| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škoda T 56 | 8 | 1531,79 | 858 | 651 | 53,00% | 1488,38 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1274,67 | 635 | 295 | 39,66% | 750,06 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 988,00 | 685 | 272 | 48,53% | 1043,13 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1251,28 | 692 | 248 | 48,79% | 1232,33 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1138,94 | 567 | 245 | 45,31% | 709,31 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1721,95 | 671 | 243 | 46,09% | 1102,50 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 425,20 | 596 | 227 | 47,14% | 655,60 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1555,73 | 717 | 214 | 46,26% | 976,60 | |||||
| T-832 | 8 | 1530,71 | 921 | 212 | 57,08% | 1807,70 | |||||
| T-100 LT | 10 | 679,16 | 712 | 196 | 53,06% | 715,32 | |||||
| Forest Spirit | 8 | 1342,71 | 706 | 195 | 45,13% | 1311,32 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1163,60 | 805 | 194 | 52,06% | 1182,79 | |||||
| Lion | 10 | 1527,23 | 686 | 189 | 47,09% | 1128,18 | |||||
| TS-5 | 8 | 1120,44 | 776 | 186 | 55,38% | 1126,08 | |||||
| 122 TM | 8 | 1046,81 | 658 | 186 | 43,01% | 1017,84 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1039,92 | 593 | 184 | 42,39% | 908,53 | |||||
| LT-432 | 8 | 491,45 | 618 | 175 | 47,43% | 731,71 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 807,45 | 625 | 173 | 47,40% | 883,09 | |||||
| Mars | 8 | 1152,94 | 676 | 172 | 41,28% | 1068,85 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1270,98 | 770 | 168 | 50,00% | 1323,01 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1306,32 | 779 | 157 | 45,22% | 1168,68 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1773,87 | 753 | 146 | 49,32% | 1229,75 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1408,29 | 661 | 145 | 50,34% | 996,81 | |||||
| Somua SM | 8 | 966,91 | 720 | 136 | 52,94% | 905,38 | |||||
| Löwe | 8 | 1313,26 | 839 | 129 | 50,39% | 1522,74 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 584,11 | 648 | 125 | 48,80% | 914,42 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1938,51 | 834 | 125 | 47,20% | 1263,41 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1636,35 | 662 | 124 | 41,94% | 1008,38 | |||||
| M40/M43 | 8 | 850,14 | 597 | 121 | 49,59% | 844,70 | |||||
| M53/M55 | 9 | 803,03 | 589 | 119 | 45,38% | 591,38 | |||||
| Predatore | 9 | 1410,02 | 717 | 112 | 44,64% | 1030,05 | |||||
| T110E5 | 10 | 1578,78 | 779 | 110 | 48,18% | 1056,21 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1480,47 | 766 | 110 | 52,73% | 1520,15 | |||||
| Manticore | 10 | 669,17 | 735 | 110 | 49,09% | 659,09 | |||||
| IS-7 | 10 | 1721,06 | 850 | 107 | 50,47% | 1289,45 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 464,53 | 549 | 98 | 43,88% | 550,36 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 642,56 | 726 | 97 | 47,42% | 831,18 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1215,43 | 718 | 97 | 45,36% | 914,69 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1232,04 | 658 | 95 | 47,37% | 903,14 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1237,78 | 686 | 87 | 48,28% | 1254,94 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1478,69 | 708 | 83 | 46,99% | 957,09 | |||||
| T-44-100 | 8 | 959,55 | 725 | 78 | 55,13% | 1128,39 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1707,18 | 789 | 76 | 60,53% | 1419,71 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 655,81 | 544 | 75 | 42,67% | 655,08 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1449,81 | 746 | 74 | 45,95% | 1208,32 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1347,93 | 689 | 69 | 49,28% | 959,77 | |||||
| T30 | 9 | 1648,28 | 719 | 68 | 42,65% | 1335,87 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 710,69 | 710 | 68 | 48,53% | 923,22 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1556,07 | 691 | 67 | 47,76% | 1010,06 | |||||
| E 75 | 9 | 1471,45 | 777 | 65 | 47,69% | 1327,26 | |||||
| O-Ho | 8 | 1667,19 | 876 | 64 | 53,13% | 2019,96 | |||||
| M46 Patton | 9 | 680,34 | 557 | 64 | 37,50% | 344,10 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1733,65 | 707 | 63 | 44,44% | 1095,86 | |||||
| CS-63 | 10 | 1163,28 | 583 | 60 | 41,67% | 700,65 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 392,59 | 398 | 58 | 39,66% | 395,61 | |||||
| Object 277 | 10 | 1479,41 | 637 | 56 | 35,71% | 963,14 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 364,53 | 427 | 55 | 49,09% | 368,74 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1340,42 | 702 | 55 | 47,27% | 1325,79 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1104,80 | 617 | 54 | 44,44% | 871,65 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 743,04 | 711 | 52 | 51,92% | 945,32 | |||||
| M103 | 9 | 1381,59 | 750 | 51 | 49,02% | 1170,05 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1339,92 | 692 | 51 | 49,02% | 1009,73 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 976,21 | 715 | 47 | 53,19% | 1033,45 | |||||
| TL-1 LPC | 8 | 1079,43 | 665 | 47 | 44,68% | 1389,70 | |||||
| HWK 12 | 8 | 462,28 | 595 | 46 | 39,13% | 576,78 | |||||
| LHMTV | 8 | 664,91 | 751 | 46 | 52,17% | 1125,41 | |||||
| Tiger II | 8 | 1475,78 | 840 | 45 | 51,11% | 1770,15 | |||||
| O-Ni | 7 | 1204,89 | 772 | 45 | 44,44% | 1502,42 | |||||
| T110E4 | 10 | 2073,60 | 721 | 45 | 42,22% | 1377,47 | |||||
| AMBT | 8 | 934,44 | 677 | 45 | 55,56% | 1004,36 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1255,13 | 759 | 45 | 51,11% | 1276,54 | |||||
| T20 | 7 | 812,43 | 645 | 44 | 52,27% | 1111,36 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 1264,57 | 702 | 44 | 40,91% | 687,17 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1331,86 | 791 | 43 | 58,14% | 1137,47 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 522,56 | 604 | 43 | 48,84% | 1010,81 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 647,81 | 614 | 42 | 57,14% | 1323,57 | |||||
| T32 | 8 | 971,55 | 777 | 42 | 57,14% | 1083,98 | |||||
| Tiger I | 7 | 1281,90 | 884 | 41 | 58,54% | 1967,60 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1168,58 | 782 | 40 | 52,50% | 1615,88 | |||||
| M12 | 7 | 561,95 | 510 | 39 | 43,59% | 503,27 | |||||
| Nashorn | 6 | 667,62 | 465 | 39 | 43,59% | 931,55 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 590,08 | 680 | 38 | 57,89% | 1336,00 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1273,58 | 694 | 38 | 44,74% | 1461,81 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1345,92 | 590 | 37 | 45,95% | 725,02 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1623,44 | 645 | 36 | 36,11% | 894,85 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 886,34 | 745 | 35 | 57,14% | 980,64 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1707,86 | 681 | 35 | 34,29% | 947,84 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1344,74 | 793 | 34 | 44,12% | 1014,00 | |||||
| T-34-85 | 6 | 678,27 | 588 | 33 | 54,55% | 1319,02 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 985,42 | 684 | 33 | 60,61% | 1389,26 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 842,73 | 716 | 33 | 66,67% | 1266,66 | |||||
| T25 AT | 7 | 470,88 | 421 | 32 | 40,63% | 338,74 | |||||
| T6 Medium | 4 | 163,65 | 201 | 31 | 29,03% | 112,82 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1060,90 | 678 | 31 | 48,39% | 980,90 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 537,69 | 550 | 29 | 68,97% | 674,09 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 380,64 | 476 | 28 | 50,00% | 591,22 | |||||
| T29 | 7 | 859,07 | 675 | 28 | 53,57% | 989,07 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 774,75 | 725 | 28 | 50,00% | 1837,07 | |||||
| E 50 | 9 | 1265,59 | 710 | 27 | 51,85% | 1045,50 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 325,58 | 348 | 26 | 42,31% | 665,08 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 611,58 | 641 | 26 | 57,69% | 1711,06 | |||||
| P.43 bis | 6 | 825,75 | 693 | 24 | 54,17% | 1708,21 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1407,88 | 579 | 24 | 29,17% | 1083,96 | |||||
| M44 | 6 | 416,00 | 479 | 23 | 65,22% | 682,08 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1584,00 | 743 | 23 | 47,83% | 1212,70 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 376,95 | 530 | 22 | 40,91% | 202,04 | |||||
| Maus | 10 | 2159,23 | 950 | 22 | 59,09% | 1804,51 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1610,43 | 852 | 21 | 61,90% | 1423,60 | |||||
| Cobra | 9 | 1141,38 | 665 | 21 | 47,62% | 855,03 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1023,55 | 643 | 20 | 45,00% | 912,43 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 524,10 | 577 | 20 | 55,00% | 1456,48 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1427,35 | 765 | 20 | 50,00% | 1404,95 | |||||
| Gonsalo | 8 | 981,75 | 717 | 20 | 55,00% | 964,50 | |||||
| T-34 | 5 | 551,32 | 478 | 19 | 52,63% | 1377,14 | |||||
| ZŤS Vz.63-1 Ogar | 9 | 1404,47 | 691 | 19 | 47,37% | 969,97 | |||||
| E 100 | 10 | 1713,95 | 767 | 19 | 52,63% | 1201,20 | |||||
| T37 | 6 | 780,11 | 711 | 19 | 36,84% | 2706,75 | |||||
| KR-1 | 11 | 1751,26 | 788 | 19 | 42,11% | 915,35 | |||||
| M8A1 | 4 | 372,28 | 386 | 18 | 72,22% | 1022,10 | |||||
| M41 | 5 | 211,24 | 227 | 17 | 29,41% | 50,83 | |||||
| O-I | 6 | 990,18 | 746 | 17 | 64,71% | 1785,51 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 582,41 | 621 | 17 | 35,29% | 621,00 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 793,71 | 642 | 17 | 52,94% | 1548,71 | |||||
| Crusader | 6 | 356,50 | 512 | 16 | 37,50% | 834,66 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2060,44 | 907 | 16 | 62,50% | 1463,23 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1654,69 | 943 | 16 | 68,75% | 1536,06 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 149,14 | 268 | 14 | 57,14% | 239,42 | |||||
| Object 140 | 10 | 1226,43 | 826 | 14 | 78,57% | 1024,78 | |||||
| Object 283 | 9 | 1205,43 | 643 | 14 | 50,00% | 1058,38 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 189,00 | 249 | 13 | 38,46% | 138,99 | |||||
| Executor | 11 | 1707,83 | 668 | 12 | 33,33% | 918,57 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 154,00 | 373 | 11 | 36,36% | 25,61 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2013,73 | 577 | 11 | 36,36% | 1092,59 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 724,30 | 509 | 10 | 40,00% | 2262,79 | |||||
| IS-6 | 8 | 392,20 | 532 | 10 | 60,00% | 337,99 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 865,10 | 517 | 10 | 30,00% | 703,77 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 491,00 | 501 | 10 | 50,00% | 579,97 | |||||
| Lansen C | 8 | 451,00 | 631 | 10 | 70,00% | 465,68 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 542,67 | 575 | 9 | 88,89% | 2159,81 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 334,25 | 306 | 8 | 37,50% | 1078,14 | |||||
| Cromwell | 6 | 678,25 | 433 | 8 | 12,50% | 1364,16 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 849,75 | 674 | 8 | 50,00% | 1758,92 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1358,88 | 675 | 8 | 37,50% | 1545,79 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 616,00 | 458 | 8 | 25,00% | 441,70 | |||||
| M6 | 6 | 826,29 | 706 | 7 | 71,43% | 1312,78 | |||||
| Lago | 4 | 321,57 | 373 | 7 | 71,43% | 1045,10 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 1022,71 | 824 | 7 | 85,71% | 2604,96 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1618,71 | 585 | 7 | 28,57% | 775,22 | |||||
| Cavalier | 5 | 730,57 | 533 | 7 | 42,86% | 2030,36 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 833,00 | 714 | 7 | 71,43% | 914,44 | |||||
| Projet Louis | 9 | 536,29 | 489 | 7 | 28,57% | 363,60 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 179,00 | 218 | 6 | 50,00% | 318,56 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2474,50 | 656 | 6 | 33,33% | 1401,05 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2038,17 | 919 | 6 | 50,00% | 1092,24 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 922,83 | 434 | 6 | 33,33% | 492,49 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 113,50 | 360 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AAT60 | 8 | 1045,17 | 677 | 6 | 50,00% | 893,86 | |||||
| Excelsior | 5 | 496,00 | 442 | 6 | 16,67% | 866,17 | |||||
| Charioteer | 8 | 335,80 | 361 | 5 | 40,00% | 89,15 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 661,75 | 419 | 4 | 25,00% | 1467,43 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2415,25 | 935 | 4 | 75,00% | 1718,66 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 691,25 | 725 | 4 | 75,00% | 612,92 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1232,75 | 646 | 4 | 50,00% | 909,81 | |||||
| SU-85 | 5 | 407,67 | 257 | 3 | 33,33% | 610,15 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 481,67 | 596 | 3 | 100,00% | 2572,57 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 190,67 | 256 | 3 | 33,33% | 355,21 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1073,67 | 676 | 3 | 33,33% | 1844,57 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 747,33 | 549 | 3 | 33,33% | 707,66 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 283,50 | 297 | 2 | 50,00% | 476,35 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 484,00 | 319 | 2 | 50,00% | 1473,00 | |||||
| 59-16 | 6 | 0,00 | 50 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 441,50 | 239 | 2 | 0,00% | 1110,19 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 230,50 | 818 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Object 263 | 9 | 1214,50 | 756 | 2 | 50,00% | 916,39 | |||||
| Windhund | 8 | 1600,50 | 507 | 2 | 0,00% | 1750,72 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 824,50 | 608 | 2 | 0,00% | 1542,91 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 114,00 | 138 | 1 | 0,00% | 428,92 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1472,00 | 597 | 1 | 0,00% | 3141,46 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 99,00 | 83 | 1 | 0,00% | 220,03 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 650,00 | 290 | 1 | 0,00% | 873,83 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1556,00 | 1086 | 1 | 100,00% | 1850,19 | |||||
| FV304 | 6 | 486,00 | 512 | 1 | 100,00% | 870,58 | |||||
| Ares 75 | 8 | 3000,00 | 885 | 1 | 0,00% | 5053,78 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 36,00 | 74 | 1 | 0,00% | 3,10 | |||||
| T-127 | 3 | 405,00 | 689 | 1 | 100,00% | 1640,25 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 1891,00 | 438 | 1 | 0,00% | 1298,94 | |||||
| Miel | 8 | 1074,00 | 873 | 1 | 100,00% | 1016,40 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 0,00 | 60 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Argorito
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 10679 | 0 | 11 | 90 | ||||
| Átlag Tier | 8,53 | 0,00 | 8,36 | 8,18 | ||||
| Győzelmek | 5152 | 48,24% | 0 | 0,00% | 4 | 36,36% | 42 | 46,67% |
| Vereségek | 5365 | 50,24% | 0 | 0,00% | 6 | 54,55% | 46 | 51,11% |
| Döntetlenek | 162 | 1,52% | 0 | 0,00% | 1 | 9,09% | 2 | 2,22% |
| Túlélt csaták | 2382 | 22,31% | 0 | 0,00% | 1 | 9,09% | 11 | 12,22% |
| Kilőtt tankok | 6837 | 0,64 | 0 | 0,00 | 5 | 0,45 | 63 | 0,70 |
| Megsemmisítési arány | 0,82 | 0,00 | 0,50 | 0,80 | ||||
| Felderített tankok | 13009 | 1,22 | 0 | 0,00 | 16 | 1,45 | 128 | 1,42 |
| Okozott sebzés | 1.158,85 | 0,00 | 1.704,45 | 1.281,16 | ||||
| Foglalási pontok | 4225 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 32 | 0,36 |
| Védelmi pontok | 2268 | 0,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 35 | 0,39 |
| Tapasztalat | 693,19 | 0,00 | 767,73 | 771,36 | ||||
| WN7 | 886,30 | 0,00 | 853,53 | 1008,04 | ||||
| WN8 | 1083,35 | 0,00 | 2307,89 | 1401,28 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 10679 | |
| Átlag Tier | 8,53 | |
| Győzelmek | 5152 | 48,24% |
| Vereségek | 5365 | 50,24% |
| Döntetlenek | 162 | 1,52% |
| Túlélt csaták | 2382 | 22,31% |
| Kilőtt tankok | 6837 | 0,64 |
| Megsemmisítési arány | 0,82 | |
| Felderített tankok | 13009 | 1,22 |
| Okozott sebzés | 1.158,85 | |
| Foglalási pontok | 4225 | 0,40 |
| Védelmi pontok | 2268 | 0,21 |
| Tapasztalat | 693,19 | |
| WN7 | 886,30 | |
| WN8 | 1083,35 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Átlag Tier | 0,00 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 11 | |
| Átlag Tier | 8,36 | |
| Győzelmek | 4 | 36,36% |
| Vereségek | 6 | 54,55% |
| Döntetlenek | 1 | 9,09% |
| Túlélt csaták | 1 | 9,09% |
| Kilőtt tankok | 5 | 0,45 |
| Megsemmisítési arány | 0,50 | |
| Felderített tankok | 16 | 1,45 |
| Okozott sebzés | 1.704,45 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 767,73 | |
| WN7 | 853,53 | |
| WN8 | 2307,89 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 90 | |
| Átlag Tier | 8,18 | |
| Győzelmek | 42 | 46,67% |
| Vereségek | 46 | 51,11% |
| Döntetlenek | 2 | 2,22% |
| Túlélt csaták | 11 | 12,22% |
| Kilőtt tankok | 63 | 0,70 |
| Megsemmisítési arány | 0,80 | |
| Felderített tankok | 128 | 1,42 |
| Okozott sebzés | 1.281,16 | |
| Foglalási pontok | 32 | 0,36 |
| Védelmi pontok | 35 | 0,39 |
| Tapasztalat | 771,36 | |
| WN7 | 1008,04 | |
| WN8 | 1401,28 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 6 | 3,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.155,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 266,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 2 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 2 | 100,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 6 | 3,00 |
| Okozott sebzés | 1.155,50 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 266,50 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen