
| Okozott sebzés | 1.311,58 | |
| Foglalási pontok | 664 | 0,78 |
| Védelmi pontok | 748 | 0,88 |
| Tapasztalat | 678,62 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 693 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 267 | 38,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 421 | 60,75% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 5 | 0,72% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 151 | 21,79% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 373 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 279 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.450,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 499 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 181 | 0,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 570,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 693 | |
| Győzelmek | 267 | 38,53% |
| Vereségek | 421 | 60,75% |
| Döntetlenek | 5 | 0,72% |
| Túlélt csaták | 151 | 21,79% |
| Kilőtt tankok | 373 | 0,54 |
| Megsemmisítési arány | 0,69 | |
| Felderített tankok | 279 | 0,40 |
| Okozott sebzés | 1.450,43 | |
| Foglalási pontok | 499 | 0,72 |
| Védelmi pontok | 181 | 0,26 |
| Tapasztalat | 570,56 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen