| Tank neve | M | Típus | Nemzet | Tier | Ø Sebzés | Ø XP | Csaták | Győzelmek | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 574,98 | 696 | 1557 | 58,25% | 1879,32 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 896,75 | 919 | 1170 | 56,32% | 2710,74 | |||||
| KV-1 | 5 | 434,77 | 382 | 721 | 52,01% | 828,89 | |||||
| T-28 | 4 | 269,91 | 292 | 589 | 49,75% | 744,95 | |||||
| Ram II | 5 | 397,28 | 415 | 479 | 52,61% | 957,97 | |||||
| T-46 | 3 | 159,77 | 250 | 455 | 52,97% | 593,77 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 420,04 | 403 | 426 | 46,95% | 654,65 | |||||
| Matilda | 4 | 865,90 | 595 | 374 | 50,80% | 3001,39 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 287,79 | 251 | 352 | 44,03% | 557,77 | |||||
| E 25 | 7 | 489,02 | 389 | 342 | 36,84% | 385,35 | |||||
| Valentine II | 4 | 821,82 | 879 | 300 | 46,33% | 3386,80 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 133,92 | 212 | 264 | 53,79% | 401,15 | |||||
| T-34-85 | 6 | 336,57 | 318 | 261 | 45,21% | 433,60 | |||||
| Cromwell | 6 | 377,57 | 401 | 249 | 52,21% | 592,06 | |||||
| KV-3 | 7 | 505,42 | 318 | 249 | 41,37% | 387,31 | |||||
| T-34 | 5 | 265,10 | 252 | 245 | 48,16% | 539,84 | |||||
| M37 | 4 | 342,51 | 221 | 231 | 48,05% | 1086,71 | |||||
| T29 | 7 | 753,79 | 616 | 217 | 53,00% | 844,88 | |||||
| T-150 | 6 | 360,47 | 298 | 213 | 39,91% | 341,98 | |||||
| Churchill III | 5 | 742,29 | 912 | 210 | 59,05% | 1737,61 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 229,42 | 391 | 207 | 52,17% | 1111,12 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 679,03 | 540 | 204 | 59,31% | 1530,77 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 760,51 | 705 | 192 | 57,81% | 2299,95 | |||||
| M44 | 6 | 527,15 | 444 | 187 | 44,92% | 737,52 | |||||
| T20 | 7 | 589,49 | 555 | 180 | 50,56% | 702,76 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 825,62 | 618 | 177 | 40,68% | 825,96 | |||||
| T6 Medium | 4 | 1017,74 | 723 | 166 | 55,42% | 3343,50 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 848,07 | 836 | 165 | 52,73% | 1766,49 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 552,28 | 526 | 162 | 46,91% | 692,00 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 858,32 | 619 | 158 | 44,30% | 930,20 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 463,66 | 464 | 155 | 46,45% | 624,57 | |||||
| Valentine | 3 | 597,12 | 504 | 151 | 58,94% | 2729,04 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 512,25 | 494 | 150 | 42,00% | 793,67 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 794,68 | 619 | 148 | 45,27% | 843,25 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 523,54 | 440 | 147 | 53,06% | 1007,66 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 468,54 | 575 | 145 | 60,69% | 1363,90 | |||||
| M46 Patton | 9 | 862,86 | 605 | 140 | 48,57% | 650,27 | |||||
| WZ-111 | 8 | 933,09 | 697 | 139 | 47,48% | 984,46 | |||||
| A-43 | 6 | 404,81 | 404 | 139 | 42,45% | 561,48 | |||||
| T-44 | 8 | 716,63 | 629 | 131 | 48,85% | 787,01 | |||||
| M8A1 | 4 | 582,07 | 409 | 131 | 46,56% | 1627,67 | |||||
| IS | 7 | 746,32 | 583 | 130 | 50,77% | 909,48 | |||||
| M3A3 Stuart | 3 | 743,89 | 751 | 129 | 48,84% | 2272,57 | |||||
| KV-4 | 8 | 816,52 | 586 | 126 | 44,44% | 756,03 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 186,90 | 238 | 125 | 44,80% | 495,49 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 472,90 | 421 | 125 | 36,00% | 559,55 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 812,08 | 587 | 120 | 50,83% | 3341,76 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 704,10 | 553 | 119 | 45,38% | 616,13 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 948,09 | 664 | 111 | 54,95% | 3307,56 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 203,24 | 363 | 111 | 45,05% | 477,29 | |||||
| ARL 44 | 6 | 631,43 | 556 | 108 | 56,48% | 1136,96 | |||||
| Type T-34 | 5 | 407,62 | 402 | 107 | 43,93% | 998,50 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 176,19 | 259 | 104 | 49,04% | 384,82 | |||||
| M53/M55 | 9 | 863,57 | 594 | 104 | 53,85% | 714,17 | |||||
| Crusader | 6 | 233,46 | 249 | 102 | 53,92% | 574,19 | |||||
| M6 | 6 | 611,19 | 473 | 101 | 53,47% | 836,76 | |||||
| KV-2 | 6 | 277,41 | 284 | 101 | 42,57% | 219,31 | |||||
| M4 Improved | 5 | 342,65 | 454 | 98 | 52,04% | 820,13 | |||||
| T67 | 5 | 363,19 | 354 | 96 | 36,46% | 588,83 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 768,94 | 626 | 93 | 50,54% | 791,78 | |||||
| IS-6 | 8 | 856,81 | 619 | 91 | 50,55% | 788,77 | |||||
| SU-101 | 8 | 701,84 | 519 | 90 | 46,67% | 631,90 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 241,92 | 410 | 90 | 46,67% | 484,11 | |||||
| Type 58 | 6 | 349,63 | 367 | 89 | 40,45% | 401,70 | |||||
| Comet | 7 | 496,94 | 529 | 89 | 47,19% | 606,54 | |||||
| M46 Patton KR | 8 | 848,89 | 646 | 89 | 47,19% | 1011,68 | |||||
| T-50 | 5 | 109,24 | 229 | 88 | 51,14% | 202,64 | |||||
| Leo | 7 | 626,80 | 498 | 87 | 59,77% | 934,38 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 674,28 | 528 | 86 | 44,19% | 599,49 | |||||
| Covenanter | 5 | 130,81 | 201 | 86 | 53,49% | 294,25 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 245,03 | 268 | 86 | 44,19% | 1079,37 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 728,83 | 589 | 83 | 55,42% | 895,06 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 647,69 | 563 | 83 | 49,40% | 688,52 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 278,89 | 364 | 82 | 52,44% | 630,08 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 585,30 | 572 | 82 | 50,00% | 621,05 | |||||
| T14 | 5 | 816,06 | 788 | 81 | 48,15% | 1808,56 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 547,37 | 509 | 81 | 48,15% | 1008,45 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 394,35 | 440 | 78 | 50,00% | 652,82 | |||||
| T-54 | 9 | 758,88 | 543 | 78 | 50,00% | 617,73 | |||||
| AE Phase I | 9 | 931,01 | 638 | 78 | 53,85% | 720,16 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 372,86 | 361 | 77 | 40,26% | 299,80 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 265,97 | 343 | 76 | 38,16% | 456,99 | |||||
| Caernarvon | 8 | 935,04 | 670 | 76 | 47,37% | 934,11 | |||||
| M40/M43 | 8 | 780,83 | 536 | 76 | 44,74% | 658,40 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 938,88 | 820 | 75 | 49,33% | 2831,08 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 826,67 | 577 | 73 | 53,42% | 594,40 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 876,83 | 537 | 72 | 37,50% | 359,22 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 408,46 | 561 | 72 | 50,00% | 582,40 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 414,93 | 430 | 70 | 52,86% | 553,55 | |||||
| AC 1 Sentinel | 4 | 439,58 | 582 | 69 | 59,42% | 1641,58 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 349,68 | 439 | 69 | 44,93% | 1775,22 | |||||
| T-34-2 | 8 | 612,39 | 591 | 67 | 52,24% | 665,65 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 457,75 | 354 | 67 | 44,78% | 382,62 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 338,15 | 313 | 66 | 43,94% | 1232,39 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 187,53 | 229 | 66 | 43,94% | 878,94 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 366,33 | 400 | 66 | 54,55% | 572,82 | |||||
| T40 | 4 | 813,43 | 494 | 65 | 38,46% | 2298,76 | |||||
| T95 | 9 | 1439,61 | 771 | 64 | 53,13% | 1094,06 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 527,97 | 409 | 63 | 49,21% | 2853,12 | |||||
| P.43 bis | 6 | 480,14 | 391 | 63 | 53,97% | 790,06 | |||||
| SU-100 | 6 | 457,00 | 471 | 63 | 50,79% | 596,08 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 855,57 | 583 | 63 | 52,38% | 785,39 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 186,13 | 361 | 63 | 44,44% | 757,51 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 331,76 | 435 | 62 | 56,45% | 595,53 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 164,92 | 264 | 61 | 49,18% | 770,26 | |||||
| Lago | 4 | 331,95 | 288 | 61 | 42,62% | 951,97 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 491,79 | 491 | 61 | 47,54% | 1641,67 | |||||
| Maus | 10 | 1551,89 | 812 | 61 | 55,74% | 1087,17 | |||||
| T32 | 8 | 570,53 | 512 | 60 | 45,00% | 427,58 | |||||
| P.43 ter | 7 | 462,68 | 489 | 59 | 55,93% | 579,83 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 759,69 | 546 | 59 | 44,07% | 3207,81 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 616,80 | 505 | 59 | 49,15% | 633,41 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 760,44 | 501 | 57 | 36,84% | 630,86 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 260,54 | 274 | 57 | 42,11% | 705,99 | |||||
| Type 64 | 6 | 286,58 | 422 | 57 | 43,86% | 502,38 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 551,21 | 475 | 56 | 46,43% | 583,87 | |||||
| M3 Lee | 4 | 133,22 | 183 | 55 | 43,64% | 246,98 | |||||
| T37 | 6 | 312,95 | 437 | 55 | 58,18% | 801,43 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 900,27 | 574 | 55 | 54,55% | 834,14 | |||||
| Emil I | 8 | 1014,98 | 691 | 54 | 48,15% | 1028,45 | |||||
| STA-1 | 8 | 804,63 | 668 | 54 | 53,70% | 992,26 | |||||
| 59-16 | 6 | 238,50 | 372 | 54 | 53,70% | 510,44 | |||||
| BT-SV | 3 | 571,13 | 620 | 54 | 46,30% | 2325,88 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 908,10 | 602 | 52 | 50,00% | 854,70 | |||||
| M41 | 5 | 465,21 | 383 | 52 | 44,23% | 634,20 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 368,15 | 454 | 52 | 46,15% | 755,44 | |||||
| T25/2 | 7 | 506,80 | 514 | 51 | 49,02% | 551,05 | |||||
| Challenger | 7 | 468,43 | 444 | 51 | 43,14% | 382,87 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 490,08 | 548 | 51 | 52,94% | 740,49 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 692,26 | 650 | 50 | 52,00% | 816,44 | |||||
| LT-432 | 8 | 567,28 | 501 | 50 | 42,00% | 755,22 | |||||
| M22 Locust | 3 | 454,98 | 500 | 50 | 38,00% | 1849,05 | |||||
| Somua S35 | 3 | 733,57 | 555 | 49 | 53,06% | 2682,97 | |||||
| T-34-85M | 6 | 758,12 | 667 | 49 | 61,22% | 1358,15 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 792,81 | 577 | 48 | 43,75% | 444,84 | |||||
| Charioteer | 8 | 656,00 | 442 | 48 | 47,92% | 520,67 | |||||
| 10TP | 3 | 290,38 | 235 | 47 | 42,55% | 1015,87 | |||||
| Churchill VII | 6 | 432,66 | 378 | 47 | 38,30% | 475,33 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1023,51 | 418 | 47 | 44,68% | 759,52 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 593,28 | 486 | 47 | 46,81% | 593,27 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 619,94 | 415 | 47 | 48,94% | 555,51 | |||||
| SU-85 | 5 | 283,72 | 338 | 46 | 47,83% | 507,23 | |||||
| Tiger I | 7 | 643,93 | 590 | 46 | 54,35% | 770,23 | |||||
| M12 | 7 | 583,67 | 482 | 46 | 43,48% | 516,76 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 278,85 | 339 | 46 | 47,83% | 575,51 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 380,33 | 446 | 46 | 36,96% | 443,02 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 465,73 | 483 | 45 | 55,56% | 1791,10 | |||||
| LTP | 3 | 445,96 | 524 | 45 | 53,33% | 2359,69 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 281,45 | 341 | 44 | 45,45% | 485,59 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2014,64 | 869 | 44 | 56,82% | 1443,70 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 566,50 | 489 | 44 | 47,73% | 993,56 | |||||
| Achilles | 6 | 388,23 | 402 | 44 | 40,91% | 447,34 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 678,86 | 515 | 44 | 43,18% | 554,44 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 523,98 | 487 | 43 | 46,51% | 701,31 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 900,79 | 594 | 43 | 46,51% | 651,92 | |||||
| LTG | 7 | 431,70 | 484 | 43 | 53,49% | 782,53 | |||||
| Cromwell B | 6 | 489,72 | 559 | 43 | 60,47% | 873,29 | |||||
| P26/40 | 4 | 311,68 | 261 | 41 | 43,90% | 674,08 | |||||
| Emil II | 9 | 1111,78 | 595 | 41 | 34,15% | 664,93 | |||||
| Strv 74 | 6 | 373,90 | 427 | 40 | 47,50% | 540,21 | |||||
| P.43 | 5 | 227,28 | 298 | 40 | 37,50% | 344,95 | |||||
| IS-3 | 8 | 708,53 | 553 | 40 | 42,50% | 563,26 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 824,36 | 685 | 39 | 61,54% | 1058,52 | |||||
| IS-2 | 7 | 761,74 | 641 | 39 | 53,85% | 1033,84 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 426,67 | 503 | 39 | 64,10% | 1669,96 | |||||
| MT-25 | 6 | 367,79 | 418 | 39 | 46,15% | 929,37 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1082,92 | 570 | 39 | 35,90% | 654,97 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 314,08 | 314 | 38 | 47,37% | 1224,54 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 232,53 | 314 | 38 | 44,74% | 610,63 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 140,08 | 200 | 38 | 39,47% | 110,46 | |||||
| SU-8 | 6 | 730,37 | 424 | 38 | 44,74% | 950,31 | |||||
| KV-13 | 7 | 446,18 | 578 | 38 | 52,63% | 571,82 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 317,66 | 389 | 38 | 55,26% | 767,12 | |||||
| L-60 | 2 | 140,08 | 351 | 38 | 63,16% | 853,13 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 450,38 | 433 | 37 | 35,14% | 269,16 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1032,86 | 658 | 37 | 59,46% | 878,68 | |||||
| UDES 03 | 8 | 655,19 | 437 | 37 | 51,35% | 532,36 | |||||
| STA-2 | 8 | 753,00 | 591 | 37 | 51,35% | 856,23 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 257,33 | 288 | 36 | 44,44% | 409,50 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 474,42 | 449 | 36 | 44,44% | 676,52 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 801,06 | 537 | 36 | 41,67% | 497,40 | |||||
| Object 430 | 9 | 844,08 | 573 | 36 | 38,89% | 473,17 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 764,17 | 603 | 36 | 30,56% | 1898,46 | |||||
| Excelsior | 5 | 486,47 | 496 | 36 | 36,11% | 794,87 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 971,03 | 662 | 36 | 38,89% | 916,68 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 481,75 | 471 | 36 | 38,89% | 640,35 | |||||
| B1 | 4 | 331,31 | 429 | 35 | 60,00% | 1017,24 | |||||
| CS-44 | 7 | 609,09 | 609 | 35 | 62,86% | 915,53 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 174,31 | 270 | 35 | 45,71% | 375,01 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 172,00 | 213 | 34 | 38,24% | 930,36 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 976,09 | 550 | 34 | 50,00% | 747,88 | |||||
| M7 | 5 | 149,65 | 286 | 34 | 52,94% | 381,15 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 279,71 | 418 | 34 | 38,24% | 206,00 | |||||
| 14TP | 4 | 169,42 | 241 | 33 | 36,36% | 369,22 | |||||
| T-43 | 7 | 620,42 | 510 | 33 | 48,48% | 865,75 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 974,18 | 559 | 33 | 36,36% | 824,47 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 851,59 | 445 | 32 | 40,63% | 925,80 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 676,00 | 577 | 31 | 61,29% | 1055,34 | |||||
| S-51 | 7 | 519,71 | 405 | 31 | 32,26% | 374,67 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 278,23 | 401 | 31 | 48,39% | 649,31 | |||||
| Type 61 | 9 | 648,17 | 508 | 30 | 43,33% | 361,86 | |||||
| E 50 | 9 | 791,60 | 657 | 30 | 50,00% | 557,15 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 704,63 | 757 | 30 | 46,67% | 2255,51 | |||||
| T-34-1 | 7 | 664,07 | 612 | 29 | 58,62% | 963,88 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 338,76 | 473 | 29 | 55,17% | 606,57 | |||||
| Object 430U | 10 | 1174,72 | 695 | 29 | 55,17% | 829,92 | |||||
| KV-5 | 8 | 814,86 | 457 | 29 | 44,83% | 676,80 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 480,25 | 364 | 28 | 50,00% | 996,99 | |||||
| M2 Light | 2 | 533,82 | 611 | 28 | 57,14% | 3146,88 | |||||
| T110E4 | 10 | 1611,14 | 707 | 28 | 42,86% | 922,48 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 752,18 | 737 | 28 | 60,71% | 930,38 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 483,93 | 501 | 28 | 50,00% | 625,27 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 266,11 | 360 | 27 | 59,26% | 659,07 | |||||
| T21 | 6 | 236,81 | 411 | 27 | 55,56% | 560,64 | |||||
| T71 DA | 7 | 476,37 | 494 | 27 | 51,85% | 801,40 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 216,85 | 183 | 26 | 50,00% | 543,53 | |||||
| M7 Priest | 3 | 224,81 | 180 | 26 | 53,85% | 608,18 | |||||
| CS-59 | 9 | 861,38 | 691 | 26 | 61,54% | 768,70 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1162,73 | 737 | 26 | 50,00% | 1169,48 | |||||
| T-45 | 2 | 225,27 | 316 | 26 | 46,15% | 965,25 | |||||
| 110 | 8 | 452,40 | 458 | 25 | 32,00% | 201,08 | |||||
| T-116 | 3 | 428,40 | 555 | 25 | 56,00% | 1983,43 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 386,71 | 432 | 24 | 70,83% | 656,81 | |||||
| AT 8 | 6 | 631,96 | 465 | 24 | 37,50% | 1001,53 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 389,63 | 234 | 24 | 4,17% | 104,07 | |||||
| XM66F | 8 | 1117,25 | 614 | 24 | 41,67% | 886,74 | |||||
| AMX 40 | 4 | 254,48 | 445 | 23 | 56,52% | 1126,21 | |||||
| T3 HMC | 2 | 221,30 | 157 | 23 | 39,13% | 747,71 | |||||
| E 100 | 10 | 1899,13 | 789 | 23 | 43,48% | 1364,82 | |||||
| Lago M38 | 3 | 694,57 | 649 | 23 | 39,13% | 2074,07 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 474,52 | 477 | 23 | 43,48% | 570,66 | |||||
| M15/42 | 3 | 379,59 | 396 | 22 | 77,27% | 1418,61 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1101,45 | 581 | 22 | 40,91% | 755,12 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 235,73 | 370 | 22 | 59,09% | 985,83 | |||||
| Matilda IV | 5 | 727,05 | 722 | 22 | 45,45% | 1920,24 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 807,09 | 620 | 22 | 45,45% | 1671,56 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 296,29 | 249 | 21 | 38,10% | 1431,59 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 172,67 | 208 | 21 | 57,14% | 546,54 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 280,43 | 426 | 21 | 71,43% | 753,72 | |||||
| Conqueror | 9 | 833,05 | 567 | 21 | 38,10% | 436,05 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 326,30 | 404 | 20 | 55,00% | 1243,29 | |||||
| CS-53 | 8 | 643,65 | 455 | 20 | 35,00% | 520,77 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 845,30 | 517 | 20 | 35,00% | 393,74 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 263,05 | 504 | 20 | 60,00% | 1015,34 | |||||
| 212A | 9 | 615,00 | 584 | 20 | 45,00% | 335,32 | |||||
| E 75 | 9 | 865,30 | 691 | 20 | 60,00% | 721,41 | |||||
| IS-M | 8 | 755,05 | 543 | 20 | 45,00% | 758,76 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 519,20 | 692 | 20 | 45,00% | 1868,80 | |||||
| Tortoise | 9 | 1069,25 | 701 | 20 | 55,00% | 769,54 | |||||
| IS-2 | 7 | 954,20 | 621 | 20 | 50,00% | 1112,48 | |||||
| Type 62 | 7 | 358,95 | 508 | 19 | 42,11% | 562,99 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 236,89 | 363 | 19 | 47,37% | 931,76 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 888,89 | 640 | 19 | 73,68% | 753,34 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 666,21 | 479 | 19 | 36,84% | 722,34 | |||||
| SU-76M | 4 | 161,89 | 200 | 19 | 42,11% | 216,89 | |||||
| A-44 | 7 | 293,79 | 474 | 19 | 42,11% | 177,40 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1139,11 | 674 | 19 | 47,37% | 908,77 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 223,21 | 363 | 19 | 36,84% | 1112,08 | |||||
| Tiger II | 8 | 952,33 | 508 | 18 | 33,33% | 825,75 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 261,06 | 270 | 18 | 50,00% | 1150,11 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 652,94 | 488 | 18 | 44,44% | 737,87 | |||||
| Strv 81 | 8 | 980,50 | 782 | 18 | 66,67% | 1344,16 | |||||
| T1E6 | 2 | 201,83 | 312 | 18 | 44,44% | 912,12 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 431,18 | 429 | 17 | 47,06% | 599,94 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 859,24 | 578 | 17 | 35,29% | 4278,16 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1306,59 | 632 | 17 | 35,29% | 621,53 | |||||
| T110E3 | 10 | 1405,59 | 747 | 17 | 58,82% | 896,67 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 616,35 | 570 | 17 | 47,06% | 683,68 | |||||
| AT 15A | 7 | 901,41 | 787 | 17 | 70,59% | 1339,13 | |||||
| T78 | 6 | 749,00 | 543 | 17 | 47,06% | 852,45 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 743,69 | 412 | 16 | 50,00% | 1301,43 | |||||
| T-26 | 2 | 241,44 | 257 | 16 | 50,00% | 1213,32 | |||||
| BZ-68 | 9 | 984,25 | 600 | 16 | 43,75% | 640,46 | |||||
| AT 7 | 7 | 670,69 | 494 | 16 | 31,25% | 513,13 | |||||
| Object 263 | 9 | 986,31 | 765 | 16 | 75,00% | 779,60 | |||||
| T-50-2 | 6 | 395,94 | 495 | 16 | 50,00% | 1014,81 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 723,19 | 549 | 16 | 43,75% | 602,43 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 197,07 | 261 | 15 | 46,67% | 1054,85 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 668,33 | 641 | 15 | 53,33% | 972,55 | |||||
| T56 GMC | 3 | 191,07 | 186 | 15 | 46,67% | 501,45 | |||||
| Object 704 | 9 | 880,73 | 508 | 15 | 33,33% | 355,11 | |||||
| T110E5 | 10 | 1607,87 | 924 | 15 | 60,00% | 1217,68 | |||||
| Object 277 | 10 | 1231,00 | 636 | 15 | 46,67% | 745,63 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1116,53 | 756 | 15 | 60,00% | 1120,93 | |||||
| T-29 | 3 | 371,53 | 449 | 15 | 46,67% | 1313,60 | |||||
| Object 252U | 8 | 893,13 | 717 | 15 | 53,33% | 776,89 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 147,47 | 316 | 15 | 40,00% | 49,74 | |||||
| SU-85B | 4 | 494,79 | 466 | 14 | 50,00% | 1441,52 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1408,86 | 772 | 14 | 64,29% | 988,06 | |||||
| SU-122A | 5 | 342,29 | 313 | 14 | 35,71% | 552,13 | |||||
| Pz.Kpfw. M 15 | 3 | 554,21 | 602 | 14 | 50,00% | 2466,61 | |||||
| M3 Light | 3 | 315,79 | 454 | 14 | 50,00% | 1702,78 | |||||
| Type 98 Ke-Ni | 3 | 404,92 | 432 | 13 | 53,85% | 1803,23 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1481,85 | 677 | 13 | 46,15% | 869,50 | |||||
| IS-7 | 10 | 1745,46 | 674 | 13 | 38,46% | 1090,12 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 880,00 | 787 | 13 | 69,23% | 732,66 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1029,08 | 591 | 13 | 46,15% | 552,66 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 966,23 | 827 | 13 | 53,85% | 1976,72 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 584,54 | 680 | 13 | 76,92% | 2113,43 | |||||
| E 75 TS | 8 | 888,00 | 615 | 13 | 46,15% | 762,82 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 216,00 | 183 | 12 | 25,00% | 864,39 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 114,25 | 109 | 12 | 33,33% | 196,01 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 788,92 | 581 | 12 | 66,67% | 1506,60 | |||||
| Type 71 | 10 | 1079,33 | 705 | 12 | 50,00% | 553,98 | |||||
| M-V-Y | 10 | 768,83 | 638 | 12 | 41,67% | 290,65 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1080,17 | 685 | 12 | 41,67% | 775,27 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1347,42 | 765 | 12 | 58,33% | 1364,85 | |||||
| M14/41 | 2 | 376,55 | 256 | 11 | 45,45% | 1582,08 | |||||
| 7TP | 2 | 386,91 | 261 | 11 | 36,36% | 1623,31 | |||||
| T1 HMC | 2 | 56,73 | 80 | 11 | 45,45% | 109,82 | |||||
| Churchill I | 5 | 272,64 | 296 | 11 | 45,45% | 329,41 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 426,64 | 443 | 11 | 45,45% | 355,83 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 989,27 | 482 | 11 | 27,27% | 282,98 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1200,64 | 580 | 11 | 45,45% | 834,91 | |||||
| T69 | 8 | 428,18 | 560 | 11 | 54,55% | 387,27 | |||||
| Object 274a | 8 | 1070,73 | 613 | 11 | 36,36% | 1061,60 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 348,10 | 492 | 10 | 80,00% | 1760,97 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 209,30 | 342 | 10 | 50,00% | 1064,20 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 350,00 | 318 | 10 | 50,00% | 1674,38 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 416,40 | 421 | 10 | 70,00% | 607,65 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1724,80 | 986 | 10 | 80,00% | 1432,30 | |||||
| M4-85 | 5 | 673,30 | 510 | 10 | 30,00% | 1401,21 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 318,30 | 442 | 10 | 20,00% | 1550,85 | |||||
| Saryuda | 9 | 1198,40 | 579 | 10 | 30,00% | 640,85 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 271,67 | 452 | 9 | 66,67% | 1105,04 | |||||
| DS PZInż | 5 | 515,67 | 359 | 9 | 33,33% | 848,23 | |||||
| O-Ho | 8 | 1056,89 | 620 | 9 | 44,44% | 902,77 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 196,67 | 365 | 9 | 77,78% | 1008,66 | |||||
| LTTB | 8 | 168,11 | 467 | 9 | 66,67% | 264,10 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 784,78 | 519 | 9 | 44,44% | 557,63 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1018,67 | 959 | 9 | 77,78% | 1963,71 | |||||
| Löwe | 8 | 880,67 | 675 | 9 | 66,67% | 914,54 | |||||
| Manticore | 10 | 691,67 | 745 | 9 | 66,67% | 704,37 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 856,78 | 606 | 9 | 44,44% | 900,45 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 736,89 | 426 | 9 | 22,22% | 566,34 | |||||
| Pudel | 6 | 373,75 | 472 | 8 | 62,50% | 555,07 | |||||
| Valentine AT | 4 | 872,75 | 514 | 8 | 50,00% | 2810,13 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 1004,50 | 644 | 8 | 50,00% | 478,87 | |||||
| AT 2 | 5 | 715,88 | 525 | 8 | 50,00% | 1887,84 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 698,13 | 571 | 8 | 62,50% | 1579,89 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1365,00 | 460 | 8 | 12,50% | 897,56 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 811,38 | 521 | 8 | 37,50% | 469,41 | |||||
| Obsidian | 8 | 568,50 | 634 | 8 | 50,00% | 479,21 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 976,13 | 597 | 8 | 25,00% | 575,88 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 993,13 | 660 | 8 | 62,50% | 1658,42 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 122,75 | 617 | 8 | 87,50% | 261,00 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 646,25 | 659 | 8 | 62,50% | 695,01 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1115,00 | 660 | 8 | 50,00% | 1021,73 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 1549,50 | 852 | 8 | 62,50% | 987,32 | |||||
| T26E5 | 8 | 636,13 | 514 | 8 | 25,00% | 444,58 | |||||
| Großtraktor - Krupp | 3 | 247,13 | 448 | 8 | 75,00% | 1024,13 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 558,00 | 525 | 8 | 50,00% | 667,27 | |||||
| Nergal | 8 | 849,63 | 482 | 8 | 25,00% | 515,48 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1269,88 | 885 | 8 | 62,50% | 964,42 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 430,43 | 373 | 7 | 28,57% | 143,72 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 157,71 | 523 | 7 | 85,71% | 927,53 | |||||
| AT-1 | 2 | 281,14 | 199 | 7 | 42,86% | 1000,48 | |||||
| Archer | 5 | 311,43 | 412 | 7 | 71,43% | 656,59 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 594,71 | 677 | 7 | 71,43% | 594,40 | |||||
| StuG IV | 5 | 152,86 | 178 | 7 | 42,86% | 130,00 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 872,71 | 804 | 7 | 71,43% | 791,48 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 247,17 | 208 | 6 | 33,33% | 1228,08 | |||||
| STB-1 | 10 | 937,50 | 319 | 6 | 16,67% | 378,19 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1535,50 | 865 | 6 | 66,67% | 1002,35 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 980,50 | 592 | 6 | 66,67% | 718,71 | |||||
| Object 140 | 10 | 1255,83 | 469 | 6 | 16,67% | 825,91 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 918,67 | 784 | 6 | 66,67% | 593,48 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1921,17 | 768 | 6 | 33,33% | 782,69 | |||||
| IS-2M | 7 | 1554,17 | 946 | 6 | 66,67% | 2235,06 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 369,83 | 455 | 6 | 50,00% | 380,21 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1342,33 | 706 | 6 | 50,00% | 1169,81 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 394,50 | 380 | 6 | 33,33% | 348,88 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 447,17 | 441 | 6 | 33,33% | 202,84 | |||||
| MS-1 | 1 | 207,80 | 148 | 5 | 40,00% | 935,29 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 875,60 | 629 | 5 | 40,00% | 2329,97 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2125,80 | 1031 | 5 | 80,00% | 1670,09 | |||||
| T-100 LT | 10 | 335,20 | 553 | 5 | 20,00% | 90,57 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 203,20 | 232 | 5 | 20,00% | 391,73 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 R | 2 | 682,60 | 689 | 5 | 20,00% | 2196,73 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1022,00 | 684 | 5 | 40,00% | 933,80 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. J | 3 | 557,40 | 921 | 5 | 60,00% | 1697,16 | |||||
| Pz.Kpfw. 38H 735 (f) | 2 | 605,20 | 864 | 5 | 80,00% | 2200,11 | |||||
| Sexton I | 3 | 211,00 | 249 | 5 | 60,00% | 637,67 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 1151,00 | 913 | 5 | 60,00% | 2246,29 | |||||
| ISU-122S | 7 | 757,20 | 471 | 5 | 40,00% | 799,01 | |||||
| SU-100I | 5 | 1026,60 | 516 | 5 | 20,00% | 1617,98 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 191,75 | 161 | 4 | 50,00% | 857,12 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 219,50 | 213 | 4 | 75,00% | 1234,29 | |||||
| 4TP | 1 | 275,25 | 190 | 4 | 50,00% | 1532,51 | |||||
| T34 | 8 | 543,00 | 536 | 4 | 50,00% | 437,79 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1331,25 | 316 | 4 | 0,00% | 602,05 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 675,50 | 687 | 4 | 100,00% | 2356,85 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 729,25 | 425 | 4 | 25,00% | 286,43 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 173,00 | 330 | 4 | 100,00% | 975,17 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1270,75 | 398 | 4 | 0,00% | 662,48 | |||||
| 60G FT | 5 | 920,75 | 630 | 4 | 50,00% | 2256,84 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 788,50 | 639 | 4 | 50,00% | 829,70 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1157,75 | 415 | 4 | 0,00% | 572,85 | |||||
| Object 268 | 10 | 1146,25 | 511 | 4 | 25,00% | 509,13 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 737,75 | 900 | 4 | 75,00% | 499,47 | |||||
| FCM 36 | 2 | 255,25 | 316 | 4 | 50,00% | 1231,83 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1958,00 | 730 | 4 | 50,00% | 1547,76 | |||||
| Object 705 | 9 | 804,50 | 573 | 4 | 25,00% | 371,97 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1009,50 | 777 | 4 | 75,00% | 974,70 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 526,75 | 872 | 4 | 100,00% | 357,88 | |||||
| AMR 35 | 2 | 747,00 | 1023 | 4 | 75,00% | 6121,81 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 978,50 | 1067 | 4 | 75,00% | 6052,66 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 200,75 | 433 | 4 | 25,00% | 61,53 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 412,50 | 495 | 4 | 50,00% | 255,27 | |||||
| M41D | 8 | 618,25 | 412 | 4 | 50,00% | 982,45 | |||||
| T-115 | 5 | 653,75 | 683 | 4 | 50,00% | 936,85 | |||||
| Renault FT | 1 | 212,33 | 241 | 3 | 66,67% | 1432,17 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 125,00 | 410 | 3 | 100,00% | 655,73 | |||||
| IS-4 | 10 | 1733,67 | 618 | 3 | 33,33% | 882,71 | |||||
| T-62A | 10 | 553,33 | 462 | 3 | 33,33% | 137,31 | |||||
| M60 | 10 | 1159,00 | 794 | 3 | 66,67% | 976,93 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 707,00 | 349 | 3 | 0,00% | 497,39 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1021,67 | 463 | 3 | 0,00% | 847,62 | |||||
| Rheinmetall Begleitwagen | 3 | 943,00 | 841 | 3 | 33,33% | 1884,24 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 383,67 | 574 | 3 | 66,67% | 383,52 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 404,67 | 476 | 3 | 33,33% | 815,33 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 917,00 | 815 | 3 | 66,67% | 1135,88 | |||||
| AC 4 Experimental | 6 | 51,00 | 302 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| Panther mit 8,8 cm L/71 | 8 | 1299,00 | 641 | 3 | 33,33% | 1323,86 | |||||
| Chrysler K | 8 | 414,67 | 201 | 3 | 0,00% | 142,36 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1349,33 | 926 | 3 | 66,67% | 1623,87 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 831,00 | 553 | 3 | 66,67% | 1166,60 | |||||
| VK 45.03 | 7 | 496,00 | 385 | 3 | 33,33% | 347,34 | |||||
| 122 TM | 8 | 869,33 | 417 | 3 | 0,00% | 601,64 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 393,00 | 551 | 3 | 66,67% | 298,52 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 202,50 | 141 | 2 | 50,00% | 374,69 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 499,50 | 562 | 2 | 50,00% | 2493,10 | |||||
| 121 | 10 | 937,50 | 953 | 2 | 100,00% | 646,33 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 380,00 | 147 | 2 | 0,00% | 1008,92 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1081,00 | 371 | 2 | 50,00% | 596,90 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 307,50 | 520 | 2 | 50,00% | 1667,43 | |||||
| AMX 38 | 3 | 514,50 | 553 | 2 | 50,00% | 2435,92 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2817,00 | 1355 | 2 | 100,00% | 2991,40 | |||||
| M3G FT | 3 | 336,00 | 169 | 2 | 0,00% | 760,00 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2669,00 | 996 | 2 | 100,00% | 2939,28 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 361,00 | 250 | 2 | 0,00% | 104,00 | |||||
| Panther II | 8 | 437,50 | 607 | 2 | 50,00% | 355,88 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1837,00 | 1226 | 2 | 100,00% | 1602,71 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 199,00 | 477 | 2 | 50,00% | 146,00 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 341,00 | 680 | 2 | 100,00% | 536,91 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 356,50 | 466 | 2 | 50,00% | 122,10 | |||||
| K-91 | 10 | 1026,00 | 620 | 2 | 50,00% | 700,37 | |||||
| Ares 90 | 10 | 166,00 | 114 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 694,50 | 522 | 2 | 50,00% | 1541,89 | |||||
| T54 Heavy Tank | 9 | 968,00 | 537 | 2 | 50,00% | 813,49 | |||||
| MBT-B | 10 | 883,00 | 670 | 2 | 50,00% | 433,84 | |||||
| AMBT | 8 | 1025,50 | 430 | 2 | 0,00% | 835,49 | |||||
| IT-3 | 4 | 325,00 | 457 | 2 | 100,00% | 922,96 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 161,50 | 113 | 2 | 0,00% | 350,25 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 778,00 | 634 | 2 | 50,00% | 1318,28 | |||||
| HWK 30 | 8 | 481,00 | 585 | 2 | 50,00% | 711,54 | |||||
| Lansen C | 8 | 768,00 | 600 | 2 | 50,00% | 662,37 | |||||
| TOG II* | 6 | 709,00 | 850 | 2 | 100,00% | 1240,21 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 518,00 | 759 | 2 | 100,00% | 725,22 | |||||
| Char de transition | 6 | 469,50 | 377 | 2 | 50,00% | 511,36 | |||||
| Dicker Max | 6 | 538,50 | 562 | 2 | 50,00% | 863,75 | |||||
| ISU-130 | 8 | 472,00 | 463 | 2 | 50,00% | 321,72 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1865,50 | 1105 | 2 | 100,00% | 1871,72 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 497,50 | 599 | 2 | 50,00% | 533,21 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 936,00 | 783 | 2 | 100,00% | 1642,58 | |||||
| KV-4 KTTS | 8 | 342,00 | 518 | 2 | 50,00% | 190,86 | |||||
| 121B | 10 | 2153,00 | 781 | 2 | 50,00% | 1506,68 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1018,00 | 623 | 2 | 50,00% | 600,50 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 514,00 | 875 | 1 | 100,00% | 4037,25 | |||||
| BT-2 | 2 | 879,00 | 797 | 1 | 100,00% | 7324,03 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 166,00 | 418 | 1 | 100,00% | 1024,90 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1910,00 | 1175 | 1 | 100,00% | 1847,67 | |||||
| Kranvagn | 10 | 0,00 | 269 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T30 | 9 | 821,00 | 1052 | 1 | 100,00% | 644,85 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 542,00 | 483 | 1 | 0,00% | 108,40 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 0,00 | 609 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2637,00 | 1175 | 1 | 100,00% | 2405,79 | |||||
| O-Ni | 7 | 984,00 | 443 | 1 | 0,00% | 1241,22 | |||||
| CS-63 | 10 | 680,00 | 395 | 1 | 0,00% | 209,75 | |||||
| 113 | 10 | 0,00 | 360 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 1598,00 | 1622 | 1 | 100,00% | 4843,43 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 311,00 | 164 | 1 | 0,00% | 29,72 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 251,00 | 219 | 1 | 0,00% | 395,04 | |||||
| ISU-152 | 8 | 0,00 | 210 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2989,00 | 530 | 1 | 0,00% | 2073,50 | |||||
| Type 57 | 8 | 1185,00 | 1071 | 1 | 100,00% | 1446,86 | |||||
| T23E3 | 7 | 364,00 | 171 | 1 | 0,00% | 256,24 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 628,00 | 111 | 1 | 0,00% | 128,85 | |||||
| HWK 12 | 8 | 1164,00 | 1071 | 1 | 100,00% | 2726,26 | |||||
| Object 705A | 10 | 684,00 | 255 | 1 | 0,00% | 175,86 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 486,00 | 828 | 1 | 100,00% | 351,68 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 565,00 | 360 | 1 | 0,00% | 358,71 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1548,00 | 924 | 1 | 100,00% | 1003,33 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 947,00 | 1047 | 1 | 100,00% | 920,88 | |||||
| A-32 | 4 | 448,00 | 311 | 1 | 0,00% | 710,41 | |||||
| SU-100Y | 6 | 694,00 | 770 | 1 | 100,00% | 1320,13 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 1384,00 | 1263 | 1 | 100,00% | 3100,29 | |||||
| A46 | 6 | 107,00 | 213 | 1 | 0,00% | 18,50 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 235,00 | 554 | 1 | 100,00% | 375,69 | |||||
| IS-3A | 8 | 0,00 | 95 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 794,00 | 620 | 1 | 0,00% | 3353,85 | |||||
| T-44-100 | 8 | 519,00 | 320 | 1 | 0,00% | 283,36 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 857,00 | 1224 | 1 | 100,00% | 3647,34 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 773,00 | 723 | 1 | 100,00% | 632,15 | |||||
| Chi-Go | 7 | 580,00 | 773 | 1 | 100,00% | 633,24 | |||||
| Fantôme | 9 | 2154,00 | 459 | 1 | 0,00% | 1542,61 |
Some tanks are not included in the statistics.
FuzzyDoom
Teljes statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 25039 | 29 | 107 | 298 | ||||
| Átlag Tier | 5,57 | 5,34 | 6,05 | 5,71 | ||||
| Győzelmek | 12422 | 49,61% | 12 | 41,38% | 50 | 46,73% | 146 | 48,99% |
| Vereségek | 12327 | 49,23% | 17 | 58,62% | 57 | 53,27% | 150 | 50,34% |
| Döntetlenek | 290 | 1,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 0,67% |
| Túlélt csaták | 4360 | 17,41% | 1 | 3,45% | 16 | 14,95% | 51 | 17,11% |
| Kilőtt tankok | 17496 | 0,70 | 12 | 0,41 | 93 | 0,87 | 266 | 0,89 |
| Megsemmisítési arány | 0,85 | 0,43 | 1,02 | 1,08 | ||||
| Felderített tankok | 35024 | 1,40 | 53 | 1,83 | 174 | 1,63 | 435 | 1,46 |
| Okozott sebzés | 572,27 | 805,55 | 1.136,58 | 1.020,97 | ||||
| Foglalási pontok | 36244 | 1,45 | 45 | 1,55 | 204 | 1,91 | 505 | 1,69 |
| Védelmi pontok | 9529 | 0,38 | 0 | 0,00 | 6 | 0,06 | 14 | 0,05 |
| Tapasztalat | 511,30 | 546,24 | 696,32 | 674,94 | ||||
| WN7 | 939,89 | 867,44 | 1266,36 | 1261,69 | ||||
| WN8 | 979,32 | 1041,01 | 1561,83 | 1558,70 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 25039 | |
| Átlag Tier | 5,57 | |
| Győzelmek | 12422 | 49,61% |
| Vereségek | 12327 | 49,23% |
| Döntetlenek | 290 | 1,16% |
| Túlélt csaták | 4360 | 17,41% |
| Kilőtt tankok | 17496 | 0,70 |
| Megsemmisítési arány | 0,85 | |
| Felderített tankok | 35024 | 1,40 |
| Okozott sebzés | 572,27 | |
| Foglalási pontok | 36244 | 1,45 |
| Védelmi pontok | 9529 | 0,38 |
| Tapasztalat | 511,30 | |
| WN7 | 939,89 | |
| WN8 | 979,32 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 29 | |
| Átlag Tier | 5,34 | |
| Győzelmek | 12 | 41,38% |
| Vereségek | 17 | 58,62% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1 | 3,45% |
| Kilőtt tankok | 12 | 0,41 |
| Megsemmisítési arány | 0,43 | |
| Felderített tankok | 53 | 1,83 |
| Okozott sebzés | 805,55 | |
| Foglalási pontok | 45 | 1,55 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 546,24 | |
| WN7 | 867,44 | |
| WN8 | 1041,01 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 107 | |
| Átlag Tier | 6,05 | |
| Győzelmek | 50 | 46,73% |
| Vereségek | 57 | 53,27% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 16 | 14,95% |
| Kilőtt tankok | 93 | 0,87 |
| Megsemmisítési arány | 1,02 | |
| Felderített tankok | 174 | 1,63 |
| Okozott sebzés | 1.136,58 | |
| Foglalási pontok | 204 | 1,91 |
| Védelmi pontok | 6 | 0,06 |
| Tapasztalat | 696,32 | |
| WN7 | 1266,36 | |
| WN8 | 1561,83 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 298 | |
| Átlag Tier | 5,71 | |
| Győzelmek | 146 | 48,99% |
| Vereségek | 150 | 50,34% |
| Döntetlenek | 2 | 0,67% |
| Túlélt csaták | 51 | 17,11% |
| Kilőtt tankok | 266 | 0,89 |
| Megsemmisítési arány | 1,08 | |
| Felderített tankok | 435 | 1,46 |
| Okozott sebzés | 1.020,97 | |
| Foglalási pontok | 505 | 1,69 |
| Védelmi pontok | 14 | 0,05 |
| Tapasztalat | 674,94 | |
| WN7 | 1261,69 | |
| WN8 | 1558,70 | |
Létrehozva:
Utolsó csata:
Utolsó frissítés:
Globális térkép abszolút X
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 1393 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 472 | 33,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 884 | 63,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 37 | 2,66% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 229 | 16,44% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 550 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 1334 | 0,96 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 1.233,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 1053 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 864 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 492,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 1393 | |
| Győzelmek | 472 | 33,88% |
| Vereségek | 884 | 63,46% |
| Döntetlenek | 37 | 2,66% |
| Túlélt csaták | 229 | 16,44% |
| Kilőtt tankok | 550 | 0,39 |
| Megsemmisítési arány | 0,47 | |
| Felderített tankok | 1334 | 0,96 |
| Okozott sebzés | 1.233,16 | |
| Foglalási pontok | 1053 | 0,76 |
| Védelmi pontok | 864 | 0,62 |
| Tapasztalat | 492,39 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép bajnok VIII
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Globális térkép közép VI
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Század statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csapat statisztika
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 15 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 5 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 10 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1 | 6,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 2 | 0,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 15 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 426,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 33 | 2,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 6 | 0,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 500,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 15 | |
| Győzelmek | 5 | 33,33% |
| Vereségek | 10 | 66,67% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1 | 6,67% |
| Kilőtt tankok | 2 | 0,13 |
| Megsemmisítési arány | 0,14 | |
| Felderített tankok | 15 | 1,00 |
| Okozott sebzés | 426,73 | |
| Foglalási pontok | 33 | 2,20 |
| Védelmi pontok | 6 | 0,40 |
| Tapasztalat | 500,67 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Csatározások statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 5672 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Győzelmek | 2430 | 42,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 3151 | 55,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 91 | 1,60% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 1353 | 23,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 2352 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,54 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Felderített tankok | 6466 | 1,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 897,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Foglalási pontok | 12772 | 2,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 9870 | 1,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 503,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 5672 | |
| Győzelmek | 2430 | 42,84% |
| Vereségek | 3151 | 55,55% |
| Döntetlenek | 91 | 1,60% |
| Túlélt csaták | 1353 | 23,85% |
| Kilőtt tankok | 2352 | 0,41 |
| Megsemmisítési arány | 0,54 | |
| Felderített tankok | 6466 | 1,14 |
| Okozott sebzés | 897,14 | |
| Foglalási pontok | 12772 | 2,25 |
| Védelmi pontok | 9870 | 1,74 |
| Tapasztalat | 503,60 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
Erőd védelmi statisztikák
| Összesen | Elmúlt 24 óra | Elmúlt 7 nap | Elmúlt 30 nap | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Csaták | 2367 | 0 | 13 | 49 | ||||
| Győzelmek | 1086 | 45,88% | 0 | 0,00% | 10 | 76,92% | 30 | 61,22% |
| Vereségek | 1257 | 53,11% | 0 | 0,00% | 3 | 23,08% | 19 | 38,78% |
| Döntetlenek | 24 | 1,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 488 | 20,62% | 0 | 0,00% | 4 | 30,77% | 16 | 32,65% |
| Kilőtt tankok | 1032 | 0,44 | 0 | 0,00 | 4 | 0,31 | 20 | 0,41 |
| Megsemmisítési arány | 0,55 | 0,00 | 0,44 | 0,61 | ||||
| Felderített tankok | 1990 | 0,84 | 0 | 0,00 | 4 | 0,31 | 21 | 0,43 |
| Okozott sebzés | 1.319,61 | 0,00 | 1.603,69 | 1.641,92 | ||||
| Foglalási pontok | 3463 | 1,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 102 | 2,08 |
| Védelmi pontok | 1210 | 0,51 | 0 | 0,00 | 3 | 0,23 | 9 | 0,18 |
| Tapasztalat | 639,89 | 0,00 | 1.032,85 | 898,41 | ||||
| Összesen | ||
|---|---|---|
| Csaták | 2367 | |
| Győzelmek | 1086 | 45,88% |
| Vereségek | 1257 | 53,11% |
| Döntetlenek | 24 | 1,01% |
| Túlélt csaták | 488 | 20,62% |
| Kilőtt tankok | 1032 | 0,44 |
| Megsemmisítési arány | 0,55 | |
| Felderített tankok | 1990 | 0,84 |
| Okozott sebzés | 1.319,61 | |
| Foglalási pontok | 3463 | 1,46 |
| Védelmi pontok | 1210 | 0,51 |
| Tapasztalat | 639,89 | |
| Elmúlt 24 óra | ||
|---|---|---|
| Csaták | 0 | |
| Győzelmek | 0 | 0,00% |
| Vereségek | 0 | 0,00% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 0 | 0,00% |
| Kilőtt tankok | 0 | 0,00 |
| Megsemmisítési arány | 0,00 | |
| Felderített tankok | 0 | 0,00 |
| Okozott sebzés | 0,00 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 0 | 0,00 |
| Tapasztalat | 0,00 | |
| Elmúlt 7 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 13 | |
| Győzelmek | 10 | 76,92% |
| Vereségek | 3 | 23,08% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 4 | 30,77% |
| Kilőtt tankok | 4 | 0,31 |
| Megsemmisítési arány | 0,44 | |
| Felderített tankok | 4 | 0,31 |
| Okozott sebzés | 1.603,69 | |
| Foglalási pontok | 0 | 0,00 |
| Védelmi pontok | 3 | 0,23 |
| Tapasztalat | 1.032,85 | |
| Elmúlt 30 nap | ||
|---|---|---|
| Csaták | 49 | |
| Győzelmek | 30 | 61,22% |
| Vereségek | 19 | 38,78% |
| Döntetlenek | 0 | 0,00% |
| Túlélt csaták | 16 | 32,65% |
| Kilőtt tankok | 20 | 0,41 |
| Megsemmisítési arány | 0,61 | |
| Felderített tankok | 21 | 0,43 |
| Okozott sebzés | 1.641,92 | |
| Foglalási pontok | 102 | 2,08 |
| Védelmi pontok | 9 | 0,18 |
| Tapasztalat | 898,41 | |
Anzeigen
Anzeigen